Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'prawo':

Sortuj po:

 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria Prawna Poznań - radca prawny Paweł Narożny świadczy szereg profesjonalnych usług prawnych na rzecz osób fizycznych jak i również małych, średnich czy wysoce rozbudowanych przedsiębiorstw, a także różnego rodzaju instytucji. W zakresie usług kancelarii znajduje się obsługa prawna jak i doradztwo w wielu dziedzinach prawa jak między innymi prawo handlowe, administracyjne, gospodarcze, prawo rodzinne, międzynarodowe, czy prawo pracy. Możliwa jest również pomoc prawna w zakresie doradztwa i sporządzania pism jak i bezpośredniego reprezentowania klienta przed instytucjami i sądami w sprawach wymagających interwencji prawa. Paweł Narożny posiada szereg cech wyróżniających dobrego prawnika i profesjonalistę takie jak ambicja, determinacja, czy szybkość w podejmowaniu decyzji przez co stwarza podstawy do dynamicznej i profesjonalnej obsługi prawnej w wielu dziedzinach prawa.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instruktor Nauki Jazdy Kielce »

  Mile widziane są także osoby posiadające już upoważnienia, jednakże nie czujące się pewnie 'za kółkiem' np. ze względu na długą przerwę od prowadzenia samochodu. W ofercie jazdy uzupełniające dla jednostek chcących czuć się silniej przed testem. Oferuję też możność przebycia kursu doszkalającego, wymaganego po co trzecim niezdanym egzaminie państwowym (minimum 5 godzin). Cena za godzinę jazdy to schematyczna stawka, czyli: 40zł - wszyscy i 35zł - osoby, jakie całkowity kurs na prawo jazdy odbyły ze mną. Jeśliby jeszcze nie posiadasz prawa jazdy nie zwlekaj i przygotuj się do egzaminu w szkole jazdy Sandra. Korzystając z moich usług masz zapewnione zaangażowanie, poświęcenie i cierpliwość z mojej strony, przygotowywanie pod egzamin w WORD, trasy egzaminacyjne, zrecenzowanie obsługi pojazdu (tak jak wymagane przy zdawaniu na prawo jazdy), ćwiczenie na placu manewrowym jazdy po łuku i ruszania 'z ręcznego'. Najlepsza szkoła jazdy w Kielcach to Instruktorka Sandra. Dopuszczalne jest też odbycie ze mną całkowitego kursu (część praktyczna - 30 godzin jazdy) na prawo jazdy kat. B. Najlepszy instruktor nauki jazy Kielce. Instruktorka jazdy Sandra serdecznie zaprasza do współpracy. Całkowity kurs obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych i 30 godzin zajęć praktycznych (jazd). Odbycie kursu skutkuje wydaniem zaświadczenia niezbędnego do przystąpienia do egzaminu na prawo jazdy. Sandra to najlepsza szkoła jazdy Kielce. Uczymy wszystkiego od podstaw, możesz śmiało zadawać nawet w najwyższym stopniu zrozumiałe pytania, w tej szkole dowiesz się wszystkiego co Cię nurtuje. W tej chwili kooperuję ze Szkołą Jazdy Mateusz gdzie można odbyć ze mną całą część praktyczną kursu, czyli wspomniane 30 godzin. Umożliwiamy kompletne przygotowanie i przekazanie kompletnej wartościowej wiedzy.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy w UK »

  Emano to firma, która już od 2007 roku zajmuje się pomocą w zdobyciu prawa jazdy dla Polaków mieszkających na wyspach. Strona internetowa zawiera całą listę istotnych informacji jak zdobyć upoważnienie do jazdy kategorii B a także prawo jazdy na motor w Anglii. Oprócz samych porad dotyczących kursów prawa jazdy znajdują się tam odpowiedzi na nurtujące nas zagadnienia, np.: ile kosztuje prawo jazdy na samochód ciężarowy w UK? a także jakie warunki należy spełnić by zostać instruktorem nauki jazdy. Jeżeli na co dzień mieszkasz w Londynie a Twój pracodawca wymaga od Ciebie umiejętności jazdy samochodem to zapraszamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronie emano.co.uk.

  Data dodania: 29 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła nauka na prawo jazdy »

  Od dłuższego czasu niezwykle wielkim zainteresowaniem ze strony Polaków cieszy się nauka na prawo jazdy. Pewnie jest to związane z faktem, że od przyszłego roku zmienią się przepisy dotyczące reguł szkoleń i sprawdzania przyszłych automobilistów. W ogólnym rozrachunku bardzo modne w prasie stało się hasło nauka. Prawo jazdy chce dziś otrzymać w zasadzie każdy człowiek, bo ceny czterokołowców spadły do niesamowicie małego poziomu. Nie brakuje w RP przedsiębiorstw, które szkolą adeptów do przejścia tego stosunkowo przychylnego testu. Dobra Elka to portal internetowy, który umożliwi nam określić, gdzie w danym mieście znajduje się najlepsza tego typu szkoła. Nauka jazdy powinna być wszakże czyniona z godziwą pieczołowitością, gdyż nabyte nawyki z kursu mają znaczący wpływ na postępowanie dopiero co upieczonego kierowcy na polskich drogach.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy warszawa »

  ALFA Centrum Szkolenia Kierowców pomaga wszystkim tym, którzy noszą się ze zdobyciem prawa każdy w jak najkrótszym czasie. Kurs nauki jazdy odbywa się na terenie Warszawy i prowadzony jest przez 31 najlepszych specjalistów, instruktorów nauki jazdy. Jako nieliczni spośród szkół jazdy w Warszawie posiadamy wysoką zdawalność podczas egzaminu na prawo jazdy. W ofercie naszej znajdują się nie tylko kursy na prawo jazdy, ale również szkolenie i dokształcanie kierowców.

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Katowice »

  Zapraszamy do przeczytania wszystkich którzy potrzebują Prawna obsługa firm. Każdy z nas stara się nie mieć w życiu problemów z prawem, i większości się to udaje. Jednak zdążają się sytuacje których się nie spodziewaliśmy i które nas przerastają: wykroczenie, rozwód, Przestępstwa skarbowe lub windykacja długów. W takim wypadku bardzo istotne jest znalezienie dobrego i doświadczonego kancelarie adwokacka lub adwokata. Na naszym rynku istnieje dużo Adwokatów i kancelarii podatkowych które prezentują różny poziom i zaangażowanie w swoją pracę. My prezentujemy jedną z nich najlepszych kancelarii adwokackich oraz podatkowych na rynku Polskim: Kancelaria podatkowa zaprasza do zapoznania się z profesjonalnymi usługami prawnymi i podatkowymi. Doradcy podatkowi oraz prawnicy z kancelarii w profesjonalny sposób i rzeczowy zajmą się obsługą prawną Państwa firmy, jak i sporami sądowymi osób indywidualnych. W naszej palecie usług znajduje się: bardzo wiele innych które mogą Państwo znaleźć na naszej stronie i bezpośrednio w biurze. Zapraszamy do kontaktu z nami, poznania się z pełna oferta na na stronie internetowej i do odwiedzin naszej kancelarii podatkowej w Katowicach przy ulicy Moniuszki. U nas dowiesz się czym jest rzetelny adwokat.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Kraków »

  Kancelaria adwokacka Aleksandra Gawin-Bławat oferuje szereg usług prawnych na terenie Krakowa oraz jego okolic. Kancelaria wyspecjalizowała się głównie w sprawach związane z prawem cywilnym oraz gospodarczym, ale także obsługujemy sprawy z innych dziedzin prawnych takich jak windykacja. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu rozwodów w Krakowie. Dzięki owocnej współpracy Kancelaria adwokacka oferuje również pomoc doradców podatkowych, tłumaczów przysięgłych oraz biegłych księgowych. Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą jaką świadczy adwokat w Krakowie zapraszamy odwiedzić stronę internetową adwokat-gb.pl

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo prawne Kraków »

  Kancelaria adwokacka Beaty Skiby oferuje doradztwo prawne na terenie Krakowa i okolic, w każdej dziedzinie prawa. Zajmuje się takimi sprawami jak sprawy karno skarbowe Kraków, sprawy o nieruchomości, sprawy o wykroczenia Kraków, itp. Aby zapoznać się ze szczegółowym zakresem oferowanych usług zapraszamy na stronę internetową. Spore doświadczenie zapewnia wygraną nawet jeśli sprawa jest bardzo trudna.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry prawnik z Poznania »

  W ramach wieloletnich praktyk zawodowych dysponujemy odczucie w zakresie kompleksowej obsługi prawnej spółek zarządzenia handlowego. Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw w zakresie rozporządzenia gospodarczego, w tym zwłaszcza w zachowaniu postępowań sądowych oraz windykacji należności cywilnoprawnych. W Kancelarii specjalizują się w szczególności w prawie społecznym i prawie pracy, w tym badaniu roszczeń przed organami ubezpieczeń społecznych, jako pełnomocnik podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Nasi pracownicy interesują się zadaniami dotyczącymi prawa społecznego, prawa pracy i prawa oświatowego.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domu »

  Strona zajmująca się tematem budownictwa dla profesjonalistów. Działy takie jak budowa domu krok po kroku, instalacje zapewnią dużą wiedze z zakresu budownictwa. Przeczytaj także wiele ciekawych artykułów na temat prawa budowlanego oraz dowiedz się jakie domy parterowe są najsolidniejsze oraz jak przygotować się do zakupu domu. Zapraszamy już teraz na naszą stronę!

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dochodzenie odszkodowań w Poznaniu »

  Kancelaria prawna dostarcza wskazówki ustawowe postaciom indywidualnym. Zasadniczym obszarem działania w tym zakresie są kwestie rodzinne, obsługa prawna, dochodzenie odszkodowań, sprawy spadkowe, kompensacyjne, sprawy lokalowe, prawo pracy, alimenty, i ubezpieczeń społecznych.Własnym interesantom gwarantujemy indywidualne nastawienie się w każdej kierowanej sprawie, pełen profesjonalizm oraz całościowe zaangażowanie. Głównym zamysłem naszej Kancelarii jest ochrona biznesów Klienta również zagwarantowanie kompetentnej oraz skutecznej pomocy w rozwiązywaniu kłopotów prawnych.Nasza Kancelaria prowadzi stałą współpracę z biegłym rewidentem oraz doradcą podatkowym dodatkowo notariuszami i komornikami.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa Mokotów »

  Problemy z prawem? Potrzebują Państwo rady mecenasa, który całkowicie zna kodeks prawny oraz wie, w jaki sposób wykorzystać swoją wiedzę, żeby wspomóc w pojawiających się zawiłościach z prawem? Do perfekcji - serdecznie zapraszamy do skorzystania z przedstawianej oferty. Na domenie adwokat warszawa znajdują się wszelkie wymagane informacje dotyczące również kontaktu z kancelarią, a również wiadomości o szerokiej ofercie oraz zakresie obowiązków, jakie pełni adwokat. Rady prawne, reprezentowanie w sądzie, tworzenie pism sądowych oraz wiele więcej - w tym na pewno wspomożemy!

  Data dodania: 24 11 2016 · szczegóły wpisu »