Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'marketing':

Sortuj po:

 • TaxPlan UK Ltd - Księgowość, Podatki, Benefity »

  TaxPlan UK LTD jest autoryzowanym agentem HMRC z siedzibą w Broxburn. Polskie Biuro Księgowe w BroxburnOptymalizacja ZUSRejestracja firmy Limited w Wielkiej Brytanii - oszczędności dla polskich przedsiębiorców.Więcej informacji na stronie www.taxplanuk.comGwarantujemy bardzo szybkie zwroty podatku. Kalkulator podatkowy na stronie www.taxplanuk.com/kalkulator.htm Jako profesjonalne biuro rachunkowe oferujemy wszelkiego rodzaju usługi finansowe klientom prywatnym oraz małym i średnim firmom. Naszą specjalnością jest księgowość i podatki jak również doradztwo w zakresie biznesu i finansów.Benefity, podatki, doradztwo...

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron Kraków »

  Każdy chciałby, aby jego biznes się rozwijał i przynosił zyski. Niestety, bez odpowiedniej promocji w internecie, ciężko dotrzeć z ofertą do większej rzeszy klientów. Jak to zmienić? Powierz nam promocję swojej firmy w internecie.Wybierzemy optymalne kanały promocji dla Twojej firmy. Zajmiemy się pozycjonowaniem stron, co przełoży się na wyższe miejsce w wynikach wyszukiwania i tym samym na liczbę potencjalnych klientów.Wykonamy audyt Twojej firmowej witryny, aby była przyjazna dla robotów sieciowych jak i wyszukiwarek.Wyprzedź konkurencję już dziś!

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Marketing internetowy »

  W obecnych czasach jedną z najbardziej rozchwytywanych oraz najbardziej rozchwytywanych form reklamy, jest reklama internetowa. Ta forma marketingu wykorzystuje medium jakim jest sieć Internet, a także witryny internetowe, do pozyskiwania konsumentów oraz do wysyłania wiadomości marketingowych.Najważniejszymi obszarami działalności naszego przedsiębiorstwa w zakresie marketingu internetowego, są: udoskonalenie witryn internetowych (SEO), pozycjonowanie w wyszukiwarce Google, marketing w wyszukiwarkach internetowych (SEM) oraz kampanie marketingowe linków sponsorowanych Google AdWords.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wysyłanie SMS »

  TideMobile jest dostawcą usług marketingu mobilnego, w tym marketingu SMS, Voice i eMail. Wielu Klientów używa do wysyłki SMS narzędzia API do SMS/MMS. Niemniej jednak SMS Sender posiada gotowe mechanizmy integrujące hurtowe SMS - y z systemami ERP. Masowa wysyłka SMS może być wykorzystywana jako powiadomienia SMS, przypomnienia SMS czy też jako reklamy SMS wysyłane do Klientów. Każdego dnia organizujemy liczne kampanie SMS - owe. Świadczy o tym liczba wysyłanych SMS sięgająca do 1,4 mln SMS/dzień. Posiadamy własne API do SMS/MMS zintegrowane z protokołem http lub SOAP. Wysyłanie SMS jest proste i szybkie ze względu na unikalny interfejs graficzny, dodatkowo dzięki połączeniom z certyfikatem SSL gwarantujemy wysoki poziom bezpieczeństwa poufnych wiadomości.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przypomnienia SMS »

  Serwis jest darmową bazą wiedzy dotyczącej szeroko rozumianego marketingu mobilnego w tym marketingu SMS, reklam SMS i masowych SMS. Wysyłanie SMS/MMS daje możliwość szybkiego i prostego kontaktu z klientem. Powiadomienia SMS i przypomnienia SMS mogą być wysyłane w formie masowych SMS wysyłanych do rosnącej liczby Użytkowników. Dużą popularnością cieszy się bezpiecznie realizowana, dzięki narzędziu API do SMS i MMS, masowa wysyłka SMS i MMS. Zachęcamy do zapoznania się z różnymi możliwościami wysyłki SMS. Pomimo iż, strona posiada fachowe informacje z zakresu marketingu mobilnego, to jednak jest pisana językiem zrozumiałym dla wszystkich zainteresowanych analizami, raportami i zestawieniami o przeprowadzonych kampaniach SMS oraz o wszelkich innych usługach mobilnych.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wysyłka SMS »

  Instytucje edukacyjne mogą skorzystać z usług marketingu mobilnego. Wysyłanie SMS do studentów jest szybką formą powiadomienia SMS o ważnych wydarzeniach z życia uczelni, np. takich jak informacja o zbliżającym się terminie uiszczenia czesnego, wiadomość o godzinach rektorskich, juwenaliach i inne. Masowa wysyłka SMS realizowana jako przypomnienia SMS pozwoli na uzyskiwanie aktualnych promocji oferowanych przez uczelnie. Wysyłka SMS jest cennym narzędziem komunikacji ułatwiającym sprawną komunikację i gwarantującą wysoki poziom bezpieczeństwa masowych SMS wysyłanych do studentów.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usability stron www »

  Wpływ użyteczności strony WWW na konwersję. Opis narzędzi poprawy wskaźnika konwersji witryn oraz przykłady ich zastosowania. Przeanalizowano elementy ekonomiczne, elementy analityczne i statystyczne, analizę wyglądu i funkcjonalności serwisu, testy A/B. Jak poprawić usability i użyteczność, co to jest dobra konwersja strony WWW. Witryna opisuje jak powiększyć konwersję strony internetowej według marketingu mix. Wskaźnik konwersji witryn i narzędzia jej pomiaru. Przykłady rozwiązań, które skutkowały zwiększeniem konwersji strony WWW, pokazano problemy z którymi spotyka się odwiedzający podczas zakupów na stronie WWW. Opisano jak Sieć wpływa na głowne cechy marketingu mix.

  Data dodania: 25 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Social Media »

  Marketing w necie to w dzisiejszych czasach niezbędna kwestia gdy z wagą myśli się o wypromowaniu własnej aktywności. Przez reklamę w necie można dotrzeć do extra wspólnoty możliwych nabywców. Istnieje bardzo niemało istot marketingu, jednak bodaj najwydajniejszą wydaje się pozycjonowanie alias tak poważnie ogłaszanie swej witryny w necie żeby była jak najlepiej widoczna w wyszukiwarkach. Istnieje co miara firm zajmujących się promowaniem stron w sieci. Internet daje największe sposobności jeżeli chodzi o reklamę. Trafne jest tu powiedzenie, iż jeśli nie istniejesz w sieci to nie istniejesz w realu.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie zarządzanie »

  W życiu trzeba kierować się zainteresowaniami, nie zapominaj o tym w czasie wyboru uczelni wyższej. Na studiach spędzisz kilka lat, trzeba dogłębnie rozważyć, które miejsce i kierunek wybrać. Nie samą zakuwaniem student żyje, nawiązywanie kolejnych przyjaźni jest na porządku dziennym. Opuszczenie rodzinnego gniazdka bywa zawiłe, a przywyknięcie do żakowskich warunków bywa mało miłe. Mieszkając w akademiku, doznasz kiedy niekiedy problemów współegzystencji z innymi żakami.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje marketingowe »

  Dzięki sieci nowoczesny marketing zyskał całkowicie nowe możliwości, skorzystaj z tej opcji. Potraktuj wyjazd na konferencje jako ogromne wyzwanie intelektualne. W branży marketingowej niesamowicie znaczące są kontakty, dzięki jakim zawsze będziesz na bieżąco z z tym co się dzieje. Kontakty w biznesie pozwalają także na oszczędności oraz pomoc w trudnych sprawach. Sieć to ogromne pole do progresu marketingu internetowego, nie zlekceważ go.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • API do MMS »

  TideSoftware.pl jest producentem oprogramowania dla wszystkich przedsiębiorstw bazujących na marketingu mobilnym. Jesteśmy w stanie zrealizować każdą kampanię SMS dzięki doskonałemu narzędziu jakim jest SMS Sender. Zajmujemy się realizacją masowej wysyłki SMS/MMS do wielu Klientów. Wysyłanie SMS/MMS pojedynczych czy też masowych SMS wysyłane jako powiadomienia SMS, czy przypomnienia SMS do grona zainteresowanych poinformują o ważnych wydarzeniach dotyczących zainteresowanych. Wysyłanie SMS/MMS jest prostą, szybką a przede wszystkim bezpieczną formą przekazania informacji dzięki używanym do tego celu zaawansowanym technologiom. Posiadamy własne API do SMS/MMS i innych produktów umożliwia sprawną wysyłkę SMS.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Performance marketing »

  Firma SalesEngine nadzwyczaj progresywna agencja, zajmująca się planowaniem oraz implementowaniem metod marketingowych pod odmienne działalności biznesowe. Jej podstawowym medium jest sieć internetowa. Od jedenastu lat przeprowadzane są kampanie planowo pod reklamę, co zaowocowało gigantyczną wiedzą marketingową oraz sprzedażową. Zatrudnieni w SalesEngine wskutek długookresowej pracy zdołali wypracować własne idealne kwalifikacje, jakie skutkują unikalną ofertę rynkową, gdzie zyski dla kontrahentów uważane są za priorytetowo. SalesEngine proponuje usługi jak np.:program partnerski, czy generowanie leadów. Zdejmowana jest wskutek tego z użytkowników odpowiedzialność za procedurę prowadzenia komunikacji się w środowisku rynkowym i tworzenia marki. Jakakolwiek kampania liczona jest przez wypracowany efekt. Aspektem odróżniającym naszą firmę jest to, że pod żadnym pozorem kontrahenci nie są zostawieni z własnymi kwestiami. Cały czas pilnowana jest adaptacja wzorów, przez co wykonalna jest prawie że momentalna korektura.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hurtowa wysyłka sms »

  Jesteśmy firmą zajmującą się szeroko pojętym marketingiem. Nasza skuteczność jest na bardzo wysokim poziomie. Dlaczego? Między innymi dlatego że posiadamy sporą bazę firm z różnych branż. Nasze specjalizacje to: Masowe kampanie sms, sms mailing, masowa wysyłka fax i wiele innych zabiegów, których nie możemy tutaj zdradzić. Zainteresowany? Odwiedź naszą stronę internetową aby uzyskać więcej informacji.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Planowanie produkcji szkolenie »

  Serdecznie zapraszamy na wysokiej klasy szkolenia zarządzanie produkcją, szkolenia sprzedaż oraz wiele innych kursów do naszego profesjonalnego ośrodka szkoleniowego. Wiedza tutaj jest przekazywane w przystępny sposób, a praktyczne ćwiczenia stanowią jej uzupełnienie. Poznaj lepiej nasze szkolenia sprzedażowe wchodząc na stronę.

  Data dodania: 27 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Agencja CRAFT-WEB | Pozycjonowanie stron Kraków »

  Zostań liderem w swojej branżyPozycjonowanie tylko z krakowską agencją CRAFT-WEB ----- Poszukujesz sprawdzonej firmy zajmującej się pozycjonowaniem oraz optymalizacją portali internetowych, a także realizacją kampanii Adwords? Doskonale zatem trafiłeś. Agencja CRAFT-WEB zlokalizowana w Krakowie świadczy kompleksowe usługi w zakresie SEO oraz content marketingu. Nasi klienci już wielokrotnie mieli okazję się przekonać, że podejmowane przez nas działania sprawiają, iż strona staje się widoczna w Sieci i generuje spory ruch. Oferujemy Państwu 3 różne pakiety pozycjonowania, w zależności od potrzeb oraz posiadanego budżetu. Zapraszamy!

  Data dodania: 24 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Nowy Sącz »

  Chcesz w jakiś sposób wyróżnić Swoją firmę na tle konkurencji. Dobrze wybrałeś, skontaktuj się z mającą siedzibę w Nowym Sączu firmą Webgrim, która ma wieloletnie doświadczenie w branży IT. Utworzymy i wypozycjonujemy dla Ciebie stronę internetową w sposób profesjonalny i uczciwy. dzięki współpracy z nami osiągniesz wszystko szybko i niedrogo. Przez pierwszy miesiąc będziemy promować Twoją stronę za darmo. Mamy klientów w całej Polsce, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Poprzez współpracę zdalną dążymy do uzyskiwania jak najlepszych wyników w pozycjonowaniu stron internetowych.

  Data dodania: 22 11 2018 · szczegóły wpisu »