Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'windykacja':

Sortuj po:

 • Windykacja Międzynarodowa »

  Windykacji zagraniczna okazuje się niezbędna gdy odbiorca z zagranicy uchyla się z zapłatą za towar lub usługę. Platforma windykacji międzynarodowej – umożliwia windykację bezpośrednio w kraju dłużnika, bez konieczności znajomości lokalnego prawa. Platforma pozwala odzyskać należności w takich państwach jak Niemcy, Francja, Rosja czy Włochy oraz ponad 60 innych krajach na całym świecie.
  windykacjazagraniczna.com/niemcy.htm

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring należności »

  Marka JATEX należy do podstawowych instytucji na naszym rynku, jaki istnieje w branży windykacji. To jednak nie jedyny dział, w jakim przedsiębiorstwo funkcjonuje. Na dodatek, JATEX S.A. trudzi się sporymi trybami funkcjonowania. Między innymi to jest monitoring należności, jaki polega na tym, że przekazujemy zarządzanie nad swoimi wierzytelnościami i własnymi siłami nie jesteśmy zmuszeni czekać na wypłatę należności, działa to podobnie do faktoringu, jaki również jest świadczony przez Jatex S.A.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • PACTUM Kancelaria Prawna Warszawa »

  Sektrum działań kancelarii stanowi zarówno prewencja przedwindykacyjna, optymalizacja procesu windykacji wewnętrznej Klienta jak i obsługa wierzytelności w postaci windykacji "miękkiej", postępowania Sądowego oraz współpracy z komornikiem w prowadzonej egzekucji. W pierwszej kolejności pomagamy naszym Klientom w organizowaniu wewnętrznych procedur postępowań, szkoleń dla pracowników, oraz udostępniamy wiedzę merytoryczną Kancelarii dla osób obsługujących procesy windykacyjne w Państwa firmie.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Kraków »

  Kancelaria adwokacka Aleksandra Gawin-Bławat oferuje szereg usług prawnych na terenie Krakowa oraz jego okolic. Kancelaria wyspecjalizowała się głównie w sprawach związane z prawem cywilnym oraz gospodarczym, ale także obsługujemy sprawy z innych dziedzin prawnych takich jak windykacja. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu rozwodów w Krakowie. Dzięki owocnej współpracy Kancelaria adwokacka oferuje również pomoc doradców podatkowych, tłumaczów przysięgłych oraz biegłych księgowych. Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą jaką świadczy adwokat w Krakowie zapraszamy odwiedzić stronę internetową adwokat-gb.pl

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Toruń »

  Kancelaria prawna została utworzona wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom rynku. Jakość świadczonych usług przez kancelarię jest poparta wiedzą i doświadczeniem radców prawnych dobrze znających meandry rynku w bardzo wielu segmentach. Wiedza i doświadczenie przekłada się na sposób i szybkość znajdywania rozwiązań dla przedstawianych problemów, a także wskazania szans i zagrożeń płynących z analizowanych stanów prawnych. Kancelaria ceni sobie przepływ informacji i relacje z klientami, zdając sobie sprawę jak ważny jest upływ czasu w sprawach nie cierpiących zwłoki. Pełni kontrolę nad prowadzonymi czynnościami i terminami ich wykonania, co umożliwia kancelarii dedykowany system informatyczny, który sprawuje nadzór nad jakością usług i obiegiem dokumentów. Wszystko powoduje, że Klienci obdarzają nas zaufaniem kierując swoje kolejne problemy prawne, które z należytym zaangażowaniem są rozwiązywane. Kancelaria świadczy obsługę prawną na podstawie zleceń adekwatnych do potrzeb i możliwości klienta. Doświadczenie i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań gwarantują, iż Kancelaria Prawna świadczy swoje usługi na czas.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo prawne Kraków »

  Kancelaria adwokacka Beaty Skiby oferuje doradztwo prawne na terenie Krakowa i okolic, w każdej dziedzinie prawa. Zajmuje się takimi sprawami jak sprawy karno skarbowe Kraków, sprawy o nieruchomości, sprawy o wykroczenia Kraków, itp. Aby zapoznać się ze szczegółowym zakresem oferowanych usług zapraszamy na stronę internetową. Spore doświadczenie zapewnia wygraną nawet jeśli sprawa jest bardzo trudna.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Serdecznie zapraszamy: Skuteczna windykacja. Polecając firmie windykacyjnej odebranie naszych kapitału, możemy spodziewać się większej skuteczności aniżeli w sutyacji kanonicznego procesu: utrwalonego na pismie nakazu stawiennictwa dłużnika do zapłaty, wystąpienia z pozwem oopłatę do trybunału sparwiedliwośći i otwarcia komorniczego procesu egzekucyjnego. Zapraszamy: Skuteczna windykacja Wszechstronne instytucje windykacyjne dlatego,że, w wielu przypadkach są w stanie odebrać zobowiązanie bez udziałutrybunału sprawiedliwości i komornika. Gdy jednak postępowanie przed sądowe nie przyczyni się doodebrania należności, dlatego zakładają kwestię wsądzie i potem wnoszą o przeprowadzenie należności do komornika. przeważnie chociaż windykatorzy ztego typu jednostek kooperują zaledwie z niektórymi, wypróbowanymi przez siebie komornikami,na domiar tego przynosząc im zebranych operacyjnie przez siebieinformacji omajętności dłużnika.Serdecznie zapraszamy: Windykacja polubowna

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »