Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'firma sprzątająca':

Sortuj po:

 • Firma sprzątająca Kielce »

  Politechniczna Spółdzielnia Pracy wykonuje usługi w różnych obszarach życia. Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców i właścicieli mieszkań, wyspecjalizowaliśmy profesjonalne załogi, które działają w swojej profesji. Sprzątanie terenów zielonych to usługa, do zrealizowania której niezbędna jest fachowa wiedza z zakresu pielęgnacji roślin. Oprócz usuwania chwastów, koszenia trawników i zbierania liści, prześwietlamy drzewa i krzewy. Ponadto porządkujemy place, chodniki i parkingi. Na zlecenie klientów realizujemy usługi tj. sprzątanie biur Kielce, hal i pomieszczeń technicznych oraz domów i mieszkań. firma sprzątająca Kielce to kompetentni ludzie, którzy wprowadzą ład i porządek w domu, biurze i wszelkich innych obiektach. Ochrona mienia to usługa, którą wykonujemy dla osób, które potrzebują ochrony. Zakładamy alarmy i nadzorujemy obiekty całodobowo.
  W sezonie grzewczym zajmujemy się obsługą urządzeń wodnych i ciepłowniczych.
  Spółdzielnia zatrudniając zawodowców świadczy zlecenia rzetelnie i sumiennie. Sumiennie wykonywana praca przekłada się na nowe zamówienia, a nasi stali klienci wystawiają nam pozytywne referencje. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie biur »

  Posprzątanie bałaganu zostaw profesjonalistom. Brud, kurz, zachlapana podłoga mogą nieodwracalnie odstraszyć ewentualnego konsumenta. Wszystko, co jest związane z przywróceniem oraz zachowaniem czystości, leży w kręgu naszych kompetencji. Z nami nie musisz martwić się o chemię do czyszczenia. Oczyścicie Twoje biuro dogłębnie oraz za dobrą cenę. Gosmar oferuje wszechstronne i specjalistyczne porządkowanie biur oraz placów budowy.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne utrzymanie czystości »

  Przedsiębiorstwo EZT to profesjonalna firma funkcjonująca na rynku od przeszło 30 lat. Oferuje między swoich usług jak też fachowe sprzątanie biur i również innych powierzchni. Firma zatrudnia wyłącznie profesjonalistów, którzy pomogą utrzymać czystość nie tylko w budynku, ale również na powierzchni wokół niego. Personel sprzątający stale podnosi swoje kwalifikacje, a w pracy używa innowacyjnego sprzętu a oprócz tego certyfikowanych środków czystości. Stale podnoszone kwalifikacje pozwalają na lepsze oczyszczenie powierzchni a oprócz tego zabezpieczenie jej na czas przyszły. EZT podchodzi do każdego klienta indywidualnie zapewniając znakomity standard obsługi a także równolegle nieustanny dozór nad realizacją zadań. Każdy obiekt jest inny i również Fachowcy z EZT dokładają wszelkich starań, by działania były dostosowane do konkretnej specyfiki. Sprawdź naszą propozycję już teraz.

  Data dodania: 07 05 2021 · szczegóły wpisu »