Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'projektowanie ogrodów Toruń':

Sortuj po:

 • Ogrody »

  Zatrudniamy architektów ogrodowych, którzy potrafią zadbać o potrzeby naszych Klientów. Są zdolni stworzyć mniej, lub bardziej formalne aranżacje ogrodów, które będą odzwierciedlały osobowość i usposobienie Klientów. Idealnie łączą nowy i stary styl ogrodowy, tworząc oryginalne kompozycje, które trafiają w zróżnicowane preferencje Klientów. Zaletą naszego przedsiębiorstwa ogrodniczego są wysokiej jakości usługi ogrodnicze, profesjonalizm i kreatywność w procesie proejktowania wyjątkowych ogrodów. Dbamy, by każdy ogród był miejscem pełnym harmonii, spokoju i piękna. Możemy stworzyć dla Państwa ogród o jaki marzycie. Zatrudniamy architektów ogrodowych, którzy potrafią zadbać o potrzeby naszych Klientów. Tworzą mniej i bardziej wymagające projekty ogrodów, które będą odzwierciedlały osobowość i charakter Klientów. Jarosław Harasimowicz usługi ogrodnicze ul. Leśna 11, 87-147 Łysomice Toruń biuro@ogrod-swiatkamienia.com Tel/Fax: +48 (0) 56 6783 271 tel. kom. 0608 862 217

  Data dodania: 13 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodnik Toruń »

  Jako firma ogrodnicza zapewniamy kompletne usługi ogrodnicze w Toruniu, Bydgoszczy i w okolicach. Na tutejszym rynku funkcjonujemy od wielu lat i do tej pory udało nam się zbudować wiele atrakcyjnych ogrodów. Uwielbiane przez naszą firmę ogrodniczą aranżacje to w głównej mierze ogrody nowoczesne, w których aktualne trendy mieszają się z klasycznym pięknem. Nasza firma ogrodnicza stworzy dla Ciebie ogród idealny. Podczas projektowania ogrodu, nasi projektanci utrzymują bliskie relacje z Klientami, aby jak najdokładniej poznać ich upodobania. Dla naszej firmy ogrodniczej bardzo ważne jest zaprojektowanie ogrodu idealnie dopasowanego do oczekiwań Klienta. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi do projektowania ogrodów, które umożliwią doskonalszą wizualizację przed rozpoczęciem prac budowlanych. Po za projektowaniem ogrodów, nasza firma ogrodnicza oferuje także usługę zakładania trawników metodą siewu lub rolki. Co więcej specjalizujemy się w tworzeniu nawierzchni z kostki brukowej i w pielęgnowaniu ogrodów. Pomagamy naszym Klientom utrzymywać ich ogrody w nienagannej formie zarówno a lato jak i zimę. Zajmujemy się także okresowym odśnieżaniem i usuwaniem zanieczyszczeń, a także zakładaniem instalacji wodnych na potrzeby podlewania ogrodu. Dla nas nie ma nic cenniejszego niż zadowolenie Klienta. Projektowaliśmy już ogrody przy domach jednorodzinnych, tereny zielone w miastach, oraz przy dużych zakładach przemysłowych. Rozmaite projekty spowodowały, że poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Jako doświadczona firma ogrodnicza zapewniamy transport roślin do ogrodu i kamienia do dekoracji. Zbudujemy Twój ogród od A do Z.

  Data dodania: 18 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Bydgoszcz »

  Piękne kompozycje ogrodowe i wyjątkowe projekty są naszą specjalnością. Priorytetem naszej firmy ogrodniczej jest projektowanie oryginalnych przestrzeni ogrodowych, szytych na miarę oczekiwań naszych Klientów. Uważamy, że ogród to miejsce w którym biorą swój początek pomysły i największe, życiowe marzenia. Zawsze zwracamy uwagę na to, aby aranżacja ogrodowa ułatwiła kontakt z naturą i motywowała do optymistycznego i kreatywnego myślenia. Nasi specjaliści głównie specjalizują się w opracowywaniu jedynych w swoim rodzaju projektów ogrodowych, korzystając z siły natury i koncepcji praktycznego wykorzystania przestrzeni. Każde zlecenie traktowane jest bardzo indywidualnie, tak by jak najpełniej odzwierciedlało potrzeby naszych Klientów. Ogromna wiedza w dziedzinie roślinności i stylów ogrodowych, pozwala im tworzyć niezwykłe aranżacje, które oddziaływają na wszystkie zmysły. W procesie tworzenia krajobrazu, nasi pracownicy wykorzystują atrakcyjne rośliny, oraz gustowne dekoracje drewniane i kamienne, które podkreślają nowoczesny wygląd przestrzeni ogrodowej. Po za główną specjalizacją, nasza firma świadczy także usługi związane z pielęgnacją ogrodów, brukarstwem, instalacją oświetlenia i systemów nawadniających, oraz odśnieżaniem i sprzątaniem ogrodów przy prywatnych posesjach, jak i w przestrzeni publicznej. Posiadamy bogaty asortyment specjalistycznych preparatów, a także bogatą infrastrukturę technologiczną, które mają wpływ na szybsze zakończenie zlecenia. Nasze projekty trafiają w bardzo różne gusta Klientów. Dbamy o unikatowe i innowacyjne aranżacje, które wyeksponują piękno domu i uprzyjemnią chwile spędzane na łonie natury. Świadczymy rzetelne usługi ogrodnicze na każdą kieszeń, łącząc prostotę z szykowną sztuką ogrodową. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 18 10 2016 · szczegóły wpisu »