Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'elektronika':

Sortuj po:

 • Warsztat Wrocław »

  Każdy czterokołowiec niezależnie od producenta potrzebuje dokładnej kontroli mechanika. Znaczącym jest żeby przez cały okres wykorzystywania samochodu trzymać się norm określonych przez producenta, co skutkuje doskonałymi wynikami oraz nieposzlakowaną stabilnością przez długie lata. Utrzymany w porządku wóz stanowi pomocną rękę w codziennym życiu każdego człowieka, pozwala rychło zmieniać lokalizację, broni przed brzydką pogodą i zapewnia rodzinne wypady bez stresu. Dbając o samochód dbamy tak na prawdę o siebie i naszych bliskich dla tego wskazane jest od czasu do czasu zajrzeć do specjalisty w celu stwierdzenia kondycji wszystkich części.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozłączniki »

  Powstała w 1990 roku Firma Handlowa Handlowa GiS sp. j specjalizuje się w rozprowadzaniu elementów i przyrządów elektroenergetycznych takich jak izolatory, transformatory czy bezpieczniki, na obszarze całego kraju. Kooperując z większą częścią rodzimych jak i zagranicznych wytwórców oferuje obszerną gamę produktów. Podstawową specjalnością firmy jest aparatura średnich napięć oraz systemy wyposażenia stacji transformatorowych. W ostatnim czasie oferta handlowa firmy została zwiększona również o propozycje retrofitu w zastępstwie za wyeksploatowaną aparaturę SN i WN jak również o rozbudowę zaplecza serwisowego dla rozłączników i odłączników oraz dostarczanie nowych elementów zamiennych do oprzyrządowania starego modelu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka przemysłowa bielsko »

  Jesteśmy firmą w szeregach, której zatrudnienie znajduje krąg specjalistów, którzy są w stanie wykonać każde zlecone im rzecz. Paramy się naprawą palmtopów, notebooków, ploterów a oprócz tego innego rodzaju urządzeń elektronicznych. Za sprawą długoletniemu doświadczeniu nie ma dla nas zleceń trudnych, których byśmy nie zrealizowali. Jesteśmy w stanie przywrócić do życia nie sposób płyt głównych, zamienić matryce LCD bądź LED oraz wypełnić multum innych napraw. Gwarantujemy, że każdy kto zdecyduje się na zapoznanie z naszą ofertą będzie w pełni kontent. Dodatkową zaletą naszego serwisu jest zjawisko, że zapewniamy szybkość realizacji powierzonych nam zleceń i bardzo atrakcyjne ceny. Z nami każdy będzie mógł cieszyć się w sumie sprawną elektroniką. Zapewniamy indywidualne nastawienie do każdego klienta.

  Data dodania: 13 01 2017 · szczegóły wpisu »