Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'tłumaczenia angielski':

Sortuj po:

 • Tłumaczenia pisemne katowice »

  Liwo to najlepsze biuro tłumaczeń Katowice. Tłumaczenia pisemne przysięgłe potrzebują dla swojej ważności uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego, np. celem przedłożenia w urzędach. Tłumaczenia przysięgłe użytkuje się w przypadku dokumentów, m.in. umów, dyplomów, pism urzędowych, ekspertyz, patentów itp. Posiadamy załogą tłumaczy ponad 40 jeżyków, a również innych zawodowców. Gwarancją wykonywanych usług jest też nasze zaplecze techniczne, wypróbowani, fachowi dostawcy oraz obsługa biura, której obowiązkiem jest sprzyjać Państwu swoją wiedzą i oferować najlepsze rozwiązania, odpowiadające na Państwa potrzeby. Popieramy w kameralnych spotkaniach biznesowych oraz układamy międzynarodowe konferencje. Liwo zajmuje się również tłumaczeniami ustnymi. Z naszych usług korzystają firmy z wielu specjalności i specjalności. Tłumaczenia pisemne przysięgłe wyliczamy za każde 1125 znaków graficznych ze spacjami w przekazie docelowym (zgodnie z rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 24 stycznia 2005 r. w sprawie wynagrodzenia za czynności tłumacza przysięgłego. Korekta językowa to wprowadzenie korekt do tekstu przetłumaczonego podanego przez klienta, bez porównania z wersją źródłową tłumaczenia. Korekcie podlega estetyka, ortografia oraz gramatyka. Tłumaczenia pisemne Katowice rozliczamy za każde rozpoczęte 1500 znaków ze spacjami w tekście docelowym czy też za słowa w tekście oryginalnym. Dobór sposobu rozliczenia pozostawiamy Klientowi, służąc wiedzą i doradztwem. Weryfikacja tłumaczenia to porównanie dostarczonego przez klienta tłumaczenia (w wersji elektronicznej – edytowalnej) z przekazem w języku oryginalnym. Ma ono na celu dokładne sprawdzenie kompletności, jakości, stylistyki oraz gramatyki i ortografii. Firma LIWO oferuje wszechstronne usługi w charakterze tłumaczeń. Dla naszych Klientów wykonujemy tłumaczenia pisemne, w tym przysięgłe, oraz tłumaczenia ustne.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Alingua »

  Oferujemy Państwu nasze usługi związane z tłumaczeniami na wszystkie języki europejskie i wiele innych. Do naszych zadań należą tłumaczenia techniczne, specjalistyczne oraz symultaniczne. Dokonujemy szybkich i bardzo dokładnych przekładów, dzięki czemu z naszych usług korzystają dziesiątki klientów w kraju i za granicą. Proponujemy usługę w promocji - tłumaczenia francuski. Zapraszamy!

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  i-english, czyli stworzone przez nas centrum tłumaczeń prowadzi działalność w Internecie. Taka działalność firmy sprawia, że cała procedura zamawiania usługi jest bardzo prosta - wysyłane drogą elektroniczną dokumenty są przez nas sprawdzane, następnie wyceniane i kiedy tylko klient zaakceptuje ofertę - jak najszybciej bierzemy się do pracy. Jesteśmy bardzo zgrani, ponieważ razem ukończyliśmy filologię angielską na Uniwersytecie w Lublinie. Przez te wszystkie lata zajmowania się tłumaczeniami, zyskaliśmy praktyczne doświadczenie. Bez ustanku doskonalimy jednak swoje umiejętności, aby poradzić sobie z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających klientów, bo ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »