Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'pranie dywanów warszawa':

Sortuj po:

 • Czyszczenie dywanów Warszawa »

  Przedsiębiorstwo Komplex Cleaning Service specjalizuje się w profesjonalnym czyszczeniu tapicerek meblowych u Klientów indywidualnych, a także w dużych firmach. Doświadczony personel oraz firmowy sprzęt są gwarancją zadowolenia każdego Klienta, który zleca przedsiębiorstwu pranie wykładzin, czy dywanów. Ekipa wykorzystuje najbardziej skuteczną metodę wysokociśnieniową, która usuwa brud nie doprowadzając do przemoczenia wykładziny. Wszystkie informacje o metodzie prania, a także o aktualnych cenach zawarto na prezentowanej stronie internetowej.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pranie dywanów Warszawa »

  Już od 15 lat firma usługowa Bearman przywraca czystość i blask zabrudzonym nawierzchniom. Stosując tylko efektywne techniki oferuje głównie pranie dywanów w Warszawie zarówno w miejscach pracy, urzędach jak i pomieszczeniach indywidualnych usługobiorców. W ramach swojej oferty, firma proponuje także m. in czyszczenie kostki brukowej, zabezpieczenie antygraffiti oraz pranie verticali w Warszawie i okolicach. Przystępne ceny, możliwość zdobycia satysfakcjonujących rabatów, oraz brak opłat za dojazd w odległości do 25 km to pewnik zadowolonych klientów. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy na stronę gdzie znajdują się detale proponowanej oferty.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pranie Warszawa »

  Eko-PAROwozik to myjnia samochodowa użytkująca technologię mycia i prania parowego, szczegóły oferty znajdują się na www.eko-parowozik.pl. Auta są czyszczone prekursorską technologią parową. Stosuje się ledwie 2 litry wody. Czyszczenie parowe jest w 100% pewne na rzecz lakieru i mało tego jest dokładniejsze od procedur tradycyjnych. Wykonujemy czyszczenie tapicerki tudzież pranie i konserwację tapicerki skórzanej. Aplikujemy najlepsze środki kosmetyczne. Pranie parowe jest najskuteczniejszą metodą na rynku. Czas wysychania tapicerki jest krótszy a sama procedura zapewnia wyeliminowanie bakterii z fragmentów tapicerki. Nasza myjnia dba o każdy samochód. Pracują u nas ludzie z zapałem i dużym doświadczeniem. Promujemy dodatkowo: ozonowanie klimatyzacji i środka samochodu. Przy użyciu owej techniki wydalone pozostają: dym tytoniowy po dotychczasowym posiadaczu, pot oraz jakiekolwiek nieprzyjemne zapachy. Świadczymy dodatkowo takie usługi jak: ręczne nałożenie teflonu. Jest to wyjątkowa protekcja lakieru przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Dla osobników dbających o wnętrza kwater zachęcamy do zlecenia prania mebli tapicerowanych: foteli, sof oraz kanap. Powłoka teflonowa nadaje także odblask zmatowiałym lakierom. Jesteśmy najbardziej profesjonalną myjnią samochodową w Warszawie. Zapraszamy do korzystania z bogatej listy naszych usług na www.eko-parowozik.pl

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »