Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'Toruń':

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Studia w Toruniu »

  Onej wszelcy erudycją, iż na fałszywym obrębu miasta, przy szosie przewodzącej w kierunku Bydgoszczy, w Glinkach zawierał się obóz jeniecki, w jakim skonało lub zostawało zabitych około dziesięciu tysięcy ludzi, newralgicznie nacyj rosyjskiej. Podczas wielu wichury wiekopomnych miasto odskoczyło większych zepsuć, więc tak wiele smacznie oszczędzonych zabytków. Jest to familijne miasto Mikołaja Kopernika. Stosunek obywateli miasta do studentów istnieje nader zbawienny. Ansambl urbanistyczny, w którego zestaw wnika ponad trzysta pięćdziesiąt zabytkowych celów architektonicznych, w owym wielgachne gotyckie budowle, moja nadzwyczajną w podziałki światowej cena. Dzięki paginie z łatwością dowiesz się, jakie szkół mamy do priorytetu w Toruniu. Toruń owe również gigantyczny ośrodek fabryczny o przesłaniu ogólnokrajowym. Poprzez kilka wieków na owych obszarach ścierały się wpływy polskie a krzyżackie. Uczelnia dysponuje Hotelem Akademickim o sutym kanonie. Cen wynajmu rezydowania są w Toruniu relatywnie złe. Na Uniwersytecie powstają nadal nowatorskie kierunki.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • SigmaOrionis.pl - Videofilmowanie. »

  Pomożemy wam go utrwalić proponując obsługe vide-foto waszej uroczystości. Zajmujemy się głównie filmowaniem imprez okolicznościowych oraz fotografią reportażową w wjewództwie Łódzkim. Posiadamy zezwolenie z Kurii na filmowanie i fotografowanie podczas celebracji liturgicznych od 1995 roku. Obrobimy komputerowo również powierzone materiały video. Filmowanie i fotografia to nasza pasja dlatego szczególną uwage zwracamy by nasze prace nie miały przewagi formy nad treścią a pamiątki miały zawsze charakter miłych i ciepłych wspomnień z waszych jedynych i niepowtarzalnych chwil w życiu. Wszelkich informacji udzielimy po skontaktowaniu sie z nami. Dojedziemy w każde wybrane przez was miejsce by oddać czar wspomnień który trafi do waszych domów aby przeżyć niezapomniane chwile raz jeszcze.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skutery, motocykle i rowery »

  Doskonale wszystkim znana marka Romet od przeszło 60 lat nieustannie się rozwija, spełniając przy tym wszelkie oczekiwania Klientów wobec ich produktów motoryzacyjnych takich jak: motocykle, skutery czy rowery. Dzięki ogólnopolskiemu rozpowszechnieniu marki Romet, dziś można znaleźć punkty sprzedaży Romet w Toruniu, Krakowie, Warszawie, Bydgoszczy i wielu innych miejscach Polski. Wprowadzając nowe rozwiązania technologiczno-konstrukcyjne marka gromadzi stale rosnące grono zadowolonych użytkowników. Przedstawicielem marki Romet w Toruniu jest firma SUDOŁ. Obsługa sklepu służy fachowym wsparciem przy zakupie oraz dowożą klientom zakupione motocykle w Toruniu i jego okolicach. Możliwa jest także sprzedaż w systemie ratalnym.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa komputerów Toruń »

  Aktualnie na rynku Toruńskim znajduje się sporo przedsiębiorstw specjalności IT, które oferują usługi z zakresu naprawy komputerów Toruń. Sporo z nich rzetelnie i kompetentnie wiedzie swoją działalność, a to ze względu rosnącą konkurencję. Trafnym przykładem tu jest przedsiębiorstwo Sak Computer Systems - mała, chociaż błyskawicznie rozwijająca się i porządnie prosperująca działalność. Naprawia chyba każdy sprzęt komputerowy szybko jak i efektywnie lecz szczególnie oszczędnie, co udziela się dla dowolnego kontrahenta. Placówka serwisu komputerowego Toruń SCS znajduje się na pograniczu tego miasta. Właściwie jak chyba każdy z trafnych serwisów, nie ma znaczenia jak daleko znajduje się od kontrahenta, bowiem informatycy obecnie dojeżdżają do ich domów z pomocą. Zwykle za taką posługę zapłacimy tylko za godziny roboty informatyka Toruń, chyba że strefa naprawy jest poza terenem aglomeracji, w takim przypadku zapłacimy również za dojazd. Nie będą to bez wątpienia wielgachnego koszta, bez wątpienia warte skorzystania jeżeli zależy nam na czasie.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opieka medyczna »

  Na ogół wszystkim osobom zależy na tym, aby posiadać doskonały dostęp do poszczególnych specjalistów. Wymarzonym wyjściem jest w tym wypadku prywatna opieka medyczna, która skupia specjalistów w tym samym budynku. Jest to bardzo wygodne, z tego względu, że nie musimy wówczas przeznaczać czasu na poszukiwania poszczególnych specjalistów. Nie bez powodu coraz więcej osób przekonuje się do prywatnych placówek, dlatego że są już zmęczone wiecznym oczekiwaniem w publicznej służbie zdrowia. Jeżeli nie jesteśmy pewni, czy powinniśmy powierzyć swoje samopoczucie prywatnym lekarzom, możemy przeczytać w internecie komentarze na ten temat, które błyskawicznie pomogą nam podjąć decyzję.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm »

  Baza firm z województwa kujawsko-pomorskiego oraz z całej Polski. Firmy z Kujaw i Pomorza
  są dodatkowo podzielone na powiaty znajdujące się w województwie. Ułatwia to znalezienie
  przedsiębiorstwa w odpowiednim mieście lub gminie. Województwo przecina autostrada A1,
  która została oddana niedawno do użytku. Wpłyna ona pozytywnie na jego rozwój i ułatwia
  przedsiębiorcą oraz klientom dojazd do fabryki bądź firmy. Oprócz firm głównie przemysłowych i rolniczych znaleźć można na Kujawach i Pomorzu
  firmy uzdrowiskowe. To właśnie na terenie Kujaw i Pomorza znajdują kurorty i uzdrowiska
  w Ciechocinku, Wieńcu i Inowrocławiu czy tereny typowo zielone Bory Tucholskie, Puszcza
  Bydgoska oraz Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy. Poszukując chociażby noclegu
  w jednym z tych uzdrowisk lub usług SPA, odnowy biologicznej skorzystaj z katalogu
  firm z kujawsko-pomorskiego.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Hoteli WAM - noclegi, konferencje »

  Grupa Hoteli WAM poleca nowe obikety noclegowe w Lublinie i Toruniu. Komfortowe apartamenty w Toruniu to Hotel Kopernik - najnowszy z punktów naszej grupy. Zapraszamy serdecznie do bukowania noclegów - wyróżnia nas przyjazny cennik i doświadczenie. Organizujemy okazyjnie konferencje. W hotelu w Toruniu udostępniamy gratis internet i ogródek. Umieściliśmy w ofercie ponad sto apartamentów dla gości W Toruniu w hotelu Kopernik wynajmujemy ponad 50 apartamentów. Wygodne położenie to sąsiedztwo lokali a także zabytków. Ciepło rekomendujemy zobaczenie Ratusza, Pałacu Mesissnersów, Domu Kopernika, Pomnika Flisaka, Obserwatorium astronomicznego, Krzywej Wieży, ruin Zamku Krzyżackeigo, Dworu Artusaa także spróbowanie toruńskich lokalnych nalewek Ten hotel w Toruniu zapewnia wyjatkowo niskie ceny za nocleg. Nasz hotel w Lublinie zapewnia atrakcyjne pokoje oraz strefę relaksu. W pokojach znajdują Państwo wi-fi, czajniki, telefon, telewizje kablową. W ogródku da się przygotować barbecue. Huzar Hotel w Lublinie znajduje się blisko satrówki. To wygodna lokalizacja dla wszystkich. Podczas urlopu w Lublinie warto koniecznie zwiedzić Ogród Botaniczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Podziemia i Starówkę, Ogród Botaniczny, Basztę, Zamek oraz Pałac Lubomirskich, Cerkiew prawosławną. Nasz personel pomoże przyjemnie spędzić wolne chwile w okolicy. Nie tylko szepniemy co obejrzeć ale polecimy także puby, obiekty sportowe, dyskoteki, centra handlowe, tereny zielone, butiki, restarurcje, kluby ale też najbliższegooptyka, stację benzynową czy lokalizację na romantyczmą majówkę. Zapraszamy państwa do najnowszych hoteli firmy WAM. Hotel Huzar i Kopernik Toruń to wyjatkowo ekskuzywne noclegi w atrakcyjnej cenie.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Azotowanie stali »

  Nasza firma oprócz działaniami związanymi z produkcją maszyn, ich demontażem zajmuje się szeregiem badań technicznych. Zatrudniamy oczywiście najlepszych fachowców związanych z tymi zadaniami. Opracowujemy badania ndt czyli różnego rodzaju badania nie niszczące jak również badania właściwości mechanicznych. Ten drugi rodzaj badań wykonywany jest jedynie i tylko w laboratorium. Przygotowujemy próbę udarności, statyczną próbę rozciągania i kilka innych specjalistycznych badań. Do usług, które realizujemy zaliczamy też azotowanie jonowe i relokację maszyn. Zatrudniamy ze 100% pewnością tylko najlepszych fachowców, którzy wykonują powierzone im zadania z odpowiednim podejściem. Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszych usług. Relokacja maszyn wykonywana przeze mnie fachowców zawsze zostanie zrobiona zgodnie z waszymi oczekiwaniami.

  Data dodania: 08 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • P-py hydroforowe »

  Jeśli głowisz się czym wypompować starą wodę basenową, a czym wpompować świeżą i czyściutką, to już nie musisz się martwić. Dokonaj u nas zakup[ów i wejdź w posiadanie doskonałej klasy pompy hydroforowe, które znacznie uproszczą twoje zadania. Posiadamy hydrofory wielu wiodących na rynku firm. Tylko w naszym sklepie odnajdziesz pompy w najprzystępniejszych cenach na rynku. Reprezentujemy firmę, która poleca pompy już od wielu lat i zdajemy sobie sprawę z tego, co dla każdego klienta jest najdoskonalsze. Serdecznie zapraszamy do nas po pompy. Nie ma powodu szukać nigdzie indziej.

  Data dodania: 18 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Makrosat »

  Wiemy na 100% jak bardzo ważna jest kwestia bezpieczeństwa i dlatego też zajmujemy się sprzedawaniem i dostarczaniem Tobie zainteresowanym profesjonalne urządzeń, które pozwalają na zbudowanie adekwatnego poziomu bezpieczeństwa. Posiadamy w dystrybucji najwyższej klasy systemy alarmowe, które każdemu bez wątpienia pozwalają poczuć się bardzo bezpiecznie. Nasza firma zajmuje się też dostarczaniem innych systemów, które mają zapewniać stosowny poziom bezpieczeństwa. Dzięki nam jesteście w stanie na 100% tworzyć takie systemy bezpieczeństwa jak telewizja przemysłowa i telewizja cyfrowa. Wykonywaniem naszych usług dystrybucji tego rodzaju produktów zajmujemy się od wielu lat i gwarantujemy najwyższą jakość. Dzięki skorzystaniu z oferty naszej firmy właściwie każdy będzie w stu procentach zadowolony ponieważ znacznie zwiększy poziom bezpieczeństwa.

  Data dodania: 28 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody »

  Zatrudniamy architektów ogrodowych, którzy potrafią zadbać o potrzeby naszych Klientów. Są zdolni stworzyć mniej, lub bardziej formalne aranżacje ogrodów, które będą odzwierciedlały osobowość i usposobienie Klientów. Idealnie łączą nowy i stary styl ogrodowy, tworząc oryginalne kompozycje, które trafiają w zróżnicowane preferencje Klientów. Zaletą naszego przedsiębiorstwa ogrodniczego są wysokiej jakości usługi ogrodnicze, profesjonalizm i kreatywność w procesie proejktowania wyjątkowych ogrodów. Dbamy, by każdy ogród był miejscem pełnym harmonii, spokoju i piękna. Możemy stworzyć dla Państwa ogród o jaki marzycie. Zatrudniamy architektów ogrodowych, którzy potrafią zadbać o potrzeby naszych Klientów. Tworzą mniej i bardziej wymagające projekty ogrodów, które będą odzwierciedlały osobowość i charakter Klientów. Jarosław Harasimowicz usługi ogrodnicze ul. Leśna 11, 87-147 Łysomice Toruń biuro@ogrod-swiatkamienia.com Tel/Fax: +48 (0) 56 6783 271 tel. kom. 0608 862 217

  Data dodania: 13 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów »

  Nasza firma ogrodnicza od kilku lat świadczy usługi związane z zakładaniem ogrodów – od koncepcji, aż po realizację. Codziennie w w naszym biurze powstają wyjątkowe projekty, idealnie dopasowane do oczekiwań naszych Klientów. Jesteśmy nowoczesną i doskonale wyspecjalizowaną firmą prowadzącą usługi takie jak projektowanie ogrodów, tworzenie trawników i ogrodów, sadzenie i utrzymywanie roślin i utrzymywanie czystości w ogrodach. Dodatkowo zajmujemy się również zakładaniem nawierzchni z kostki brukowej. Ładnie wyglądający ogród to nasza specjalność. Umiemy harmonijnie dobrać ozdoby ogrodowe i atrakcje w ogrodzie do upodobań Jego właścicieli. W projektowanych przez nas ogrodach nie zabraknie miejsca dla praktycznych rozwiązań i zgrabnych dodatków. Normalnie sadzimy takie rośliny, które stwarzają dobry nastrój, ładnie pachną i są łatwe w pielęgnacji. Korzystamy z własnych surowców i {urządzeń|maszyn, które mocno maksymalizują postępy prac. Nasza firma oferuje usługi ogrodnicze dla Klientów z miast takich jak Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław, jak i okolicznych miejscowości. Gwarantujemy szybką realizację zleceń i wysoki standard usług. Jeśli myślą Państwo o wytwornym i użytecznym ogrodzie, zapraszamy do nas.

  Data dodania: 17 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodnik Toruń »

  Jako firma ogrodnicza zapewniamy kompletne usługi ogrodnicze w Toruniu, Bydgoszczy i w okolicach. Na tutejszym rynku funkcjonujemy od wielu lat i do tej pory udało nam się zbudować wiele atrakcyjnych ogrodów. Uwielbiane przez naszą firmę ogrodniczą aranżacje to w głównej mierze ogrody nowoczesne, w których aktualne trendy mieszają się z klasycznym pięknem. Nasza firma ogrodnicza stworzy dla Ciebie ogród idealny. Podczas projektowania ogrodu, nasi projektanci utrzymują bliskie relacje z Klientami, aby jak najdokładniej poznać ich upodobania. Dla naszej firmy ogrodniczej bardzo ważne jest zaprojektowanie ogrodu idealnie dopasowanego do oczekiwań Klienta. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi do projektowania ogrodów, które umożliwią doskonalszą wizualizację przed rozpoczęciem prac budowlanych. Po za projektowaniem ogrodów, nasza firma ogrodnicza oferuje także usługę zakładania trawników metodą siewu lub rolki. Co więcej specjalizujemy się w tworzeniu nawierzchni z kostki brukowej i w pielęgnowaniu ogrodów. Pomagamy naszym Klientom utrzymywać ich ogrody w nienagannej formie zarówno a lato jak i zimę. Zajmujemy się także okresowym odśnieżaniem i usuwaniem zanieczyszczeń, a także zakładaniem instalacji wodnych na potrzeby podlewania ogrodu. Dla nas nie ma nic cenniejszego niż zadowolenie Klienta. Projektowaliśmy już ogrody przy domach jednorodzinnych, tereny zielone w miastach, oraz przy dużych zakładach przemysłowych. Rozmaite projekty spowodowały, że poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Jako doświadczona firma ogrodnicza zapewniamy transport roślin do ogrodu i kamienia do dekoracji. Zbudujemy Twój ogród od A do Z.

  Data dodania: 18 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przeglądy pieców gazowych Toruń »

  Masz problemy z urządzeniami centralnego ogrzewania? Piec gazowy przestał działać? A może, chcesz mieć pewność, czy instalacja gazowa jest poprawnie zamontowana? Nie zwlekaj i zadzwoń do naszej firmy. Jedną z wykonywanych przez nas usług jest serwis pieców gazowych marki Beretta. Zajmujemy się również przeglądem urządzeń i inspekcją efektywności. Nasza firma jest zawsze pierwsi tam, gdzie niezbędna jest szybka pomoc serwisowa. Nasza firma jest autoryzowanym partnerem najlepszych producentów kotłów gazowych. Nasi serwisanci posiadają wszelkie uprawnienia, konieczne w pracy z instalacjami CO Są kompetentnymi specjalistami i są w stanie wykryć każdą usterkę. Nasza pracownia jest wyposażona w wysokiej jakości narzędzia, przez które praca przebiega nadzwyczaj sprawnie. Na zgłoszenia odpowiadamy w trakcie pierwszej doby. Jesteśmy za każdym razem gotowi, by podjąć się każdego zlecenia. Szybki serwis pieców gazowych i przegląd instalacji centralnego ogrzewania to nasza specjalność. Realizujemy ekspresowe naprawy urządzeń takich producentów jak Buderus, Viessman i Beretta. Nasi Klienci jeszcze nigdy się na nas nie zawiedli. Serwis świadczymy w okolicach takich miast jak Toruń, Bydgoszcz i Inowrocław. Gwarantujemy usługi na bardzo wysokim poziomie.

  Data dodania: 18 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Bydgoszcz »

  Piękne kompozycje ogrodowe i wyjątkowe projekty są naszą specjalnością. Priorytetem naszej firmy ogrodniczej jest projektowanie oryginalnych przestrzeni ogrodowych, szytych na miarę oczekiwań naszych Klientów. Uważamy, że ogród to miejsce w którym biorą swój początek pomysły i największe, życiowe marzenia. Zawsze zwracamy uwagę na to, aby aranżacja ogrodowa ułatwiła kontakt z naturą i motywowała do optymistycznego i kreatywnego myślenia. Nasi specjaliści głównie specjalizują się w opracowywaniu jedynych w swoim rodzaju projektów ogrodowych, korzystając z siły natury i koncepcji praktycznego wykorzystania przestrzeni. Każde zlecenie traktowane jest bardzo indywidualnie, tak by jak najpełniej odzwierciedlało potrzeby naszych Klientów. Ogromna wiedza w dziedzinie roślinności i stylów ogrodowych, pozwala im tworzyć niezwykłe aranżacje, które oddziaływają na wszystkie zmysły. W procesie tworzenia krajobrazu, nasi pracownicy wykorzystują atrakcyjne rośliny, oraz gustowne dekoracje drewniane i kamienne, które podkreślają nowoczesny wygląd przestrzeni ogrodowej. Po za główną specjalizacją, nasza firma świadczy także usługi związane z pielęgnacją ogrodów, brukarstwem, instalacją oświetlenia i systemów nawadniających, oraz odśnieżaniem i sprzątaniem ogrodów przy prywatnych posesjach, jak i w przestrzeni publicznej. Posiadamy bogaty asortyment specjalistycznych preparatów, a także bogatą infrastrukturę technologiczną, które mają wpływ na szybsze zakończenie zlecenia. Nasze projekty trafiają w bardzo różne gusta Klientów. Dbamy o unikatowe i innowacyjne aranżacje, które wyeksponują piękno domu i uprzyjemnią chwile spędzane na łonie natury. Świadczymy rzetelne usługi ogrodnicze na każdą kieszeń, łącząc prostotę z szykowną sztuką ogrodową. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 18 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Escape Room »

  Zapraszamy do Domu Kłódek, w którym czeka na Was ogromna liczba atrakcji i szalona zabawa w jednym z 4 oryginalnych pokoi. Zabawa z rodzaju Escape Room to przyjemność na najlepszym poziomie dla dzieci i nie co starszych. Nasz lokal to niepowtarzalne miejsce, w którym logika łączy się z wyobraźnią. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i pokoje o zróżnicowanym poziomie trudności. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Escape Room to gra polegająca na wyjaśnianiu tajemnic. Celem każdej rozgrywki, trwającej 60 minut jest znalezienie klucza do zamkniętych drzwi. Razem próbujecie otwierać kolejne kłódki i łamać co raz to bardziej skomplikowane kody. Czas jest Waszym największym wrogiem. Stworzyliśmy dla Was interesujące scenariusze i niekonwencjonalne rozwiązania. Mistrz Gry, czuwający nad Waszą drużyną, prowadzi całą rozgrywkę od chwili zamknięcia za Wami drzwi. Dom Kłódek to pełne szalonych pomysłów miejsce, w którym wyobraźnia odgrywa główną rolę. Wstąpcie do nas wraz swoją drużyną (od 2 do 7 osób) i wybierzcie swój pokój. Czas ucieka! Tik tak, tik tak. Jedynie od Was zależy wynik rozgrywki. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dekoracje weselne Toruń »

  Studio dekoracji ślubnych La Rosa oferuje ozdoby na najważniejszy dzień w Twoim życiu. Ceremonia zaślubin i impreza weselna to moment, który musimy w adekwatny sposób zaakcentować, aby zauroczyć zarówno Państwa Młodych jak i ich przyjaciół. La Rosa stanie na rzęsach, żeby wyszli Państwo od nas zadowoleni. Zapewniamy dekoracje sali weselnej i kościołów. Pasjonaci z naszego studia dekoracji ślubnych mają setki dobrych pomysłów, w tym na motyw przewodni, dobór dekoracji kwiatowych i pokazanie możliwości zabytkowych kościołów z Torunia, Bydgoszczy lub każdej innej świątyni na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zadbamy o każdy, najdrobniejszy detal. Kontrahenci mają wgląd w nasze prace. Wszelkie dekoracje i układ sali konsultujemy z Klientem, którego przemyślenia są dla nas bardzo istotne. W naszej bogatej ofercie dekoracji weselnych znajdziecie m. in. dekoracje kościoła, miejsca weselnego, piękne dekoracje kwiatowe, romantyczne kompozycje ze świecami oraz bardziej efektowne dekoracje. W naszej wypożyczalni są m. in. fontanny czekoladowe, świecące napisy i słodki stół. Zauważyliśmy, że ostatnimi czasy zwiększył się wśród Par Młodych popyt na motyw przewodni wesela. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą - z ochotą omówimy z Państwem wszystkie szczegóły. Naszą podstawową dewizą jest spełnianie marzeń o niezapomnianym dniu zaślubin. Nie bój się zadawać nam pytań - pierwsze spotkanie z pracownikiem naszej firmy od dekoracji ślubnych jest niewiążące i nie objuczymy Cię za nie kosztami. Ceny naszych dekoracji ślubnych są ustalane indywidualnie z Klientem. Nie odkładaj tego na później - już dziś wspólnie zacznijmy dbać o to, aby Twoje wesele wypadło najpiękniej jak to możliwe.

  Data dodania: 17 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Toruń »

  Kancelaria prawna Ius Cogens w Toruniu zaprasza wszystkich, potrzebujących porad prawnych, bądź pomocy rutynowego prawnika. Nasz doświadczony zespół współtworzą prawnicy, którzy wzajemnie uzupełniają się swoimi specjalizacjami. W naszej kancelarii Ius Cogens doskonale wiemy, że jeden człowiek nie może zajmować się wszystkimi sektorami prawa, więc mamy do dyspozycji ekspertów od prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego oraz prawa pracy. Kancelaria korzysta na wiedzy merytorycznej, potencjale intelektualnym oraz na nowoczesnych metodach pomocy prawnej. Każda nadchodząca sprawa z sektora prawa jest dla nas niezwykle istotnym dośwadczeniem, które wypracowujemy w każdym dniu pracy. Wiemy doskonale, że do każdej sprawy trzeba podejść w sposób szczególny. Szanujemy prywatność naszych Klientów i robimy wszystko, aby im pomóc. W zakresie prawa karnego, prawnicy z kancelarii prawnej Ius Cogens w Toruniu mają spore doświadczenie. Reprezentujemy przed sądem podejrzanych, walczymy o odszkodowania dla pokrzywdzonych. Prawo rodzinne to bardzo często bardzo delikatne i osobiste sprawy. Niesiemy pomoc przy sprawach o rozwód oraz w niełatwych przypadkach sporów o dzieci. Zespół kancelarii Ius Cogens służy poradą i może Cię reprezentować w sprawach z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego. np. o upadłość. Masz kłopoty z pracodawcą, który nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań? Zaufaj naszemu zespołowi od prawa pracy. Kancelaria adwokacka Ius Cogens jest otwarta na drugiego człowieka. Przyjdź do nas, a spotkasz się z życzliwością i profesjonalizmem.

  Data dodania: 18 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Hotel Toruń »

  Urokliwy Hotel Gotyk zaprasza wszystkich odwiedzających Toruń, którzy poszukują wygodnego a oprócz tego taniego noclegu. Usytuowani jesteśmy w Toruniu (Stare Miasto), bardzo w pobliżu zabytkowego Ratusza, skąd wszędzie macie nieopodal a oprócz tego możecie ze spokojem wyruszyć od nas na zwiedzanie naszego zabytkowego miasta. Z wyjątkiem pokoi oferujemy Wam także dwa wyśmienicie wyposażone apartamenty, gdzie będziecie mogli cieszyć się ciszą a oprócz tego spokojem a także będziecie mogli podziwiać widoki na nasze piękne miasto. Skorzystajcie również z możliwości zorganizowania u nas imprezy okolicznościowej. Bardzo chętnie urządzimy u nas wesela, komunie, chrzest czy inne zabawy rodzinne. Mamy do dyspozycji duet sale, mniejszą czy też większą. W naszej propozycji znajdziecie również bogate menu, które będzie przygotowane według Waszych zaleceń. Hotel Gotyk zaprasza!

  Data dodania: 21 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Depilacja laserowa »

  Skorzystaj z precyzyjnych zabiegów epilacji laserowej w bardzo przystępnej ofercie cenowej. Nasz salon kosmetyczny Wykonuje zabiegi używając urządzenia laserowegio zyskującego uznanie w całej branży, którego możliwości dopasowywane są do każdego typu skóry. Laserowa redukcja od lat wywołuje wiele kontrowersji. Epilacja laserem to tymczasem wygląda na najbardziej efektywna i zupełnie bezbolesną receptę na stałe pozbycie się nadmiernego owłosienia. Gwarantujemy korzystne ceny zabiegów epilacji laserowej. Polecamy laserowe usuwanie owłosienia osobom, które nie radzą sobie z problemem nadmiernego owłosienia. Lecząc kilkunastu Klientów na co dzień, rozumiemy, jak wiele niedogodności może wywołać ten rodzaj dolegliwości. Używany przez naszych specjalistów laser diodowy jest w całkowicie bezpieczny dla każdego rodzaju skóry. Laserowe usuwanie włosów nie może być prostsze. Dzięki depilacji laserowej uwierzysz w siebie i pozbędziesz się złej samooceny. W naszym salonie kosmetycznym stawki za zabieg depilacji laserowej to wydatek rzędu 100 złotych. To niezwykle atrakcyjna cena. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji. Nasz gabinet modelowania ciała w Toruniu, obok depilacji laserowej, proponuje też szereg innych zabiegów związanych z redukcją cellulitu i zmarszczek – endermologię, lifting, kawitację przy użyciu ultradźwięków, oraz karboksyterapii. Liczymy na to, że nasza promocyjna oferta cen zachęci Państwa do skorzystania z naszych zabiegów. Czekamy na Państwa!

  Data dodania: 25 10 2017 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »