Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kancelarie prawne':

Sortuj po:

 • PACTUM Kancelaria Prawna Warszawa »

  Sektrum działań kancelarii stanowi zarówno prewencja przedwindykacyjna, optymalizacja procesu windykacji wewnętrznej Klienta jak i obsługa wierzytelności w postaci windykacji "miękkiej", postępowania Sądowego oraz współpracy z komornikiem w prowadzonej egzekucji. W pierwszej kolejności pomagamy naszym Klientom w organizowaniu wewnętrznych procedur postępowań, szkoleń dla pracowników, oraz udostępniamy wiedzę merytoryczną Kancelarii dla osób obsługujących procesy windykacyjne w Państwa firmie.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firmy poznań, czyszczenie dywanów poznań »

  BiznesCenter jest serwisem promującym najbardziej wyselekcjonowane firmy w Polsce. Posiadamy najbardziej wyselekcjonowany branżowy katalog firm. firmy budowlane Poznań, Biura rachunkowe z Poznania i wiele innych kategorii firm znajdziesz na łamach naszego serwisu. Jeżeli szukasz usług remontowych, chcesz wyczyścić dywan, lub po prostu szukasz galerii handlowej w Twoim mieście, doskonale trafiasz. Znajdziesz u nas spis firm z każdej bardziej popularnej branży, i w każdej z tych branży polecimy Ci prawdziwych fachowców. Reklamę na naszym serwisie jest ciężko zdobyć, co podnosi jakość prezentacji. Zachęcamy do podjęcia próby dodania swojej firmy do naszego spisu! Jesteśmy jednym z niewielu serwisów efektywnie promujących dodane firmy. Wspieramy też lokalne małe przedsiębiorstwa, jednoosobowe firmy, ale także i kolosów, z którymi udało nam się nawiązać współpracę. Inwestycja firm w prezentacje, zwraca się szybciej niż można się spodziewać!

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo administracyjne - Pro – Lex »

  Kancelaria nasza działa od roku 1996. Poprzez lata działania zdobyliśmy duże doświadczenie w zakresie obsługiwanych przez nas spraw. Problematyka obsługiwanych przeze mnie spraw zawiera zlecenia publiczne jednak podjemujemy się usług z zakresu prawa rodzinnego, gospodarczego jak również handlowego oraz innych. Zatrudniamy wykwalfikowanych fachowców, którzy bez przerwy poszerzają indywidualne kwalifikacji. świadczymy usługi przedsiębiorstwa, firmy prawa handlowego, zakłady opieki zdrowotnej, spółdzielnie i tym podobne. Innowacyjne podejście, zadowoleni Klienci, kompleksowa obsługa - to cechy które najlepiej charakteryzują naszą kancelarię. Więcej najmniejszych elementów o mojej ofercie zawarto na stronie www.

  Data dodania: 25 02 2015 · szczegóły wpisu »