Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'oferty pracy':

Sortuj po:

 • Praca »

  Mampracowac to portal ogłoszeniowy dotyczący ofert pracy w Polsce a także poza jej granicami. Tu każdy odnajdzie ofertę pracy dostosowaną do swoich oczekiwań. A każdy pracodawca może za darmo dodać swoją ofertę. Witrynę podzielono na kategorie tematyczne, aby zachować porządek w serwisie i by uprościć wszystkim wyszukiwanie interesujących ofert. Na stronach serwisu znajdziesz także wiele ciekawych artykułów, porad i sond. Zachęcamy do korzystania z tego portalu.

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Plock »

  ePlocki.pl to zupełnie nowy serwis z darmowymi ogłoszeniami w Płocku i jego okolicach. Jeśli coś sprzedajesz lub chcesz kupić zapraszam na stronę naszego lokalnego czasopisma ogłoszeniowego. Każde ogłoszenie jest przypisane do określonej kategorii i podkategorii dzięki czemu dużo łatwiej można odnaleźć to czego szukamy a danym momencie. Każdego ogłoszenie jest sprawdzane i moderowane, ogłoszenia które nie spełniają regulaminu lub go łamią są bezwzględnie usuwane. Płock Zapraszam do aktywnego korzystania z lokalnego serwisu. ;-)

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak napisać CV »

  Witryna internetowa mycv.pl powstała specjalnie dla wszystkich poszukujących stałego miejsca pracy, gdyż umożliwia napisanie perfekcyjnego życiorysu, który jest niezbędnym dokumentem aplikacyjnym. Umieszczono tutaj profesjonalne porady jak napisać CV, jakich zwrotów należy unikać, a dodatkowo można dowiedzieć się jak powinien wyglądać prawidłowo skonstruowany list motywacyjny. Wzór profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych skierowanych do kandydatów na różne stanowiska z wielu branż za darmo udostępniono na prezentowanej stronie, która pozwala także na opublikowanie powstałego CV pod unikalnym adresem www.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje świdnica »

  Portale ogłoszeniowe to dobre strony internetowe za pomocą których możesz zamieszczać swoje ogłoszonka. Naturalnie wszystkie z owych stron są nierozlącznie związane z reklamą w internecie gdyż co by było w wypadku gdy serwisy te nie mogłyby na siebie zapracować? Sprawa jasna traciłyby na tym firmy muszące przedłużać domeny oraz miejsca w serwerowniach.

  Niekiedy zdarza się tak, że różnego rodzaju firmy szukają pracowników za pomocą właśnie tychże portali. Niejednokrotnie oprócz pracowników mogą znaleźć tamże uczniów starających się o praktyki który mogliby wykorzystać w przyszłych aplikacjach.

  Ze względu na ogromną ilość takich witryn online są one mylone z katalogami co jest ogroną bezmyślnością. Oczywiście zapraszamy do zobaczenia witryny internetowej pod frazą: dam pracę świdnica

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • WORKNOW - Praca dla opiekunek - Niemcy »

  Zajmujemy się organizowaniem pracy w Niemczech w zawodzie opiekunów osób w podeszłym wieku wymagających opieki. Długoletnia współpraca z ludźmi pozwoliła nam na stworzenie zgranego zespołu pracowników. Oferty pracy adresujemy do osób, których interesuje legalna praca w Niemczech. Mamy sprawdzone miejsca zatrudnienia w Monachium, Garching, Germering i innych. Dla zainteresowanych panów także mamy oferty zatrudnienia. Osoby chcące pracować w opiece powinny znać język niemiecki w sposób umożliwiający komunikaowanie się (sprawdzenie językowe przeprowadzane jest bezpośrdenio w trakcie wizyty w biurze Firmy bądź telefonicznie przez koordynatora rodziny). Dobrze jest posiadać wiedzę z zagadnień opieki nad osobami starszymi, jak również stan zdrowia pozwalający podjąć pracę w tym zawodzie. Pożądanym jest też: posiadanie uprawnień do kierowania pojazdami - prawo jazdy, posiadanie rekomendacji z innych miejsc pracy, a także potwierdzeń o ukończonych kursach. Warunki zatrudnienia: - umowa zlecenie - kontrakt, - podatek płacony w Polsce, - zwrot kosztów podróży i organizacja wyjazdu, - wsparcie 24h polskiego koordynatora w Niemczech, - zakwaterowanie i wyżywienie - gratis, - składki ubezpieczeniowe opłacane w Niemczech w AOK - okres składkowy wliczany do emerytury, - honorarium od 1200 Euro miesięcznie - netto (zależność od stopnia znajomości języka niemieckiego oraz wykształcenia i kwalifikacji). Dla osób ze słabą znajomością języka i mniejszym doświadczeniem stawka jest ustalana indywidualnie z możliwością podwyżki. Zapraszamy do współpracy z Nami.

  Data dodania: 20 11 2016 · szczegóły wpisu »