Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'książki':

Sortuj po:

 • FotoBook.pl »

  Spółka Fotobook, która ujęta jest na stronie: www.fotobook.pl, ma zamiar pokazać każdemu z Was własne artykuły. Mianowicie chodzi o przepiękne fotoalbumy, fotokalendarze, fotoobrazy i znacznie więcej. Urozmaicony wybór, ze względu na kształt, rozmiar, wykonaną oprawę i sporo innych aspektów, ogromna jakość oraz satysfakcja wielu klientów przyczynia się do tego, że omawiana drukarnia znajduje się w czołówce na rynku polskim. Cieszącym się największym uznaniem klientów produktem wymienionej drukarni jest fotoksiążka, czyli trwały wręcz niezniszczalny artykuł. Serdecznie polecamy!!!

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biografie »

  Czytanie dobrych książek jest niczym rozmowa z najwspanialszymi ludźmi minionych czasów - mówił Kartezjusz. Książki to skarbnica wiedzy, a to w jaki sposób ta wiedza zostanie wykorzystana jest indywidualną sprawą każdego z nas. Propozycja księgarni wysyłkowej Kumiko skierowana jest do szerokiego grona odbiorców, począwszy od tych najmniejszych, a skończywszy na starszych osobach. Składa się ona m.in. biografie, książki informatyczne, wspomnienia, książki podróżnicze. Atrakcyjne rabaty i upusty to cecha, która wyróżnia Kumiko spośród innych księgarni. Liczne bestsellery czy książki z autografami autorów również zachęcają do zakupu pozycji książkowych. Gdy chcemy wyrazić opinię bądź podzielić się spostrzeżeniami przygotowano forum, którego używać mogą zalogowani użytkownicy. Ci zaś, którzy zainteresowani są nowinkami mogą zapisać się na newsletter.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Książki elektroniczne »

  Sklep internetowy Infoactive oferuje wszystkim swoim Klientom bogatą ofertę publikacji cyfrowych. Za pośrednictwem prezentowanej strony www można zakupić rozmaite książki elektroniczne w najniższych cenach, między innymi audiobooki angielskie i e-booki. Natychmiast po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty Klient może pobrać plik, natomiast w przypadku towarów zapisanych na nośniku dvd publikacje są dostarczane w ciągu najbliższych 5 dni roboczych od dnia dokonania zapłaty. Gorąco zapraszamy do odwiedzin strony internetowej naszej księgarni, gdzie można przejrzeć wszystkie dostępne eksiążki, jak również do skorzystania z oferowanych promocji.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kodeks karny »

  Problematyka prawna nie będzie już Państwu nigdy więcej obca po skorzystaniu z usług księgarni internetowej LexisNexis. Wśród prezentowanych pozycji znalazły się wszystkie niezbędne tytuły zaczynając od podstaw takich jak - kodeks cywilny, po internetowe e-booki, czy też e-czasopisma. W zbiorach księgarni nie zabraknie także bieżących artykułów prawnych, zbiorów przepisów, czy też obowiązujących tekstów ustaw. W udostępnionym asortymencie pojawiają się także wszelkiego rodzaju podręczniki akademickie oraz aktualne wzory pism procesowych. Pełna oferta księgarni znajduje się pod adresem: www.ksiegarnia.lexisnexis.pl.

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »