Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'szkolenia':

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Firma szkoleniowa, Szkolenia - Białystok »

  Antidotum to powstała w 2007 roku firma zajmująca się kursami zawodowymi, warsztatami kwalifikacyjnymi dla nauczycieli, doradztwem zawodowym, pomocą psychologiczną.Rekrutujemy na kursy tj: kurs spawacza, hydraulika, sprzedawcy itp. Bez przerwy dążymy do ulepszania i rozszerzania Naszej oferty. Zapraszamy każdego komu zależy na uzyskaniu nowych umiejętności, poszerzeniu wiedzy, poznaniu nowych ciekawych ludzi. Osoby którym zależy na doskonaleniu swoich umiejętności oraz na polepszaniu swoich umiejętności. Organizujemy szkolenia dla instytucji jak również dla osób indywidualnych. Działamy bardzo skutecznie. Nasi trenerzy to kadra wykształconych i umiejących współpracować ze sobą specjalistów. Uczymy po to by nauczyć jak najlepiej. Skorzystać można również z rady psychologa, terapeuty, doradcy zawodowego. Zapraszamy do zapoznania się z Nasza ofertą szkoleniową

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elastyczne formy zatrudnienia »

  Zapraszamy do nawiedzenia naszej strony www pod słowem kluczowym: społeczna odpowiedzialność biznesu
  Interes obywatelsko przykładny, w którym najistotniejsze są nie jedynie interesy pieniężne, własne dążenia i poziom majątku, ale również troskliwość o społeczność miejscową, środowisko, kontrahentów, jak również rozwój pracowników, to biznes przynoszący realne dobra każdemu właścicielowi. Planowanie rozwoju swojej firmy i stworzenie strategii zgodnej z CSR pomaga w rozwinięcia i wzmocnienia na rynku pozycji zakładu pracy, a zainteresowanie firmą wśród inwestorów i partnerów biznesowych powiększa się.Nakłaniamy do nawiedzenia naszej strony www pod frazą: CSR Opole Dzieje się tak, gdyż praktyki CSR poprawiają wygląd i wzbudzają ufność do firmy wśród potencjalnych klientów. Chętniej wspierają oni odpowiedzialnych biznesmanom. Dzięki stosowaniu tools CSR przedsiębiorstwo może również poszerzać dobre stosunki w lokalnym miejscu, przez co najczęściej nabywa przychylność pracowników, jak również instytucji oraz władz rządzących. Przez wyjście na przeciwko zapotrzebowaniu i pożądaniom współpracowników, zwiększa się ich motywację do harówy oraz zdolność produkcyjną. Oprócz tego identyfikowanie firmy ze świetnymi praktykami wzbudza zainteresowanie nowszych skupisk odbiorców. Nakłaniamy do odwiedzenia naszej strony internetowej pod frazą: szkolenia opolskie

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wózki widłowe »

  Gdy analizujemy rynek wózków używanych, zastanawiamy się, jak najlepiej wydać pieniądze i dlaczego podobne na pierwszy rzut oka wózki widłowe tak bardzo różnią się ceną. Cena wózka widłowego jest bardzo często kluczowa, zwłaszcza, gdy chcemy zakupić maszynę używaną. Na co powinniśmy zwrócić uwagę? Dobrze jest sprawdzić, co dokładnie zawiera oferta. Dobrze skrojona propozycja powinna posiadać gwarancję, wysokiej jakości przygotowanie oparte na wyłącznie oryginalnych częściach zamiennych oraz jasną historię wózka widłowego.

  Data dodania: 15 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stainer Consulting - Tajemniczy Klient, Szkolenia »

  Firma doradcza Stainer Consulting proponuje przeprowadzenie badań "Tajemniczy Klient". Poprzez wyważoną kompilację znanych nam strategii rynkowych oraz posiadanej przez nas wysokiej wrażliwości etycznej, stajemy się wartościowym partnerem w prowadzeniu biznesu, którego usługi daleko wychodzą w tzw. wartości dodane. Dzięki powiązaniu wyników badania Mystery Shopper z systemem wynagradzania pracowników lub partnerów franchising'owych, uzyskujemy dodatkowe, niezwykle skuteczne działanie " motywujące ".

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp, szkolenia bhp e-learning EKOL-BHP »

  Jako firmaP usługowo-doradcza zajmujemy się przede wszystkim bhp. Organizujemy szkolenia bhp pracowników z wszelkich grup zawodowych jak również pracodawców. Kursy prowadzimy w metodą tradycyjną a także metodą on-line. Wykonujemy również oceny ryzyka zawodowego, tworzymy dokumenty powypadkowe. Wychodząc naprzeciw klientom dla poszerzenia propozycji sprzedajemy w sklepie internetowym odzież i obuwie robocze a także wyposażenie bhp. Doradzamy w kwestiach z obszaru bhp, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa pracy. Co więcej zajmujemy się kursami z zakresu pierwszej pomocy, ppoż jak również wprowadzaniem systemu HACCP.

  Data dodania: 15 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Poznań »

  Meritum - Biuro Tłumaczy Przysięgłych, Szkolenia Językowe dla firm. Zapraszamy na kurs języka angielskiego, niemieckiego, kursy e-learningowe, szkolenia językowe, elearning, tłumacz przysięgły Szczecin, tłumaczenia Poznań, tłumacz angielski w Szczecinie, kursy dla firm, projekty unijne, EFS, niemiecki, szwedzki, duński, rosyjski, norweski, wszystkie języki obce

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opieka pielęgniarska, pielęgniarki - Łódź Damp;J Medica »

  D&J Medica Ratownictwo Medyczne i Pielęgniarstwo to firma istniejąca na rynku medycznym od 3 lat. Zajmujemy się szeroko pojętą profesjonalną opieką pielęgniarską oraz ratownictwem medycznym na terenie Łodzi. Pielęgniarki i opieka pielęgniarska dla osób starszych i chorych Łódź i okolice. Profesjonalna opieka pielęgniarska obejmuje wszystkich członków Państwa rodziny. Pomoc pielęgniarska w codziennej pielęgnacji nad malutkimi pociechami oraz opieka nad osobami starszymi. Całodobowa opieka domowa nad chorym. Opieka nad osobami starszymi. Zastrzyki, usługi pielęgniarskie. Kursy i szkolenia z pierwszej pomocy dla pracowników firm oraz uczniów szkół. Kurs pierwszej pomocy powadzony jest przez wysoce wykwalifikowaną kadrę.

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instrukcja bezpieczeńswa pożarowego »

  Aby bez problemu prowadzić instytucję i nie martwić się o zdrowie lub życie swoich pracowników bezapelacyjnie musisz zaangażować instytucję, jaka profesjonalnie zajmuje się tego typu zleceniami. Najpoprawniej zatrudnić instytucję, która realizuje szkolenia bhp oraz ppoż, instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, ekspertyzę ppoż i ma upoważnienia na sporo innych potrzebnych zaświadczeń. Trzeba pamiętać, iż liczy się dodatkowo praktyka jak i stosunek do konsumenta, co bez wątpienia posiada interes CodexBHP. Osobiście stwierdź, jaka to wygoda zlecić zawodowej instytucji dowolne zlecenia z aspektu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz ppoż.

  Data dodania: 23 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy do kosztorysowania »

  Norma PRO jest najpopularniejszym programem do kosztorysowania w naszym kraju. Pomimo bardzo dużej funkcjonalności program jest bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze, dzięki czemu można szybko i bezbłędnie wykonywać proste kosztorysy jak i bardzo duże dokumentacje kosztorysowe. Zapis kosztorysu w standardzie XML (format ATH2), czytanym przez wiele aplikacji umożliwia integrację procesu kosztorysowania z dużymi systemami zarządzania firmą. Program jest w pełni zgodny z obowiązującymi w kraju rozporządzeniami i rekomendacjami odnośnie standardów sporządzania kosztorysów, w szczególności kosztorysów inwestorskich. Serdecznie zapraszamy do zakupu! Infolinia handlowa: 801 109 509

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Wiele hoteli zajmuje się wszechstronną organizacją szkoleń. Najciekawsze szkolenia z dziedziny rachunkowości jak i zarządzania w kraju. Skorzystaj z naszej łatwej w obsłudze strony, która pomoże Ci szybko znaleźć najlepsze dla Ciebie szkolenia. Chciałbyć otworzyć biznes ? Warto doedukować się w danej dyscyplinie. Kapitalnym pomysłem na organizacje szkolenia jest hotel usytuowany od centrum miasta. Nowoczesna oraz aktualna baza szkoleń w Polsce. W polsce jest mnóstwo miast tętniących życiem dlatego warto wybrać się tutaj na szkolenie po którym odprężyć się można w jednej z świetnych dyskotek. W Polsce jest dużo wspaniałych miasta na organizacje kilkudniowego szkolenia. Tutaj znajdziesz wyłącznie najnowsze oraz profesjonalne szkolenia. Jeżeli zależy Ci na idealnym standardzie szkolenia wybierz jedno z najciekawszych szkoleń zawartych w serwisie. Świetne szkolenia, oryginalne kursy. Dzisiejszy rynek pracy wymaga stałego rozwoju ze strony pracowników.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konferencja na mazurach »

  Na konferencjach możesz spotkać przyszłych kontrahentów w biznesie, zrób użytek z tego. Dzięki zaprezentowanej stronie błyskawicznie oraz prosto dokonasz bardzo dobrego doboru hotelu na konferencje. Proponowana strona www mocno upraszcza dobór hotelu konferencyjnego, przekonaj się. Dzięki proponowanej stronie www zdobędziesz znaczne rozeznanie w salach na konferencje na Mazurach. Przy sposobności spotkania biznesowego staraj się przedstawić najprzyzwoiciej również siebie. Przed doborem obiektu na konferencje zaznajom się zupełnie z jego designem i możnościami. Otwórz serwis i pomyśl, która z sugestii konferencyjnych będzie świetnym doborem.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia PR »

  Ekspert public relations dr Dariusz Tworzydło przeprowadza szkolenia oraz warsztaty PR, komunikacji interpersonalnej, negocjacji oraz NLP. Jest trenerem i konsultantem współpracującym z wieloma firmami. Pod adresem tworzydlo. pl znajdziecie Państwo publikacje, badania naukowe oraz raporty z tych badań. Osoby zainteresowane tematem PR, pod tym adresem mogą zapoznać się również z kodeksem etyki public relations, strony agencji PR oraz kontakt do eksperta.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona przeciwpożarowa »

  Zaufało nam do dzisiaj mnóstwo jednostek gospodarczych, przykładowo hotele, szkoły, wspólnoty mieszkaniowe i salony jubilerskie. Organizujemy liczne szkolenia i kursy, których przedmiotem jest ochrona przeciwpożarowa. Z naszych profesjonalnych usług korzysta już od wielu lat wiele renomowanych firm, w tym między innymi szpitale, hotele oraz szkoły. Gwarantujemy środki ppoż oraz pomoc w eliminowaniu klęsk żywiołowych, jakie dotykają dziś całą ludzkość. Wykonujemy wymaganą specyfikację z dziedziny ppoż, jak przykładowo instrukcja bezpieczeństwa pożarowego. Jesteśmy prężnie działającą firmą, która zajmuje się bezpieczeństwem ppoż w całym naszym kraju.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie psa Kraków »

  Szkolenie czworonoga to nader zasadniczy czynnik wspólnego, zwyczajnego życia. Proces szkolenia to nie tylko kształtowanie psiego umysłu, nauka bazowego posłuszeństwa wobec właścicieli, ale w głównej mierze tworzenie dwustronnej więzi i zaufania. Tresura czworonoga powinno być bazujące o dodatnie wzmocnienia a tym samym być harmonijne z procesami tresowania. To dzięki temu edukacja będzie dla czworonoga prosta oraz miła, a otrzymane zamysły - godnością przewodnika. Treningi pozytywne wartościowe jest dla psów wszelkich ras obojętnie na monumentalność a także liczbę lat.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Coach Tomasz Kalawa - szkolenia biznesowe Kraków »

  Tomasz Kalawa to profesjonalny coach specjalizujący się polepszaniu menedżerskiej efektywność. Organizuje szkolenia biznesowe i fachowy coaching z kilku tematów. Od przywództwa przez komunikację po motywację. To sprawdzony coachingowiec z różnorodnym stażem. Karierę zaczynał jako radca. Szkolił przedsiębiorstwa z branży It. Główny punk ciężkości coachingu Tomasza Kalawy to obszar Mentalnych umiejętności. Chodzi nie tylko znajomość sztuczek wywierania wpływu ale również umysłowość. Ten Pan to najlepszy ekspert w okolicy Krakowa. Gdy tylko chcesz znaleźć dobrego szkoleniowca biznesowego z Krakowa czy nawet południa Polski - wypróbuj jego usługi. Ich potwierdzeniem jest dyplom International Coaching Community (ICC).

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła nurkowania GOODDIVE, kursy nurkowania Warszawa »

  Nurkowanie to dla nas wielka przygoda, pasja i odpowiedzialność. Zajmujemy się szkoleniami dla wszystkich rozpoczynających przygodę z nurkowaniem oraz płetwonurków, którzy chcą podwyższyć swoje kwalifikacje i umiejętności nurkowe. http://gooddive.pl/o-mnie.html Naukę nurkowania prowadzimy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Wszystkie kursy prowadzone są przez doświadczonych instruktorów należących do prestiżowej organizacji nurkowej IANTD (International Association of Nitrox and Technical Divers) Międzynarodowe Stowarzyszenie Nurków Nitroksowych i Technicznych. http://gooddive.pl/szkolenia/kursy-rekreacyjne-iantd.html Po zakończeniu kursu każdy z uczestników otrzymuje certyfikat oraz dyplom IANTD honorowany na całym świecie. Szkolenia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania nurkowania rekreacyjnego i kursów technicznych. Kursy prowadzone są przeważnie w Warszawie i nad jeziorem Hańcza w miejscowości Błaskowizna. Oprócz programów podstawowych (OWD - Open Water Diver, AOWD - Advanced Open Water Diver) prowadzimy szkolenia z wykorzystaniem nitroksu dla średnio zaawansowanych (EANx Nitrox Diver, EANx Advanced Nitrox Diver, Deep Diver) oraz kursy trimixowe dla doświadczonych nurków, chcących nurkować coraz głębiej w ramach szkoleń technicznych IANTD (Technical Diver, Normoxic Trimix Diver, Trimix Diver). Dla nurków posiadających odpowiednie uprawnienia organizujemy wyprawy na wraki Zatoki Gdańskiej i Morza Bałtyckiego. W ramach szkoleń specjalistycznych prowadzimy kursy podlodowe (Ice Diver IANTD) oraz wrakowo-morskie (Wreck Diver IANTD) otwierające drzwi do bezpiecznego nurkowania na wrakach.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze szkolenia BHP w Bydgoszczy »

  Yellow Frog oferuje obsługę bhp i ppoż. Urządza sporadyczne szkolenia bhp dla robotników, dowodzących pracownikami jak również dla pracodawców. W ramach tych szkoleń BHP prowadzi naukę udzielania pomocy przedmedycznej. Propozycja spółki zawiera też usługi księgowe, prowadzenie kadr i testy otoczenia pracy. Do tych badań zalicza się pomiary hałasu, nasilenia oświetlenia i ciśnienia w hydrantach. Firma posiada właściwe Świadectwa i niezbędne ubezpieczenia. Wykaz dobrych ocen świadczy o zadowoleniu kontrahentów.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • STLB - Szkolenia, kursy i warsztaty dla młodzieży i dorosłych »

  Jesteśmy firmą szkoleniową mieszczącą się w dogodnej lokalizacji przy alei Szucha na Mokotowie w Warszawie. Oferujemy kursy, szkolenia i warsztaty dla młodzieży gimnazjalnej, licealnej i dorosłych. Nasi doświadczeni wykładowcy prowadzą zajęcia ogólnorozwojowe i językowe dla dzieci, zajęcia z matematyki (do egzaminu gimnazjalnego i matury), informatyki (programowanie, tworzenie stron internetowych, grafika), pierwszej pomocy, zasad BHP, szkolenia podatkowe, VAT, ppoż. oraz warsztaty fotograficzne. Oferujemy również doskonale wyposażone sale konferencyjne i szkoleniowe z możliwością zamówienia cateringu. Jesteśmy firmą szczególnie przyjazną osobom niepełnosprawnym.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nocleg na podlasiu »

  Szukają Państwo idealnego miejsca do wypoczynku? Z dala od wszelkich problemów i zmartwień? W takim razie, zapraszamy Państwa do hotelu na Podlasiu, gdzie znajdziecie wszystkie z powyższych. Piękne widoki koją wzrok, a błoga cisza przywraca wewnętrzny spokój ducha. W ofercie mamy również prowadzenie konferencji firmowych na Podlasiu. Zapraszamy serdecznie na noclegi w biebrzańskim parku narodowym oraz na naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej na temat naszego hotelu.

  Data dodania: 28 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Widok ukończonych szkoleń w CV nader efektywnie działa na wizerunek pracownika w oczach rekrutującego. Propozycja szkoleń w naszym kraju jest naprawdę bardzo duża i dobrana do tego, czego postulują zainteresowani. Rynek szkoleń w naszym kraju jest coraz większy, ciągle pojawiają się kolejne, coraz bardziej interesujące propozycje szkoleń, na jakie znajduje się spora liczba chętnych. Bardzo duża ilość osób zainteresowanych szkoleniami subskrybuje przeróżne strony branżowe w szukaniu informacji o tym, które warsztaty odbywają się w pobliżu. Uniwersytety nie w każdym przypadku dają zadowalającą wiedzę, dlatego pojawia się jeszcze więcej szkoleń, które zyskują renomę.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »