Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'dj na wesele':

Sortuj po:

 • DJ Bydgoszcz »

  Wesele to wyjątkowa okazja, w trakcie której nie ma miejsca na słabej jakości muzykę. Jako profesjonalny DJ na wesele oferuję wysokiej jakości usługi muzycznych. Zapewniam całkowite zaangażowanie w przygotowanie przyjęcia i szczegółowy plan toastów i zabaw weselnych. Sprawię, że Wasi goście będą się świetnie bawić, a Wy na długo zapamiętacie Wasz ślub. Organizacja wesela rozpoczyna się już podczas pierwszego spotkania. Wówczas wspólnymi siłami określamy przebieg wesela i całość oprawy muzycznej. Wy proponujecie swoją pierwszą piosenkę i aranżujecie swój taniec weselny, podczas gdy ja dobieram różne zabawy do charakteru wesela. W tym temacie wykazuję niebywałą pomysłowość, co sprawia, że wesela na których gram są po prostu unikatowe. W kolejnym etapie określamy jaka muzyka ma towarzyszyć oczepinom i w momencie pojawienia się tortu weselnego. Gdy ustalimy już każdy punkt Waszego wesela, zawrzemy stosowną umowę i będziemy już tylko oczekiwać na ten wymarzony dzień. Jeśli macie takie potrzeby, pomogę Wam także znaleźć innych profesjonalistów – fotografa, kamerzysty i kierowcy samochodu ślubnego. Jako DJ spełniam wszelkie marzenia Pary Młodej i dopasowuje się do ich wymagań. W mojej karierze organizowałem już wesela międzynarodowe, a także bezalkoholowe, co sprawiło, że żadne wyzwanie nie jest mi obce. Zawsze jestem w pełnej gotowości, by być z Wami podczas tej wyjątkowej chwili. Mogę Wam zagwarantować, że dzięki doskonałej organizacji i zaangażowaniu, Wasze wesele będzie niezapomniane. Zapraszam do współpracy osoby z Bydgoszczy i okolic.

  Data dodania: 17 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • DJ Bydgoszcz »

  DJ Jacek pomoże Tobie zorganizować wesele na najlepszym poziomie. Jestem DJ-em, który od wielu lat zapewnia obsługę wesel. Zadziwię Cię fachowym podejściem i szerokim zapleczem kompozycji muzycznych. Oferuję bogatą bazę piosenek, przy których nikt nie będzie się nudził. Potrafię dopasować styl grania do oczekiwać gości, co powoduje, że każda organizowana przeze mnie impreza jest wyjątkowa. W trakcie pierwszej wizyty analizuję z moimi Klientami szczegółowy plan wesela. Uzgadniamy piosenkę do pierwszego tańca Pary Młodej, oraz rodzaje atrakcji weselnych. Sugeruję przygotowanie takich zabaw jak karaoke, oraz tradycyjnych oczepin. Wraz z Klientami podpisujemy umowę o świadczenie usług, co zapewnia pewną sytuację dla obu stron. Twoje wesele będzie niezapomniane. Dopilnuję abyś czuł się usatysfakcjonowany. Zaproszę Twoich gości do wspólnej zabawy i zapewnię im dobry nastrój na całą noc. DJ Jacek na wesela to doskonały wybór. Zapraszam Klientów z Bydgoszczy i okolic do wspólnej zabawy.

  Data dodania: 18 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • DJ na wesele Łódź »

  Poszukujesz doświadczonego DJ-a na przyjęcie ślubnę lub studniówkę? Nie mogłeś lepiej trafić! DJ Rooby to słuszny wybór i człowiek, któremu możesz powierzyć jeden z najważniejszych momentów Twojego życia - imprezę weselną. Oprócz imprez weselnych, w mojej ofercie znajdziecie też oprawa muzyczna imprez studniówkowych. Cechuje mnie pasja, pilność oraz świetne zaplecze sprzętowe. Mogę zagwarantować satysfakcję. W temacie przygotowania wesela, zdaję sobie sprawę jak znaczące są drobiazgi. Pracuję na imprezach okolicznościowych w weekendy, więc środek tygodnia przeznaczam na mitingi z Klientami i omawianie warunków kontraktu. Jestem tradycjonalistą, ale pozostaję otwarty na nowatorskie trendy oraz oczywiście na uwagi Klientów. Korzystając z moich usług otrzymujesz gwarancję profesjonalizmu do samego końca wesela. Nie piję alkoholu i poświęcam się w całości swojemu poważnemu zadaniu. Zdaję sobie sprawę, iż wesele musi być czymś zdecydowanie wyjątkowym. Moim ogromnym atutem, którego nie znajdziesz u wielu jest fakt, że działam w duecie. Moi Zleceniodawcy mają do dyspozycji dwie możliwości - DJ + konferansjer albo DJ + wokalista/akordeonista. Dlaczego się na to zdecydowałem? W duecie, mamy większe możliwości w kwestii zabaw dla gości oraz korzystaniu z rekwizytów. Dysponujemy nagłośnieniem, które wspaniale sprawdzi się na weselach oraz innych imprezach, nawet do 700 osób. Zachęcamy do sprawdzenia naszych możliwości, a jeśli spodoba Wam się oferta, skontaktuj się ze mną w sprawie wolnego terminu. Cena zostanie ustalona indywidualnie.

  Data dodania: 01 10 2018 · szczegóły wpisu »