Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'księgowa':

Sortuj po:

 • Doradztwo podatkowe Oleśnica »

  Aktywność naszej firmy została zainaugurowana przed ośmioma laty. Na początku funkcjonowaliśmy jako firma specjalizująca się w outsourcingu księgowym oraz kadrowo-płacowym. Od zeszłego roku funkcjonujemy jako biuro rachunkowe. Aktualnie jesteśmy jednym z najnowocześniejszych biur podatkowych w powiecie oleśnickim. O jakości naszych usług niech zaświadczy fakt, że w 2010 zostaliśmy zaproszeni do ekskluzywnego klubu BCC. Opieka prawna firmy Meritum przy podejmowaniu skomplikowanych wyborów zagwarantuje naszym klientom poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

  Data dodania: 20 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Programy Comarch Opt!ma. Jesteśmy dystrybutorem oraz implementujemy program COMARCH OPT!MA. Jest to nowoczesny system wspomagający administrowanie firmą. To świetne rozwiązanie dla mikro, małych i Przeciętnych przedsiębiorstw, stosowane w Polsce jak i za granicą. Naszym kontrahentom pomagamy dobrać najbardziej odpowiednie moduły programu, przystosowujemy je do potrzeb firmy, realizujemy wdrożenia oraz szkolenia z jego obsługi. Znajomość księgowości to nasz atut, sprawia, że czujemy biznes klienta i umiemy odnaleźć poprawne rozwiązania.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa Zielona Góra »

  Z wielką przyjemnością oferujemy Państwu kompleksową obsługę księgową i płacową. Świadczymy usługi dla firm o najrozmaitszym profilu działalności, a także formie prawnej. Zapewniamy wsparcie, czyli księgowa z Zielonej Góry przy zakładaniu nowej firmy a także pomożemy dokonać wyboru najbardziej optymalnego sposobu dla opodatkowania. Dysponujemy Certyfikatem Księgowym uprawniającym do usługowego prowadzenia księgowości wydany przez Ministra Finansów RP oraz, stosownie do potrzeb z obowiązującymi przepisami, jesteśmy ubezpieczeni od cywilnej odpowiedzialności związanej z naszą działalnością. Księgowa Zielona Góra jest bardzo pożądaną działalnością w Zielonej Górze. Oczywiście pod jedynym warunkiem, że zna dobrze się na tym zawodzie.

  Data dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa Kielce »

  Profesjonalne Biuro Rachunkowe Koryfeusz specjalizuje się w świadczeniu usług małych i dużych przedsiębiorstw w zakresie ewidencji księgowych oraz rozliczeń kadr i płac. Wykonujemy usługi księgi rachunkowe oraz księgowość uproszczoną. Doradzamy w doborze najkorzystniejszej formy opodatkowania.
  Biuro rachunkowe Starachowice może pomóc przy przygotowaniu biznes planu i wniosków o dotacje zarówno o dotacje unijne jak i z urzędu pracy. Udzielamy porad z zakresu prawa podatkowego, cywilnego, gospodarczego i prawa pracy. Księgowa Radom potrafi doradzić naszym klientom jak założyć działalność gospodarczą, jaką wybrać formę opodatkowania, tak aby płacić niskie podatki, jak uniknąć pułapek podatkowych i jak bezpiecznie poruszać się w w gąszczu przepisów.
  Jeśli masz takie lub jeszcze inne problemy to zapraszamy do nas, a my postaramy się podołać zadaniom, które nam przekażesz. Skorzystanie z naszej usługi pozwoli przedsiębiorcy na spokojne zajęcie się swoją firmą. Zapraszamy do nas.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa Białołęka »

  Jednoroczne sprawozdania do Urzędu Skarbowego nie są już komplikacją, rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych też. Nader użytecznym wyjściem dla kilkuosobowych jednostek jest biuro księgowe. Kadry i płace, prowadzenie ksiąg rachunkowych, reprezentacja firmy, z których alternatyw skorzysta Twoja działalność gospodarcza ? Białołęckie działalności gospodarcze potrzebują naszego wsparcia, zajrzyj na witrynę www i napisz. Istnieje opcja prowadzenia księgowości w siedzibie spółki klienta, sprawdź, jakie to przydatne. Prowadzisz spółkę na Białołęce, zaś rachunkowość potrzebowałbyś mieć blisko, zajdź do nas. Teraz w biurze księgowym dostaniesz także porady prawne i skarbowe.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - księgowa Warszawa »

  Usługi księgowe świadczone przez nasze biuro rachunkowe MAGFIN skierowane są dla małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw. Biuro Rachunkowe MAGFIN zajmuje się kompleksową obsługą osób prawnych i fizycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwoliło nam dostosować naszą ofertę idealnie pod potrzeby rynku i potencjalnych klientów. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy służą Państwu radą i pomocą. W razie chęci współpracy z nami serdecznie zachęcamy do wypełnienia formularza znajdującego się na naszej stronie, który pomoże nam przygotować ofertę dostosowaną specjalnie do Państwa potrzeb. Dzięki nam niestraszne będą Państwu urzędy skarbowe, a zmieniające się wciąż przepisy podatkowe będą łatwiejsze. Zadowolenie naszych Klientów oraz wieloletnia z nimi współpraca jest nasza najlepszą rekomendacją. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Na podstawie otrzymanych dokumentów źródłowych od Klienta za poprzednie okresy sprawozdawcze (miesiące, kwartały, lata) dokonujemy ponownego ich księgowania w oparciu o obowiązujące w tych okresach przepisy prawa podatkowego i bilansowego, sporządzania deklaracji podatkowych, sporządzania sprawozdań finansowych oraz rozliczeń rocznych w przypadku osób fizycznych. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami. Księgowość - to nie tylko wprowadzanie danych, ale wiedza, która przekłada się na sukces Państwa Firmy oraz finanse i spokojny sen. Z nami mają Państwo to zapewnione.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »