Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'biuro':

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Biuro Podróży »

  Jest mnóstwo możliwości poszukiwania wyczekiwanego urlopu. Dlaczego dniami wertować internet porównując wybrane oferty, opinie?Zleć wybór swojego urlopu specjalistom. W jednej chwili, dzięki profesjonalnemu systemowi rezerwacyjnemu w trakcie paru chwil wybierzemy dla Ciebie najdogodniejsze propozycje wakacji.My wyszukamy dla Ciebie destynacje na urlop, a Ty zdecydujesz z jakim biuremi za jaką cenę pragniesz wyjechać.W ciągłej sprzedaży posiadamy setki ofert hotelowych i wyjazdów zagranicznych znaczących biur mających wymagane ubezpieczenia oraz wszystkie ważne zezwolenia i certyfikaty m.in. Itaka, BeeFree, Summerelse, 7 Islands. Polecamy hotele Jungle Aqua Park w Hurghadzie, Aqua Blu w Egipcie, Eftalia Village w Turcji.Oferujemy bogatą specjalistyczną ofertę wczasów Travel Senior. Zapraszam serdecznie na na naszą witrynę lub do odwiedzenia nas w biurze w Krakowie na Krakowskiej 31.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Moje Wakacje »

  Ciągle gdzieś przemieszczamy się. Na początku wczasy z rodzicami nad jeziora lub w polskie góry, potem obozy, wyjazdy na studiach, dalsze i bliższe destynacje samotnie lub z przyjaciółmi.Ta chęć poznawania ludzi i świata, ruch, potrzeba stałego poruszania się stała się dla wielu z nas pasją i najlepszą drogą nabywania doświadczeń. Stąd pomysł stworzenia strony Moje Wakacje – blogi z podróży – dla osób chcących o świecie wiedzieć wszystko. My nie sprzedajemy przygotowanych sposobów, tylko staramy się przedstawić odmiennie niż katalogach. Jak to powiedział Henrry Miller „ważniejsze jest znalezienie kościółka, o którym nikt nie wiedział, niż podróż do Rzymu, gdzie trzeba zobaczyć Kaplicę Sykstyńską wraz z 200 tysiącami rozwścieczonych turystów. Pójdź do Kaplicy Sykstyńskiej, ale daj sobie też chwilę, żeby pobłąkać się po uliczkach i zakamarkach, poczuj wolność człowieka poszukującego tego, czego jeszcze nie zna, ale z pewnością znajdzie i co zmieni jego życie...” Dzieląc się informacjami, umieszczając wskazówki, fotoblogi i artykuły będziemy dawać natchnienie, odkrywać nowe interesujące miejsca, unikać niepotrzebnego ryzyka i po powrocie przypominać sobie tak wyraźnie aż do następnego wyjazdu. Znajdziecie tu relacje z państwa takiego jak Gruzja czy również z takiej wyspy jak Teneryfa. Portal Moje Wakacje - blogi z podróży powstał dla ciekawych świata podróżników, lubiących poznawać świat, niezwykłe zdarzenia i przyrodę. Dla tych którzy chcą tematycznie zobaczyć nasz glob. Dla wszystkich ciekawych i nietuzinkowych podróżników.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wakacje w Egipcie - Katalog »

  Bezpłatny spis wegipcie.pl powstał z myślą o promowaniu witryn internetowych powiązanych z turystyką. Dla Państwa wygody przygotowane zostały najpopularniejesze działy takie jak: Egipt, organizacja imprez, ubezpieczenia, biuro podróży czy transport. Użytkowniku mile widziane jest dopisywanie do spisu kolejnych kategorii powiązanych z turystyką. Z powodu tego że seo katalog jest moderowany zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia działu lub wpisu strony internetowej kiedy nie jest ona zgodna z naszym regulaminem, a co najważniejsze kiedy wpis, jest niegramatyczny, nie jest sensowny oraz zawiera treści niezgodne z przeznaczeniem spisu.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Poznań »

  Meritum - Biuro Tłumaczy Przysięgłych, Szkolenia Językowe dla firm. Zapraszamy na kurs języka angielskiego, niemieckiego, kursy e-learningowe, szkolenia językowe, elearning, tłumacz przysięgły Szczecin, tłumaczenia Poznań, tłumacz angielski w Szczecinie, kursy dla firm, projekty unijne, EFS, niemiecki, szwedzki, duński, rosyjski, norweski, wszystkie języki obce

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja ochrony - ochrona fizyczna, ochrona mienia, ochrona Poznań »

  Profesjonalna agencja ochrony Impuls Security Polska proponuje ochroną fizyczną obiektów, ochroną firm, przedsiębiorstw, galerii handlowych i marketów, instytucji o wzmożonych wymogach bezpieczeństwa. Też agencja proponuje również usługi dla klientów prywatnych. Popieramy najnowsze technologie, pomysły i rozwiązania pozwalającego na coraz skuteczniejsze realizowanie powierzonych nam zadań przy zachowaniu maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. Też wykonujemy ochronę imprez masowych, ochronę osób prywatnych, instalujemy również systemy alarmowe oraz inne specjalistyczne systemy ochrony zabezpieczeń.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa Praga »

  Na prezentowanej witrynie internetowej można zapoznać się z ofertą usług świadczonych przez biuro księgowe w Warszawie, którego podstawowym profilem działalności jest kompleksowa obsługa rachunkowa przedsiębiorców. Jako warte podkreślenia wyróżnienie firmy Eksperci Księgowi należy wymienić indywidualne podejście do potrzeb Klienta oraz profesjonalne doradztwo księgowe, które jest wynikiem zdobytego doświadczenia w tej branży. Dokładne informacje o działalności biura, świadczonych usługach oraz rekomendacje zadowolonych Klientów znajdziecie Państwo na firmowej witrynie internetowej.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość płock »

  Serdecznie zapraszamy do zobaczenia naszej serwisu: usługi księgowe płock
  Nasze gabinet zaistaniało w oparciu zawodowych
  zdolnościach wyniesionych przez założyciela zakładu pracy.
  Posiadaczką przedsiębiorstwa jest Ilona Małkowska która ma licencję do serwisowego kierowania ksiąg rachunkowych przekazaną przez Ministra Finansów nr 47349. Metodę rachunkowości proponujemy osobno do zapotrzebowania każdego klienta. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www: rozliczenia płock Od startu funkcjonowania szczególną uwagę przywiązujemy do jakości okazywanych przez nas usług. Księgowość jest naszą kluczową specjalnością. Obsługę przedsiębiorstw kierujemy na podstawie najświęższe, sprawdzone programy gwarantujące poprawność plus trafność dokonywanych rozliczeń oraz bezpieczeństwo danych. Gwarantujemy rzetelną obsługę księgowo - kadrową naszych kupujących gdyż mamy bogate doświadczenie z różnymi podmiotami gospodarczymi. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny: księgowość płock

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia pisemne katowice »

  Liwo to najlepsze biuro tłumaczeń Katowice. Tłumaczenia pisemne przysięgłe potrzebują dla swojej ważności uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego, np. celem przedłożenia w urzędach. Tłumaczenia przysięgłe użytkuje się w przypadku dokumentów, m.in. umów, dyplomów, pism urzędowych, ekspertyz, patentów itp. Posiadamy załogą tłumaczy ponad 40 jeżyków, a również innych zawodowców. Gwarancją wykonywanych usług jest też nasze zaplecze techniczne, wypróbowani, fachowi dostawcy oraz obsługa biura, której obowiązkiem jest sprzyjać Państwu swoją wiedzą i oferować najlepsze rozwiązania, odpowiadające na Państwa potrzeby. Popieramy w kameralnych spotkaniach biznesowych oraz układamy międzynarodowe konferencje. Liwo zajmuje się również tłumaczeniami ustnymi. Z naszych usług korzystają firmy z wielu specjalności i specjalności. Tłumaczenia pisemne przysięgłe wyliczamy za każde 1125 znaków graficznych ze spacjami w przekazie docelowym (zgodnie z rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 24 stycznia 2005 r. w sprawie wynagrodzenia za czynności tłumacza przysięgłego. Korekta językowa to wprowadzenie korekt do tekstu przetłumaczonego podanego przez klienta, bez porównania z wersją źródłową tłumaczenia. Korekcie podlega estetyka, ortografia oraz gramatyka. Tłumaczenia pisemne Katowice rozliczamy za każde rozpoczęte 1500 znaków ze spacjami w tekście docelowym czy też za słowa w tekście oryginalnym. Dobór sposobu rozliczenia pozostawiamy Klientowi, służąc wiedzą i doradztwem. Weryfikacja tłumaczenia to porównanie dostarczonego przez klienta tłumaczenia (w wersji elektronicznej – edytowalnej) z przekazem w języku oryginalnym. Ma ono na celu dokładne sprawdzenie kompletności, jakości, stylistyki oraz gramatyki i ortografii. Firma LIWO oferuje wszechstronne usługi w charakterze tłumaczeń. Dla naszych Klientów wykonujemy tłumaczenia pisemne, w tym przysięgłe, oraz tłumaczenia ustne.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro matrymonialne Serenada »

  Działalność Biura matrymonialnego Serenada oparta jest na działalności gospodarczej. Fima nasza jest zarejestrowana, posiada swój NIP i Regon. Jest to waże bowiem często nowi Klieci pytają czy mają kontakt z firmą czy osobą, która firmuje usługi. prowadzone usługi matrymonialne mają zasięg ogólnopolski. W związku z tym zgłaszają się do Biura z wielu województw naszego kraju. Najwięcej Klientów zamieszkuje północne, zachodnie i południowe regiony Polski. Mniej samotnych pochodzi z regionów wschodnich kraju. Pod względem wykształcenia, przoduje wykształcenie średnie i wyższe. Podział grup kobiet i mężczyzn na stan cywilny, to znacząca przewaga rozwodników, następnie panny i kawalerowie oraz wdowcy. W sumie posiadamy ok.2000 ofert osób, które razem z nami poszukują partnera. Efektem naszej pracy na przestrzeni kilku lat to ponad 120 par, które zawarły związek małżeński. Nie wszyscy nasi Klienci wyrażają chęć na trwały związek, grupa ponad 300 par pozostaje w wolnym związku. Dobre wyniki naszej pracy to zapewne przyjazne usługi oraz atrakcyjne ogłoszenia matrymonialne. Więcej szczegółow odnośnie naszej działalności prezentujemy na stronie Biura.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • KSIĘGOWOŚĆ I PODATKI Sp. z o.o. Biuro rachunkowe - Gliwice »

  Prowadzimy nasze biuro rachunkowe od ponad 25 lat, obsługując firmy z polskim kapitałem jak również zagranicznym. Działamy w oparciu o Certyfikat wydany przez Ministra Finansów nr 47084/2010. Posiadamy również obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzeniem usług rachunkowo-księgowymi http://www.ksiegowosc-podatki.eu/oferta.html. Oferujemy prowadzenie pełnej obsługi księgowej oraz finansowej firm i przedsiębiorstw, zarówno spółek handlowych, osobowych, stowarzyszeń oraz osób fizycznychhttp://www.ksiegowosc-podatki.eu/cennik-us-ug.html.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Oleśnica »

  Aktywność naszej firmy została zainaugurowana przed ośmioma laty. Na początku funkcjonowaliśmy jako firma specjalizująca się w outsourcingu księgowym oraz kadrowo-płacowym. Od zeszłego roku funkcjonujemy jako biuro rachunkowe. Aktualnie jesteśmy jednym z najnowocześniejszych biur podatkowych w powiecie oleśnickim. O jakości naszych usług niech zaświadczy fakt, że w 2010 zostaliśmy zaproszeni do ekskluzywnego klubu BCC. Opieka prawna firmy Meritum przy podejmowaniu skomplikowanych wyborów zagwarantuje naszym klientom poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

  Data dodania: 20 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik księgowy »

  Witryna internetowa redagowana przez doświadczonych profesjonalistów z zakresu księgowości. Wyszukają tu Państwo rzetelne i kompleksowe porady, jak wyselekcjonować w rzeczywistości dobre biuro rachunkowe, jak się współpracuje z taką firmą, jak również wartościowe dane z zakresu prowadzenia księgowości na własny rachunek. W ostatnim czasie poszerzyliśmy tematykę serwisu także o porady z innych zagadnień związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem.

  Data dodania: 20 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź - Egida »

  Biuro księgowe EGIDA oferuje kompleksową obsługę księgową i kadrowo-płacową dla podmiotów gospodarczych, jak również doradztwo w zakresie rejestracji i prowadzenia działalności gospodarczej. Nasze biuro rachunkowe w Łodzi posiada zezwolenie do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych zgodne ze świadectwem kwalifikacyjnym wydanym przez Ministerstwo Finansów. Zapewniamy wysoką jakość naszych usług. Kwalifikacje pracowników biura rachunkowego są cały czas podnoszone przez udział w kursach, konferencjach i seminariach z zakresu księgowości i nie tylko. Kultura osobista, uprzejmość, dyskrecja zatrudnionych pracowników pozwala, aby każdy klient czuł się obsłużony na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wakacje w Egipcie »

  Jeśli nie macie jeszcze zaplanowanego wyjazdu na następny sezon powinniście się zdecydować już teraz. Ceny za wyjazdy na przyszły sezon już szybują w szybkim tempie, a cóż tu mówić o przyszłym roku 2013. Nasi pracownicy mają dla Państwa wyszukane propozycje w przystępnych cenach, a opcje dodatkowe są najzwyczajniej w świecie wliczone w koszty wycieczki, więc nie ma żadnych ukrytych kosztów. Zajrzyjcie na naszą stronę www, gdzie zamieściliśmy obszerną ofertę wycieczek do Grecji, Turcji, oraz wakacje w Egipcie i wiele innych popularnych kierunków. Gwarantujemy Państwa satysfakcję lub zwrot wpłaconej gotówki wciągu 4-5 dni od powrotu z urlopu. Pragniemy także zwrócić uwagę na naszą obszerną ofertę urlopów w Polsce. Zapraszamy.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ksiegowość Opole »

  Centrum Księgowe „ZYSK” - usługi rachunkowe Opole, organizuje swoją aktywność na podstawie wydanego przez Ministerstwo Finansów Świadectwa Kwalifikacyjnego. Dzięki temu mają Panstwo pełne przekonanie oraz gwarancję rzeczywistego i fachowego wspólnika w interesie. Jesteśmy nie tylko biurem rachunkowym, ale również partnerem biznesowym, któremu mogą Państwo zaufać i z całą pewnością powierzyć obsługę rachunkową swojej firmy. Każdy nasz klient jest rozważany jednostkowo, a wszelkie jego problemy rozwiązujemy profesjonalnie i najszybciej jak tylko to możliwe.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poznań biuro rachunkowe »

  Wiemy czym są office rachunkowe oraz czym się trudzą. Nie jednokrotnie korzystaliśmy z usług takich biur księgowych. A takie office księgowe w poznaniu jest w stanie odwiedzać nie tylko kupujący biznesowy, który wydaje polecenie na prowadzenie ksiąg rachunkowych. Często pojawiają się także kupujący prywatni. Ci obliczają pity, przychodzą po porady. Mamy pewność, że etatowcy officów księgowych wykonają to bardzo dobrze – znają się przecież na tym. W officach księgowych pracują osoby z wykształceniem ekonomicznym, posiadający kwalifikacje, jak księgi rachunkowe rozliczać, posiadają wiedzę na temat księgowości. Znają się na prowadzeniurozliczaniu książek. W owych miastach dużo jest takich biur rachunkowych. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą promocją na naszej stronie online pod frazą: biura rachunkowe w poznaniu

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pkr.rzeszow.pl »

  Zachęcamy wszystkich Państwa do zaznajomienia się z pobudzającą ciekawość oferta roztaczaną poprzez rzeszowską Kancelarię Rachunkową – pkr. rzeszow. pl. Prowadzimy kompleksowe usługi w zakresie zarówno uproszczone księgowości jak też podejmujemy się z chęcią bardziej trudnych procedur. Umożliwiamy całkowite przejęcie danej sprawy wraz z reprezentacją naszych Nabywców bezpośrednio przed urzędami i innymi instytucjami publicznymi. Pomożemy w intuicyjny metodę uporać się z wszelkimi kwestiami związanymi z szeroko rozumianą księgowością, a ponadto podatkami. Zobacz też: Usługi doradcze | Księga przychodów i rozchodów.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania Warszawa »

  Ceny nowych mieszkań w Warszawie są stosunkowo duże, lecz jednak warte swej ceny. Rynek nowych mieszkań w Warszawie jest szeroki, przez co wybór mieszkań jest naprawdę duży. Zdecyduj się na kupno nowego mieszkania w Warszawie, bowiem znajdziesz tam coś dla siebie w rozsądnej cenie. Warszawa jest miastem, jakie ma sporą liczbę atutów, jakie przyciągają coraz to nowych mieszkańców. Jeśli chcesz mieć nowe mieszkanie w Warszawie, z pewnością nie będziesz posiadać kłopotów z wyborem.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Trans-Lex - Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych »

  Trans-Lex Agencja Tłumaczeń Trans-Lex. Działamy na rynku od 1991 roku. Nasza siedziba mieści się w ścisłym centrum Warszawy. Świadczymy usługi tłumaczeniowe we wszystkich dziedzinach i językach. Zatrudniamy tylko kwalifikowanych, profesjonalnych tłumaczy. Oferujemy usługi na tłumaczenia pisemne i ustne. Oba rodzaje tłumaczeń mogą być wykonane przez tłumacza przysięgłego

  Data dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa Zielona Góra »

  Z wielką przyjemnością oferujemy Państwu kompleksową obsługę księgową i płacową. Świadczymy usługi dla firm o najrozmaitszym profilu działalności, a także formie prawnej. Zapewniamy wsparcie, czyli księgowa z Zielonej Góry przy zakładaniu nowej firmy a także pomożemy dokonać wyboru najbardziej optymalnego sposobu dla opodatkowania. Dysponujemy Certyfikatem Księgowym uprawniającym do usługowego prowadzenia księgowości wydany przez Ministra Finansów RP oraz, stosownie do potrzeb z obowiązującymi przepisami, jesteśmy ubezpieczeni od cywilnej odpowiedzialności związanej z naszą działalnością. Księgowa Zielona Góra jest bardzo pożądaną działalnością w Zielonej Górze. Oczywiście pod jedynym warunkiem, że zna dobrze się na tym zawodzie.

  Data dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »