Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kancelaria':

Sortuj po:

 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria Prawna Poznań - radca prawny Paweł Narożny świadczy szereg profesjonalnych usług prawnych na rzecz osób fizycznych jak i również małych, średnich czy wysoce rozbudowanych przedsiębiorstw, a także różnego rodzaju instytucji. W zakresie usług kancelarii znajduje się obsługa prawna jak i doradztwo w wielu dziedzinach prawa jak między innymi prawo handlowe, administracyjne, gospodarcze, prawo rodzinne, międzynarodowe, czy prawo pracy. Możliwa jest również pomoc prawna w zakresie doradztwa i sporządzania pism jak i bezpośredniego reprezentowania klienta przed instytucjami i sądami w sprawach wymagających interwencji prawa. Paweł Narożny posiada szereg cech wyróżniających dobrego prawnika i profesjonalistę takie jak ambicja, determinacja, czy szybkość w podejmowaniu decyzji przez co stwarza podstawy do dynamicznej i profesjonalnej obsługi prawnej w wielu dziedzinach prawa.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • PACTUM Kancelaria Prawna Warszawa »

  Sektrum działań kancelarii stanowi zarówno prewencja przedwindykacyjna, optymalizacja procesu windykacji wewnętrznej Klienta jak i obsługa wierzytelności w postaci windykacji "miękkiej", postępowania Sądowego oraz współpracy z komornikiem w prowadzonej egzekucji. W pierwszej kolejności pomagamy naszym Klientom w organizowaniu wewnętrznych procedur postępowań, szkoleń dla pracowników, oraz udostępniamy wiedzę merytoryczną Kancelarii dla osób obsługujących procesy windykacyjne w Państwa firmie.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Katowice »

  Zapraszamy do przeczytania wszystkich którzy potrzebują Prawna obsługa firm. Każdy z nas stara się nie mieć w życiu problemów z prawem, i większości się to udaje. Jednak zdążają się sytuacje których się nie spodziewaliśmy i które nas przerastają: wykroczenie, rozwód, Przestępstwa skarbowe lub windykacja długów. W takim wypadku bardzo istotne jest znalezienie dobrego i doświadczonego kancelarie adwokacka lub adwokata. Na naszym rynku istnieje dużo Adwokatów i kancelarii podatkowych które prezentują różny poziom i zaangażowanie w swoją pracę. My prezentujemy jedną z nich najlepszych kancelarii adwokackich oraz podatkowych na rynku Polskim: Kancelaria podatkowa zaprasza do zapoznania się z profesjonalnymi usługami prawnymi i podatkowymi. Doradcy podatkowi oraz prawnicy z kancelarii w profesjonalny sposób i rzeczowy zajmą się obsługą prawną Państwa firmy, jak i sporami sądowymi osób indywidualnych. W naszej palecie usług znajduje się: bardzo wiele innych które mogą Państwo znaleźć na naszej stronie i bezpośrednio w biurze. Zapraszamy do kontaktu z nami, poznania się z pełna oferta na na stronie internetowej i do odwiedzin naszej kancelarii podatkowej w Katowicach przy ulicy Moniuszki. U nas dowiesz się czym jest rzetelny adwokat.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków, Porady prawne Kraków »

  Zapraszamy na stronę internetową kancelarii adwokackiej Justyny Miechowskiej. Nasza kancelaria mieści się w Krakowie w samym centrum miasta. Adwokat świadczy kompleksowe poradnictwo prawne oraz reprezentację przed sądami i innymi organami. Naszą dewizą jest profesjonalizm i rzetelność, aby nasz klient był zadowolony z naszej pracy. Kancelaria adwokacka prowadzi sprawy spadkowe, rozwodowe i cywilne. Adwokat udziela porad prawnych online. Obsługujemy pod kątem prawnym spółki i przedsiębiorców.

  Data dodania: 15 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Kraków »

  Kancelaria adwokacka Aleksandra Gawin-Bławat oferuje szereg usług prawnych na terenie Krakowa oraz jego okolic. Kancelaria wyspecjalizowała się głównie w sprawach związane z prawem cywilnym oraz gospodarczym, ale także obsługujemy sprawy z innych dziedzin prawnych takich jak windykacja. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu rozwodów w Krakowie. Dzięki owocnej współpracy Kancelaria adwokacka oferuje również pomoc doradców podatkowych, tłumaczów przysięgłych oraz biegłych księgowych. Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą jaką świadczy adwokat w Krakowie zapraszamy odwiedzić stronę internetową adwokat-gb.pl

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pkr.rzeszow.pl »

  Zachęcamy wszystkich Państwa do zaznajomienia się z pobudzającą ciekawość oferta roztaczaną poprzez rzeszowską Kancelarię Rachunkową – pkr. rzeszow. pl. Prowadzimy kompleksowe usługi w zakresie zarówno uproszczone księgowości jak też podejmujemy się z chęcią bardziej trudnych procedur. Umożliwiamy całkowite przejęcie danej sprawy wraz z reprezentacją naszych Nabywców bezpośrednio przed urzędami i innymi instytucjami publicznymi. Pomożemy w intuicyjny metodę uporać się z wszelkimi kwestiami związanymi z szeroko rozumianą księgowością, a ponadto podatkami. Zobacz też: Usługi doradcze | Księga przychodów i rozchodów.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo prawne Kraków »

  Kancelaria adwokacka Beaty Skiby oferuje doradztwo prawne na terenie Krakowa i okolic, w każdej dziedzinie prawa. Zajmuje się takimi sprawami jak sprawy karno skarbowe Kraków, sprawy o nieruchomości, sprawy o wykroczenia Kraków, itp. Aby zapoznać się ze szczegółowym zakresem oferowanych usług zapraszamy na stronę internetową. Spore doświadczenie zapewnia wygraną nawet jeśli sprawa jest bardzo trudna.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy radca prawny w Poznaniu »

  Jako Kancelaria prawna mająca wielkie doświadczenie oraz praktykę w obsłudze branży bankowej, umiemy ocenić wiele elementów natury prawnej. Naszą pomoc dostarczamy specjalizacji, jakiej jednym z fundamentów poza wspólnym zaufaniem jest profesjonalne zorganizowanie do wykonywania proponowanych usług. Kancelaria prawna może zagwarantować umiejętne stosowanie z niezbędnych w tej dziedzinie narzędzi prawnych, jakich odpowiednie zastosowanie umożliwia realizację zaplanowanych celów. Pomoc radcy prawnego rozumiejącego specyfikę oczekiwań stron w płaszczyźnie bankowości oraz znajomość możliwości prawnych, pozwalających je osiągnąć w wielu przypadkach decyduje o tym, jaki będzie pułap bezpieczeństwa pieniężnego.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Kraków »

  Wybierając prawnika bardzo ważne jest by trafić na rzetelnego profesjonalistę z dużym doświadczeniem, który będzie w stanie stosownie uporać się z Twoimi sprawami. Kancelaria prawnicza Krzysztofa Kohuta to firma, w jakiej pracują wyłącznie doświadczeni prawnicy. Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej klietów biznesowych w wielu zakresach, na przykład pomoc przy rozpoczynania działalności, obsługa prawna inwestorów, umowy W obrocie miedzynarodowym. Prócz tego oferujemy też usługi w zakresie windykacji należności, umów z bankami oraz prawa administracyjnego. Zapraszamy uprzejmie na naszą firmową stronę internetową lub do biura kancelarii na ul. Friedleina 4, Kraków.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat w Mławie »

  Naszym celem jest propozycja konkretnej a także kompleksowej pomocy adwokackiej na właściwym pułapie. Naszym zdaniem zawsze trzeba mieć potrzeby potencjalnego klienta. Główną regułą kancelarii jest szczegółowe postępowanie do każdej pomocy prawnej i przystosowanie oferty do potrzeb danych kontrahentów. Posiadane przez nas wykształcenie zawodowe a także kooperacja z różnymi instytucjami oraz komórkami rządowymi sprawia, że możemy wydołać stawianym nam zadaniom. Adwokat Mława powstała z myślą o świadczeniu profesjonalnej pomocy prawnej ludziom, którzy w przypadku trudności z prawem mieliby możliwość w pełni wykorzystać potencjał zachowania swoich praw z rozważeniem skutecznych opcji natomiast ukazaniem potencjalnych trudności wynikających ze skomplikowanej natury prawa. Proponujemy szybką tudzież sprawną pomoc prawną także osobom fizycznym jak podmiotom gospodarczym. Przedział działalności Kancelarii Adwokackiej obejmuje sporządzanie pisemnych opinii zaś analiz prawnych, uczestniczy w negocjacjach natomiast reprezentacje Klienta przed sądami, urzędami oraz urzędami na okręgu całej Polski.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdynia »

  Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia naszej serwisu: radca prawny Gdynia
  Kancelaria Adwokacka Michał Fifielski świadczy wszechstronne usługi prawne, względem podmiotów gospodarczych jak również kupujących jednostkowych. W obszarze obsługi zakładów – zarazem lokalnych dodatkowo obcokrajowy, przeprowadzane są działania obejmujące obszaru przepisów gospodarczego lub różnych branż dotyczących zarządzania działalności gospodarczej. Zachęcamy do zobaczenia naszej witryny: adwokat Gdańsk Kancelaria w toku swojej działalności w obszernym obszarze świadczy usługi wobec organów azjatyckich jak również organów polskich prowadzących działalność w Azji lub też we współpracy z azjatyckimi klientami. Podejmowane prace pełnimy we partnerstwie z kancelariami partnerskimi w Polsce, pozostałych krajach Unii Europejskiej oraz w Chinach. Prowadzimy obsługę w językach: angielskim, niemieckim plus chińskim. W toku obszernie pojętych usług adwokackich wdrażane są przez kancelarię zlecenia w zakresie prawa karnego.
  Zachęcamy do oglądnięcia naszej serwisu: radca prawny Gdynia

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dochodzenie odszkodowań w Poznaniu »

  Kancelaria prawna dostarcza wskazówki ustawowe postaciom indywidualnym. Zasadniczym obszarem działania w tym zakresie są kwestie rodzinne, obsługa prawna, dochodzenie odszkodowań, sprawy spadkowe, kompensacyjne, sprawy lokalowe, prawo pracy, alimenty, i ubezpieczeń społecznych.Własnym interesantom gwarantujemy indywidualne nastawienie się w każdej kierowanej sprawie, pełen profesjonalizm oraz całościowe zaangażowanie. Głównym zamysłem naszej Kancelarii jest ochrona biznesów Klienta również zagwarantowanie kompetentnej oraz skutecznej pomocy w rozwiązywaniu kłopotów prawnych.Nasza Kancelaria prowadzi stałą współpracę z biegłym rewidentem oraz doradcą podatkowym dodatkowo notariuszami i komornikami.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa Mokotów »

  Problemy z prawem? Potrzebują Państwo rady mecenasa, który całkowicie zna kodeks prawny oraz wie, w jaki sposób wykorzystać swoją wiedzę, żeby wspomóc w pojawiających się zawiłościach z prawem? Do perfekcji - serdecznie zapraszamy do skorzystania z przedstawianej oferty. Na domenie adwokat warszawa znajdują się wszelkie wymagane informacje dotyczące również kontaktu z kancelarią, a również wiadomości o szerokiej ofercie oraz zakresie obowiązków, jakie pełni adwokat. Rady prawne, reprezentowanie w sądzie, tworzenie pism sądowych oraz wiele więcej - w tym na pewno wspomożemy!

  Data dodania: 24 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Toruń »

  Kancelaria prawna Ius Cogens w Toruniu zaprasza wszystkich, potrzebujących porad prawnych, bądź pomocy rutynowego prawnika. Nasz doświadczony zespół współtworzą prawnicy, którzy wzajemnie uzupełniają się swoimi specjalizacjami. W naszej kancelarii Ius Cogens doskonale wiemy, że jeden człowiek nie może zajmować się wszystkimi sektorami prawa, więc mamy do dyspozycji ekspertów od prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego oraz prawa pracy. Kancelaria korzysta na wiedzy merytorycznej, potencjale intelektualnym oraz na nowoczesnych metodach pomocy prawnej. Każda nadchodząca sprawa z sektora prawa jest dla nas niezwykle istotnym dośwadczeniem, które wypracowujemy w każdym dniu pracy. Wiemy doskonale, że do każdej sprawy trzeba podejść w sposób szczególny. Szanujemy prywatność naszych Klientów i robimy wszystko, aby im pomóc. W zakresie prawa karnego, prawnicy z kancelarii prawnej Ius Cogens w Toruniu mają spore doświadczenie. Reprezentujemy przed sądem podejrzanych, walczymy o odszkodowania dla pokrzywdzonych. Prawo rodzinne to bardzo często bardzo delikatne i osobiste sprawy. Niesiemy pomoc przy sprawach o rozwód oraz w niełatwych przypadkach sporów o dzieci. Zespół kancelarii Ius Cogens służy poradą i może Cię reprezentować w sprawach z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego. np. o upadłość. Masz kłopoty z pracodawcą, który nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań? Zaufaj naszemu zespołowi od prawa pracy. Kancelaria adwokacka Ius Cogens jest otwarta na drugiego człowieka. Przyjdź do nas, a spotkasz się z życzliwością i profesjonalizmem.

  Data dodania: 18 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Toruń »

  Kancelaria prawna Legal to przede wszystkim profesjonalizm i terminowość. Dbałość o Państwa oczekiwania to główny cel naszej firmy. Mogą Państwo oddać w nasze ręce swoje problemy, a my zrobimy wszystko by rozwiązać dane zagadnienie Specjalizujemy się w sprawach z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego i spółdzielczego. W ramach naszych usług wykonujemy czynności związane z poradnictwem prawnym, opiniowaniem dokumentów prawnych, tworzeniem umów i aktów prawnych, a także czynności związane z prowadzeniem negocjacjami handlowych i sądowych. Bogata wiedza prawna i wysoce rozwinięte wartości interpersonalne wpływają na wysoką klasę świadczonych przez nas usług.

  Data dodania: 27 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz NOTUS »

  Oferujemy usługi Kancelarii Notarialnej w Katowicach oferujemy Państwu pełną pomoc w zakresie działań i czynności notarialnych, w całkowitej zgodzie z prawem oraz zasadami etyki. Naszym autem jest wieloletnia praktyka w stosowaniu prawa, a także zawsze podejdziemy do Państwa indywidualnie. NOTUS - Kancelaria - Notariat katowice

  Data dodania: 02 08 2018 · szczegóły wpisu »