Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kursy':

Sortuj po:

 • Firma szkoleniowa, Szkolenia - Białystok »

  Antidotum to powstała w 2007 roku firma zajmująca się kursami zawodowymi, warsztatami kwalifikacyjnymi dla nauczycieli, doradztwem zawodowym, pomocą psychologiczną.Rekrutujemy na kursy tj: kurs spawacza, hydraulika, sprzedawcy itp. Bez przerwy dążymy do ulepszania i rozszerzania Naszej oferty. Zapraszamy każdego komu zależy na uzyskaniu nowych umiejętności, poszerzeniu wiedzy, poznaniu nowych ciekawych ludzi. Osoby którym zależy na doskonaleniu swoich umiejętności oraz na polepszaniu swoich umiejętności. Organizujemy szkolenia dla instytucji jak również dla osób indywidualnych. Działamy bardzo skutecznie. Nasi trenerzy to kadra wykształconych i umiejących współpracować ze sobą specjalistów. Uczymy po to by nauczyć jak najlepiej. Skorzystać można również z rady psychologa, terapeuty, doradcy zawodowego. Zapraszamy do zapoznania się z Nasza ofertą szkoleniową

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zadbaj o swoja przyszłość! »

  JustBeenPaid - najlepszy program inwestycyjny na Świecie należący do Frederickika Manna. Jednym z urządzeń w JustBeenPaid jest JSS Tripler.

  Na swojej stronie przedstawiłem wiele sposobów zarabiania przez internet. Głównie znajdziesz wszystkie informacje o Just Been Paid, JSS- Tripler. Nie wszystkich interesuje JBP dlatego umieściłem sposoby na inne zarobki przez internet np. na oglądaniu reklam itd. Jeśli chcesz sprawdzić kurs dolara czy euro również znajdziesz na mojej stronie!

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp, szkolenia bhp e-learning EKOL-BHP »

  Jako firmaP usługowo-doradcza zajmujemy się przede wszystkim bhp. Organizujemy szkolenia bhp pracowników z wszelkich grup zawodowych jak również pracodawców. Kursy prowadzimy w metodą tradycyjną a także metodą on-line. Wykonujemy również oceny ryzyka zawodowego, tworzymy dokumenty powypadkowe. Wychodząc naprzeciw klientom dla poszerzenia propozycji sprzedajemy w sklepie internetowym odzież i obuwie robocze a także wyposażenie bhp. Doradzamy w kwestiach z obszaru bhp, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa pracy. Co więcej zajmujemy się kursami z zakresu pierwszej pomocy, ppoż jak również wprowadzaniem systemu HACCP.

  Data dodania: 15 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Poznań »

  Meritum - Biuro Tłumaczy Przysięgłych, Szkolenia Językowe dla firm. Zapraszamy na kurs języka angielskiego, niemieckiego, kursy e-learningowe, szkolenia językowe, elearning, tłumacz przysięgły Szczecin, tłumaczenia Poznań, tłumacz angielski w Szczecinie, kursy dla firm, projekty unijne, EFS, niemiecki, szwedzki, duński, rosyjski, norweski, wszystkie języki obce

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Książki elektroniczne »

  Sklep internetowy Infoactive oferuje wszystkim swoim Klientom bogatą ofertę publikacji cyfrowych. Za pośrednictwem prezentowanej strony www można zakupić rozmaite książki elektroniczne w najniższych cenach, między innymi audiobooki angielskie i e-booki. Natychmiast po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty Klient może pobrać plik, natomiast w przypadku towarów zapisanych na nośniku dvd publikacje są dostarczane w ciągu najbliższych 5 dni roboczych od dnia dokonania zapłaty. Gorąco zapraszamy do odwiedzin strony internetowej naszej księgarni, gdzie można przejrzeć wszystkie dostępne eksiążki, jak również do skorzystania z oferowanych promocji.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła nurkowania GOODDIVE, kursy nurkowania Warszawa »

  Nurkowanie to dla nas wielka przygoda, pasja i odpowiedzialność. Zajmujemy się szkoleniami dla wszystkich rozpoczynających przygodę z nurkowaniem oraz płetwonurków, którzy chcą podwyższyć swoje kwalifikacje i umiejętności nurkowe. http://gooddive.pl/o-mnie.html Naukę nurkowania prowadzimy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Wszystkie kursy prowadzone są przez doświadczonych instruktorów należących do prestiżowej organizacji nurkowej IANTD (International Association of Nitrox and Technical Divers) Międzynarodowe Stowarzyszenie Nurków Nitroksowych i Technicznych. http://gooddive.pl/szkolenia/kursy-rekreacyjne-iantd.html Po zakończeniu kursu każdy z uczestników otrzymuje certyfikat oraz dyplom IANTD honorowany na całym świecie. Szkolenia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania nurkowania rekreacyjnego i kursów technicznych. Kursy prowadzone są przeważnie w Warszawie i nad jeziorem Hańcza w miejscowości Błaskowizna. Oprócz programów podstawowych (OWD - Open Water Diver, AOWD - Advanced Open Water Diver) prowadzimy szkolenia z wykorzystaniem nitroksu dla średnio zaawansowanych (EANx Nitrox Diver, EANx Advanced Nitrox Diver, Deep Diver) oraz kursy trimixowe dla doświadczonych nurków, chcących nurkować coraz głębiej w ramach szkoleń technicznych IANTD (Technical Diver, Normoxic Trimix Diver, Trimix Diver). Dla nurków posiadających odpowiednie uprawnienia organizujemy wyprawy na wraki Zatoki Gdańskiej i Morza Bałtyckiego. W ramach szkoleń specjalistycznych prowadzimy kursy podlodowe (Ice Diver IANTD) oraz wrakowo-morskie (Wreck Diver IANTD) otwierające drzwi do bezpiecznego nurkowania na wrakach.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia plastyczne dla dzieci Warszawa »

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny: warsztaty twórczego pisania warszawa.
  Pozyskiwanie i edukowanie umiejętności twórczych to cudowny sposób na prezentowanie siebie jak również pracę nad własną indywidualnością. Jest to odmiana funkcjonowania, która pomaga odkryć sukces, luz i równowagę psychiczną.Zachęcamy do oglądnięcia naszej witryny: pisanie ikon warszawa. Nie ma istoty czy jest się maluchem, niepełnoletnim czy człowiekiem w podeszłym wieku. Należy zrobić przerwę, schylić się lub wznieść ją z promenady. Niektórzy mylnie twierdzą, że centra artystyczne występują raptem dla tzw. sprawdzonych artystów. My oświadczamy, że każdy człowiek korzystający się odmianą plastyczną, literacką, teatralną, taneczną czy krawiecką kreuje do życia swoją własną, unikalną sztukę, stając się na kilka sekund kreowania nie tylko artystą, i osobą spełnioną. Artysta to bowiem podmiot, która podejmuje odpowiedzialność za swój osobisty rozwój. Zapraszamy do oglądnięcia naszej strony www: warsztaty twórczego pisania warszawa.

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Norma STANDARD »

  Oferujemy programy kosztorysowe Norma PRO oraz Norma STANDARD. Obecnie są to najczęściej używane programy kosztorysowe w Polsce. Z systemów Norma korzysta ponad 20 tys. kosztorysantów. Norma STANDARD Programy do kosztorysowania. Cennik i opis NORMA STANDARD. Dostarczamy najlepsze programy dla budownictwa.

  Data dodania: 17 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • STLB - Szkolenia, kursy i warsztaty dla młodzieży i dorosłych »

  Jesteśmy firmą szkoleniową mieszczącą się w dogodnej lokalizacji przy alei Szucha na Mokotowie w Warszawie. Oferujemy kursy, szkolenia i warsztaty dla młodzieży gimnazjalnej, licealnej i dorosłych. Nasi doświadczeni wykładowcy prowadzą zajęcia ogólnorozwojowe i językowe dla dzieci, zajęcia z matematyki (do egzaminu gimnazjalnego i matury), informatyki (programowanie, tworzenie stron internetowych, grafika), pierwszej pomocy, zasad BHP, szkolenia podatkowe, VAT, ppoż. oraz warsztaty fotograficzne. Oferujemy również doskonale wyposażone sale konferencyjne i szkoleniowe z możliwością zamówienia cateringu. Jesteśmy firmą szczególnie przyjazną osobom niepełnosprawnym.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Kitesurfing »

  Kitesurfing wzbudza masę pozytywnych emocji. Nie znamy nikogo, kto nie zafascynował się skokami na wysokość kilku metrów i na odległość kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu. W naszej oferzcie znajdziecie Kursy Kite jak i również wyjazdy. kitesurfing to młody sport, który zapewni wiele wrażeń. Szkoła kitesurfingu jest przeprowadzana pod okiem doświadczonej kadry instruktorskiej.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla bezrobotnych »

  Rynek szkoleń w Polsce jest coraz większy, ciągle pojawiają się nowiutkie, coraz bardziej interesujące propozycje warsztatów, na jakie znajduje się spora liczba chętnych. Uczelnie wyższe nie zawsze zapewniają zadowalającą wiedzę, dlatego powstaje coraz więcej szkoleń, jakie zyskują wzięcie. Dla wartościowego szkolenia opłaca się wyjechać i wydać większą ilość pieniędzy, albowiem przez to można zdobyć o wiele więcej kwalifikacji. Należy uczyć się poprzez całe życie, to pewne, dopomóc w tym są w stanie szkolenia, których podaż dzisiaj jest znaczna. Jeżeli chciałbyś uświetnić swe kwalifikacje o kolejne, bardzo interesujące zdolności, pojedź na jakieś użyteczne szkolenia.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy kosztorysowania Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Poznań »

  Dostarczamy profesjonalne programy do kosztorysowania Norma PRO, Norma STANDARD, bazy cenowe Sekocenbud. Zapraszamy na kurs kosztorysowania, Na terenie całej Polski Wrocław, Gdańsk, Warszawa oraz Poznań organizujemy kursy kosztorysowania i szkolenia z obsługi programu Norma PRO. Programy dla budownictwa: Norma EXPERT, Norma PRO, Norma STANDARD. Programy do kosztorysowania. Kurs kosztorysowania, szkolenia Norma PRO. SEKOCENBUD

  Data dodania: 06 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs księgowości od podstaw - cedoz.pl »

  Księgowość jest ze stuprocentową pewnością bardzo ważna w każdej firmie i dlatego też trudnimy się wykonywaniem kursów pozwalających na zapoznanie się z najważniejszymi kwestiami związanymi z księgowością. Sami siebie stale doszkalamy co powoduje, że nasze kursy księgowe są najwyższej jakości. Gwarantujemy, że dzięki nam ze stuprocentową pewnością będziecie w stanie spokojnie prowadzić księgowość w spersonalizowanej firmie. Jednym z najpopularniejszych programów księgowych jest program symfonia a u nas znajdziecie Państwo kurs programu symfonia. Zapewniamy, że dzięki nam będą w stanie państwo prowadzić własną księgowość na najwyższym poziomie. Kurs samodzielnych księgowych jaki oferujemy jest na pewno dopracowany tak aby prawie każdy wręcz nie do końca znający przepisy księgowe był sobie w stanie poradzić po nim z podstawowymi rozliczeniami księgowymi. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

  Data dodania: 08 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kursy »

  Czy pragniesz zapisać się na specjalistyczny przewodnik fotograficzny? A ma możliwość po prostu chciałbyś zapoznać się z gałęzią jaką jest fotografia? Czy jednak chciałbyś lub chciałabyś ażeby zrobić Tobie piękne fotki do portfolio? O ile na jakieś z pytań odpowiedziałeś TAK - to doskonale trafiłeś. Studio Deszcz to profesjonalne usługi fotograficzne - zarówno szkolenia, a oprócz tego kursy jak również fachowa fotografia artystyczna, produktowa, reklamowa, a oprócz tego inna. Zapewniamy wysokiej jakości usługi. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług a na 100% będziecie zadowoleni. Wykonamy dla Ciebie wysokiej jakości zdjęcia, a jeżeli już sam chcesz je wykonywać to również mamy możliwość Cię tego nauczyć.

  Data dodania: 28 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kurs jazdy »

  Celem szkolenia jazdy defensywnej jest nauczenie kierowców bezpiecznej techniki jazdy i unikania zagrożeń i kolizji na drogach. Każde szkolenie składa się z teorii i praktyki. Podczas wykładów nasi fachowcy omawiają podstawowe aspekty bezpieczeństwa na drogach: eksploatacja pojazdu, nowoczesne techniki hamowania, przyczyny i skutki wypadków, psychologiczne aspekty prowadzenia samochodu, udzielanie pierwszej pomocy, a także umiejętnośc odczytywania bodźców zewnętrznych podczas jazdy samochodem. W trakcie zajęć praktycznych kursanci będą mogli nauczyć się poprawnego wychodzenia z poślizgów i reakcji na nagłą przeszkodę. Zostaną poinformowani o ergonomicznej i wygodnej pozycji na miejscu kierowcy, która oddziaływuje na lepszą widoczność w czasie jazdy. Uczestnicy kursu będą mogli w praktyce poznać zasadę ograniczonego zaufania w relacji do innych kierowców, a także możliwośc przećwiczenia bezpiecznego hamowania w zróżnicowanych warunkach drogowych i pogodowych. Ich styl jazdy zostanie zaanalizowana przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem, który pomoże skorygować błędy i doradzi jak skuteczniej wykorzystywać zdobyte na szkoleniu kwalifikacje. Szkolenie jazdy defensywnej udoskonala styl prowadzenia samochodu i uczy jazdy ekonomicznej. Efektem przejścia wszystkich etapów szkolenia jest minimalizacja eksploatacji samochodu i podwyższenie poziomu bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, jak i przewożonych ładunków. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy przekazują swoją wiedzę w sposób kompetentny i przyjemny. Nasi kursanci zostaną wyposażeni w niezbędne podręczniki i kwalifikacje, które wpłyną na udoskonalenie techniki jazdy pojazdem mechanicznym. Nasze centrum jazdy to miejsce przyjazne każdemu kierowcy.

  Data dodania: 25 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kursy żeglarskie Mazury »

  Interesują Cię tanie wczasy? Lubisz sporty wodne? W takiej sytuacji koniecznie musisz skorzystać z naszej oferty. Organizujemy kursy żeglarskie na Mazurach. Poza zajęciami, na których zdobędziesz wiedzę żeglarską (teoretyczną i praktyczną), będziesz mógł zwiedzić lokalne atrakcje i poznać nowych ludzi - co wieczór przygotowujemy ognisko dla kursantów, śpiewamy wspólnie szanty itd. Wydaje się, że dla chcących spędzić urlop pożytecznie, aktywnie i z odrobiną zabawy, nie ma lepszej oferty niż nasza.

  Data dodania: 02 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie żeglarskie Gdynia »

  Szkoła żeglarska Junga organizuje różnego rodzaju szkolenia doskonalące umiejętności żeglarskie. Warsztaty żeglarskie dotyczą zarówno dzieci jak oraz osób dorosłych. Jeśli zatem chcesz zacząć morską przygodę to znaczy chcesz po prostu dźwignąć swoje kwalifikacje, skorzystaj z naszej propozycji. Oferujemy zarówno szkolenie z Morskich Technik Ratunkowych jak i warsztaty na patent sternika czy kapitana jachtowego, które są niezbędne w żeglarskiej przygodzie. Naszą kadrę szkoleniową tworzą entuzjastycznie nastawieni do Świata ludzie, cechujący się niemałymi umiejętnościami oraz doświadczeniem. Dla nas żeglarstwo to nie jest praca - to entuzjazm a oprócz tego spełnienie dziecięcych marzeń. Nasza Szkoła organizuje także rejsy przygotowujące przyszłych żeglarzy do samodzielnego prowadzenia jachtu. Zajmujemy się też czarterem jachtów i katamaranów.

  Data dodania: 05 02 2017 · szczegóły wpisu »