Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'wizytówki':

Sortuj po:

 • Druk wielkoformatowy »

  Potrzebujesz wydajnej reklamy? Jeżeli tak, to oferta drukarni PrintNet to doskonała okazja aby skonstruować konkretny wizerunek swojej firmy. Oferta zawiera druk wielkoformatowy, druk teczek czy identyfikatorów, afisze, etykiety i wiele innych pożytecznych w obecnym marketingu składników. Na witrynie internetowej zakładu poligraficznego zapoznać się można z pełnym spisem oferowanych usług, przydatnym kalkulatorem cen oraz obszernym opisem i dokumentacją każdego sprzedawanego wydruku. Ukształtuj wizualną świadomość swojej idei z fachowymi usługami z PrintNet.

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wizytówki »

  Wizytówki mimo, że są normalką od zamierzchłych czasów są nieodzownym kompanem ludzi. Z wizytówek korzystają zarówno biznesmeni, specjaliści również artyści. Ponadto wizytówka jest stosowana przez przedsiębiorstwa. Wizytówką może być: pojedynczy człowiek, fasada budynku. Wizytówką może być podobnie nieduży kartonik. I o ten kartonik chodzi. Wizytówka z kartoniku inaczej wizytówka drukowana na papierze a wnikliwiej wizytówka drukowana na kartonie o spoistości np. 300g/cm2, jest tym co możemy swobodnie nabyć za pomocą internetu. Wizytówki są tym co dajemy człowiekowi który ma Nas zachować w pamięci. Wizytówki maja także za misję, choć nie zawsze, zadziałać jako podręczny notes z danymi kontaktowymi. Typy wizytówek są różne mogą być sporządzone np. z: kartonu, drewna, plastiku. Układ też może być dowolny. Innymi słowy jedynym ograniczeniem jest człowiecza wena twórcza. To sprawia, że wizytówki są tak pociągające. Jakkolwiek przeważnie stosowane wizytówki to te papierowe. W celu zamówienia wizytówek, należałoby wyłonić odpowiedniego wykonawcę. Jednakże wizytówki które darujemy decydują o tym, jak będziemy percypowani. W takim razie należałoby wyłowić czasem propozycję o dziesięć złotych wyższą ale znacznie lepszą. W końcu po przeliczeniu na jedną sztukę wizytówki mówimy o oszczędności mniej więcej jednej dziesiątej części grosza.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wizytówki Szczecin »

  Drukarnia Królewicz z siedzibą w Szczecinie jest firmą świadczącą kompleksowe usługi drukarskie dla firm, jak również dla osób indywidualnych. Bogata oferta firmy zawiera między innymi ulotki, wizytówki oraz notesy magnetyczne. Wszystkie sprzedawane przez drukarnię produkty charakteryzują się doskonałą jakością z dopracowanymi nawet najmniejszymi szczegółami. Dużą popularnością cieszą się notesy reklamowe oraz teczki ofertowe wykonane w różnych technikach. Drukarnia cechuje się wieloletnim doświadczeniem oraz dbałością o każdego Klienta.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Black design - agencja reklamowa - Brzeg »

  Black design studio - zajmujemy się interaktywną reklamą. Tworzenie stron internetowych, projekty wizytówek, plakatów, banerów, ulotek. Działamy na terenie Brzegu i nie tylko! W naszej ofercie super ceny. Jeżeli skorzystasz z naszych usług, przedstawimy super ofertę na wydruk zleconego nam zamówienia! Zaufało nam wielu przedsiębiorców, czas na twoją firmę! Nie daj się konkurencji! Zrób krok do przodu i zareklamuj się!

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wizytówki łódź »

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny: Druk cyfrowy łódź
  DRUKARNIA M.COLOR pracuje na rynku poligraficznym zawsze od 1995r. Wartość druku a także profesjonalna pomoc klienta to rzeczy pierwszorzędne. Nowoczesna, czterokolorowa maszyna DOMINANT 745c lub wieczna, ochrona procesu drukowania pozwala podołać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających nabywców. Możemy wykonywać druk offsetowy w całym kolorze CMYK dodatkowo jakimkolwiek kolorze PANTONE, na papierzetakże z kartonie do formatu 470 x 650.
  Zachęcamy do oglądnięcia naszej witryny: Drukarnia łódź Nowoczesny technika napromieniania blach CTP redukuje niezasadne straty czasu oraz klasy jakości gwarantując szybkie dodatkowo biegłe przygotowanie matryc bezpośrednio na miejscu, z wyrobów opracowanych w naszym studio, jak również z plików przekazanych przez kupującego.
  Ogromnej wartości TECHNIKA CYFROWA na maszynie Konica Minolta Pozwól pozwala wykonywać niskonakładowe zadania, gwarantując wartość w przystępnej dla każdego cenie. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia naszej serwisu: Etykiety łódź

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wizytówki »

  Drukarnia i agencja reklamy IDEA DRUK zapewnia bogatą gamę usług dotyczących wdrażania kampanii marketingowo-reklamowych. Siedziba naszej drukarni zlokalizowana jest w Poznaniu, ale usługi świadczymy na dużo rozleglejszym obszarze. Polecamy najwyższej jakości wydruki w technologii offsetowej i cyfrowej. Zajmujemy się projektowaniem i wydrukiem różnego rodzaju materiałów reklamowych. W katalogu produktów znajdują się m. in. wizytówki, plakaty, papier firmowy. Proponujemy również gadżety reklamowe.

  Data dodania: 17 06 2013 · szczegóły wpisu »