Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'wideofilmowanie':

Sortuj po:

 • SigmaOrionis.pl - Videofilmowanie. »

  Pomożemy wam go utrwalić proponując obsługe vide-foto waszej uroczystości. Zajmujemy się głównie filmowaniem imprez okolicznościowych oraz fotografią reportażową w wjewództwie Łódzkim. Posiadamy zezwolenie z Kurii na filmowanie i fotografowanie podczas celebracji liturgicznych od 1995 roku. Obrobimy komputerowo również powierzone materiały video. Filmowanie i fotografia to nasza pasja dlatego szczególną uwage zwracamy by nasze prace nie miały przewagi formy nad treścią a pamiątki miały zawsze charakter miłych i ciepłych wspomnień z waszych jedynych i niepowtarzalnych chwil w życiu. Wszelkich informacji udzielimy po skontaktowaniu sie z nami. Dojedziemy w każde wybrane przez was miejsce by oddać czar wspomnień który trafi do waszych domów aby przeżyć niezapomniane chwile raz jeszcze.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie »

  Po wcześniejszym uzgodnieniu możemy się podjąć niemal każdego projektu. Fotografia i wideofilmowanie to nasza hobby zatem w trakcie naszej pracy z Wami staramy się rejestrować i uwieczniać wierne zdarzenia i zarazem wychwycić najpiękniejsze chwile, nie przeszkadzając Wam w ich doświadczaniu. Staramy się, aby nasze reportaże charakteryzowały się szczególną potęgą wyrazu. W naszej ofercie znajdują się między innymi: reportaże weselne i ślubne, sesje plenerowe, narzeczeńskie, noworodkowe, dziecięce, wideoklipy, zwiastuny, slideshow, wideofilmowanie, reportaże z chrzcin, komunii, bierzmowań, studniówek, święceń, materiały reklamowe i promocyjne dla firm, filmy lub zdjęcia pamiątkowe z okazją osobistego lub naszego scenariusza, np. wykonanie szkoły, randka, przyjęcia urodzinowe, imieninowe, rocznice i inne. Jeżeli jesteście zaciekawieni naszą ofertą prosimy o kontakt w sprawie terminu i cennika. Zapraszamy dodatkowo do kontaktu osoby, które pragnęłyby zacząć z nami kooperację. Firma Rec Studio to kompetentna rejestracja zdarzeń to nie jedynie reportaże ślubne i tradycyjne. Próbujemy zaobserwować radość, uniesienie oraz dobrą frajdę w taki sposób, aby udzieliła się ona oglądającym Wasz film ślubny. W związku z tym od 2012 roku wszelkie nasze filmy będziemy rejestrować dwiema kamerami. Dwaj kamerzyści to dwa spojrzenia na tę samą chwilę. Pracujemy na najnowocześniejszym profesjonalnym sprzęcie marki Canon oraz Edirol, Glidecam, Slide camera, Manfrotto, SanDisk.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamerzysta i Fotograf na ślub i wesele! Produkcja i montaż filmów wideo cały kraj. »

  Jesteśmy bardzo elastyczną firmą, która specjalizuje się w wideofilmowaniu i fotografowaniu ślubów i wesel, sesji w plenerze, studniówek, komunii, bankietów i innych uroczystości. My dla naszego klienta jesteśmy w stanie sfilmować i sfotografować niemalże wszystko. Naszą pracę traktujemy, jako pasję, a nie zwyczajną pracę, z której się tylko utrzymujemy. Dzięki temu nasze filmy i zdjęcia są naprawdę niepowtarzalne, nikt nie znajdzie drugiego i takiego samego po odebraniu zdjęć lub filmu. Ponadto chcemy dodać, że działamy na terenie całego kraju.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Ślubna Białystok Studio Paparazzi »

  www. studiopaparazzi. pl Wszystkie sesje, które wykonywane są w danym salonie fotograficznym powinny być również dzisiaj zamieszczane na płytach cd. Jest to standard na dzień dzisiejszy wręcz wymagany. Mało gdzie już na przykład sesje ślubne nie są zapisywane na specjalnych, dodatkowych nośnikach pamięci. Wszędzie po prostu dba się o to, by jakość tego typu zdjęć była jak najwyższa. I na pewno świadczy to na korzyść osób, które się tym zajmują. Każdy fotograf ma to również zawarte w swojej ofercie handlowej, dzięki czemu konkretna para bardzo dokładnie wie, czego może się spodziewać. I oczywiście, im bardziej nowoczesna jest dana oferta, tym bardziej można spodziewać się tego, iż konkretna para będzie chciała z niej skorzystać. Jest to czymś oczywistym, o czym warto pamiętać. To będzie składać się na jak największe zadowolenie klientów, i dany zakład będzie mógł liczyć także, że klientów w nim będzie stale przybywać. Z tego chociażby względu należy o takich kwestiach pamiętać. To nie może być zaniedbane.

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »