Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'renowacja elewacji':

Sortuj po:

 • WOMAX - piaskowanie - hydropiaskowanie »

  Womax świadczy usługi czyszczenia elewacji budynków, wnętrz, elementów drewnianych, metali kolorowych, konstrukcji stalowych, sprzętu transportowego, pojazdów nowych i zabytkowych przy pomocy technologii piaskowania i hudropiaskowania. Firma Womax skutecznie zwalcza zjawisko niechcianego graffiti, usuwamy tego typu malowidła z każdego rodzaju powierzchni, nawet tej nie zabezpieczonej. Oferujemy przystępne ceny! Zapraszamy

  Data dodania: 23 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Renowacja cegły »

  Jesteśmy małą, jednak bardzo doświadczoną korporacją zajmującą się czyszczeniem każdego rodzaju elewacji niezależnie od stopnia ich zabrudzenia. Mamy oczywiście wieloletnie praktykę w wykonywaniu tego typu usług jak renowacja cegły. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Przykładamy się do każdego zapotrzebowania tak abyście za każdym razem byli w stu procentach zadowoleni. Nasze usługi realizujemy przy wykorzystaniu między innymi pary wodnej, wysokiego ciśnienia, suchym lodem, a ponadto przy użyciu innych technologii. Oprócz usługami takimi jak renowacja cegły paramy się także wsparciem w zakresie doboru środków chemicznych. Siedzibą mojej korporacji jest Olsztyn. O ile zatem potrzebujesz fachowców, dla których renowacja cegły nie stanowi żadnego problemu to bardzo dobrze trafiłeś. Oczywiście się na nas nie zawiedziesz.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zabytki - "TAJCHMAN" s.c. »

  Jesteśmy korporacją działającą na rynku od ponad dziesięciu lat, a nasza specjalność to konserwacja zabytków, renowacja elewacji i dodatkowo dokumentacja konserwatorska. Mamy w ofercie prywatne usługi z zakresu rekonstrukcji szczegółów architektonicznych oraz dodatkowo rzeźb zaprojektowanych m. in. z drewna, metalu czy kamienia. Sprawujemy także nadzór projektów konserwatorskich, w których stosujemy materiały i preparaty renomowanych spółek, przetestowane w fachowych laboratoriach. Dbamy o poziom wykonywanych przez nas usług, dlatego również realizujemy wszystkie roboty ogólnobudowlane mające związek z z renowacją zabytkowego budynku. Do niektórych z nich należą: konserwacja stolarki, polichromii ściennych oraz dodatkowo sztukaterii czy też innych. Nasi wykwalifikowani pracownicy robią ekspertyzy stanu zachowania obiektów zabytkowych, inwentaryzacje architektoniczne, jak i opracowywanie kosztorysów.

  Data dodania: 05 07 2015 · szczegóły wpisu »