Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'wysyłanie sms':

Sortuj po:

 • Wysyłanie SMS »

  TideMobile jest dostawcą usług marketingu mobilnego, w tym marketingu SMS, Voice i eMail. Wielu Klientów używa do wysyłki SMS narzędzia API do SMS/MMS. Niemniej jednak SMS Sender posiada gotowe mechanizmy integrujące hurtowe SMS - y z systemami ERP. Masowa wysyłka SMS może być wykorzystywana jako powiadomienia SMS, przypomnienia SMS czy też jako reklamy SMS wysyłane do Klientów. Każdego dnia organizujemy liczne kampanie SMS - owe. Świadczy o tym liczba wysyłanych SMS sięgająca do 1,4 mln SMS/dzień. Posiadamy własne API do SMS/MMS zintegrowane z protokołem http lub SOAP. Wysyłanie SMS jest proste i szybkie ze względu na unikalny interfejs graficzny, dodatkowo dzięki połączeniom z certyfikatem SSL gwarantujemy wysoki poziom bezpieczeństwa poufnych wiadomości.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przypomnienia SMS »

  Serwis jest darmową bazą wiedzy dotyczącej szeroko rozumianego marketingu mobilnego w tym marketingu SMS, reklam SMS i masowych SMS. Wysyłanie SMS/MMS daje możliwość szybkiego i prostego kontaktu z klientem. Powiadomienia SMS i przypomnienia SMS mogą być wysyłane w formie masowych SMS wysyłanych do rosnącej liczby Użytkowników. Dużą popularnością cieszy się bezpiecznie realizowana, dzięki narzędziu API do SMS i MMS, masowa wysyłka SMS i MMS. Zachęcamy do zapoznania się z różnymi możliwościami wysyłki SMS. Pomimo iż, strona posiada fachowe informacje z zakresu marketingu mobilnego, to jednak jest pisana językiem zrozumiałym dla wszystkich zainteresowanych analizami, raportami i zestawieniami o przeprowadzonych kampaniach SMS oraz o wszelkich innych usługach mobilnych.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wysyłka SMS »

  Instytucje edukacyjne mogą skorzystać z usług marketingu mobilnego. Wysyłanie SMS do studentów jest szybką formą powiadomienia SMS o ważnych wydarzeniach z życia uczelni, np. takich jak informacja o zbliżającym się terminie uiszczenia czesnego, wiadomość o godzinach rektorskich, juwenaliach i inne. Masowa wysyłka SMS realizowana jako przypomnienia SMS pozwoli na uzyskiwanie aktualnych promocji oferowanych przez uczelnie. Wysyłka SMS jest cennym narzędziem komunikacji ułatwiającym sprawną komunikację i gwarantującą wysoki poziom bezpieczeństwa masowych SMS wysyłanych do studentów.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • API do MMS »

  TideSoftware.pl jest producentem oprogramowania dla wszystkich przedsiębiorstw bazujących na marketingu mobilnym. Jesteśmy w stanie zrealizować każdą kampanię SMS dzięki doskonałemu narzędziu jakim jest SMS Sender. Zajmujemy się realizacją masowej wysyłki SMS/MMS do wielu Klientów. Wysyłanie SMS/MMS pojedynczych czy też masowych SMS wysyłane jako powiadomienia SMS, czy przypomnienia SMS do grona zainteresowanych poinformują o ważnych wydarzeniach dotyczących zainteresowanych. Wysyłanie SMS/MMS jest prostą, szybką a przede wszystkim bezpieczną formą przekazania informacji dzięki używanym do tego celu zaawansowanym technologiom. Posiadamy własne API do SMS/MMS i innych produktów umożliwia sprawną wysyłkę SMS.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »