Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'biuro rachunkowe':

Sortuj po:

 • Biuro rachunkowe Warszawa Praga »

  Na prezentowanej witrynie internetowej można zapoznać się z ofertą usług świadczonych przez biuro księgowe w Warszawie, którego podstawowym profilem działalności jest kompleksowa obsługa rachunkowa przedsiębiorców. Jako warte podkreślenia wyróżnienie firmy Eksperci Księgowi należy wymienić indywidualne podejście do potrzeb Klienta oraz profesjonalne doradztwo księgowe, które jest wynikiem zdobytego doświadczenia w tej branży. Dokładne informacje o działalności biura, świadczonych usługach oraz rekomendacje zadowolonych Klientów znajdziecie Państwo na firmowej witrynie internetowej.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość płock »

  Serdecznie zapraszamy do zobaczenia naszej serwisu: usługi księgowe płock
  Nasze gabinet zaistaniało w oparciu zawodowych
  zdolnościach wyniesionych przez założyciela zakładu pracy.
  Posiadaczką przedsiębiorstwa jest Ilona Małkowska która ma licencję do serwisowego kierowania ksiąg rachunkowych przekazaną przez Ministra Finansów nr 47349. Metodę rachunkowości proponujemy osobno do zapotrzebowania każdego klienta. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www: rozliczenia płock Od startu funkcjonowania szczególną uwagę przywiązujemy do jakości okazywanych przez nas usług. Księgowość jest naszą kluczową specjalnością. Obsługę przedsiębiorstw kierujemy na podstawie najświęższe, sprawdzone programy gwarantujące poprawność plus trafność dokonywanych rozliczeń oraz bezpieczeństwo danych. Gwarantujemy rzetelną obsługę księgowo - kadrową naszych kupujących gdyż mamy bogate doświadczenie z różnymi podmiotami gospodarczymi. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny: księgowość płock

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • KSIĘGOWOŚĆ I PODATKI Sp. z o.o. Biuro rachunkowe - Gliwice »

  Prowadzimy nasze biuro rachunkowe od ponad 25 lat, obsługując firmy z polskim kapitałem jak również zagranicznym. Działamy w oparciu o Certyfikat wydany przez Ministra Finansów nr 47084/2010. Posiadamy również obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzeniem usług rachunkowo-księgowymi http://www.ksiegowosc-podatki.eu/oferta.html. Oferujemy prowadzenie pełnej obsługi księgowej oraz finansowej firm i przedsiębiorstw, zarówno spółek handlowych, osobowych, stowarzyszeń oraz osób fizycznychhttp://www.ksiegowosc-podatki.eu/cennik-us-ug.html.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Oleśnica »

  Aktywność naszej firmy została zainaugurowana przed ośmioma laty. Na początku funkcjonowaliśmy jako firma specjalizująca się w outsourcingu księgowym oraz kadrowo-płacowym. Od zeszłego roku funkcjonujemy jako biuro rachunkowe. Aktualnie jesteśmy jednym z najnowocześniejszych biur podatkowych w powiecie oleśnickim. O jakości naszych usług niech zaświadczy fakt, że w 2010 zostaliśmy zaproszeni do ekskluzywnego klubu BCC. Opieka prawna firmy Meritum przy podejmowaniu skomplikowanych wyborów zagwarantuje naszym klientom poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

  Data dodania: 20 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik księgowy »

  Witryna internetowa redagowana przez doświadczonych profesjonalistów z zakresu księgowości. Wyszukają tu Państwo rzetelne i kompleksowe porady, jak wyselekcjonować w rzeczywistości dobre biuro rachunkowe, jak się współpracuje z taką firmą, jak również wartościowe dane z zakresu prowadzenia księgowości na własny rachunek. W ostatnim czasie poszerzyliśmy tematykę serwisu także o porady z innych zagadnień związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem.

  Data dodania: 20 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź - Egida »

  Biuro księgowe EGIDA oferuje kompleksową obsługę księgową i kadrowo-płacową dla podmiotów gospodarczych, jak również doradztwo w zakresie rejestracji i prowadzenia działalności gospodarczej. Nasze biuro rachunkowe w Łodzi posiada zezwolenie do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych zgodne ze świadectwem kwalifikacyjnym wydanym przez Ministerstwo Finansów. Zapewniamy wysoką jakość naszych usług. Kwalifikacje pracowników biura rachunkowego są cały czas podnoszone przez udział w kursach, konferencjach i seminariach z zakresu księgowości i nie tylko. Kultura osobista, uprzejmość, dyskrecja zatrudnionych pracowników pozwala, aby każdy klient czuł się obsłużony na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ksiegowość Opole »

  Centrum Księgowe „ZYSK” - usługi rachunkowe Opole, organizuje swoją aktywność na podstawie wydanego przez Ministerstwo Finansów Świadectwa Kwalifikacyjnego. Dzięki temu mają Panstwo pełne przekonanie oraz gwarancję rzeczywistego i fachowego wspólnika w interesie. Jesteśmy nie tylko biurem rachunkowym, ale również partnerem biznesowym, któremu mogą Państwo zaufać i z całą pewnością powierzyć obsługę rachunkową swojej firmy. Każdy nasz klient jest rozważany jednostkowo, a wszelkie jego problemy rozwiązujemy profesjonalnie i najszybciej jak tylko to możliwe.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poznań biuro rachunkowe »

  Wiemy czym są office rachunkowe oraz czym się trudzą. Nie jednokrotnie korzystaliśmy z usług takich biur księgowych. A takie office księgowe w poznaniu jest w stanie odwiedzać nie tylko kupujący biznesowy, który wydaje polecenie na prowadzenie ksiąg rachunkowych. Często pojawiają się także kupujący prywatni. Ci obliczają pity, przychodzą po porady. Mamy pewność, że etatowcy officów księgowych wykonają to bardzo dobrze – znają się przecież na tym. W officach księgowych pracują osoby z wykształceniem ekonomicznym, posiadający kwalifikacje, jak księgi rachunkowe rozliczać, posiadają wiedzę na temat księgowości. Znają się na prowadzeniurozliczaniu książek. W owych miastach dużo jest takich biur rachunkowych. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą promocją na naszej stronie online pod frazą: biura rachunkowe w poznaniu

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pkr.rzeszow.pl »

  Zachęcamy wszystkich Państwa do zaznajomienia się z pobudzającą ciekawość oferta roztaczaną poprzez rzeszowską Kancelarię Rachunkową – pkr. rzeszow. pl. Prowadzimy kompleksowe usługi w zakresie zarówno uproszczone księgowości jak też podejmujemy się z chęcią bardziej trudnych procedur. Umożliwiamy całkowite przejęcie danej sprawy wraz z reprezentacją naszych Nabywców bezpośrednio przed urzędami i innymi instytucjami publicznymi. Pomożemy w intuicyjny metodę uporać się z wszelkimi kwestiami związanymi z szeroko rozumianą księgowością, a ponadto podatkami. Zobacz też: Usługi doradcze | Księga przychodów i rozchodów.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa Zielona Góra »

  Z wielką przyjemnością oferujemy Państwu kompleksową obsługę księgową i płacową. Świadczymy usługi dla firm o najrozmaitszym profilu działalności, a także formie prawnej. Zapewniamy wsparcie, czyli księgowa z Zielonej Góry przy zakładaniu nowej firmy a także pomożemy dokonać wyboru najbardziej optymalnego sposobu dla opodatkowania. Dysponujemy Certyfikatem Księgowym uprawniającym do usługowego prowadzenia księgowości wydany przez Ministra Finansów RP oraz, stosownie do potrzeb z obowiązującymi przepisami, jesteśmy ubezpieczeni od cywilnej odpowiedzialności związanej z naszą działalnością. Księgowa Zielona Góra jest bardzo pożądaną działalnością w Zielonej Górze. Oczywiście pod jedynym warunkiem, że zna dobrze się na tym zawodzie.

  Data dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa Kielce »

  Profesjonalne Biuro Rachunkowe Koryfeusz specjalizuje się w świadczeniu usług małych i dużych przedsiębiorstw w zakresie ewidencji księgowych oraz rozliczeń kadr i płac. Wykonujemy usługi księgi rachunkowe oraz księgowość uproszczoną. Doradzamy w doborze najkorzystniejszej formy opodatkowania.
  Biuro rachunkowe Starachowice może pomóc przy przygotowaniu biznes planu i wniosków o dotacje zarówno o dotacje unijne jak i z urzędu pracy. Udzielamy porad z zakresu prawa podatkowego, cywilnego, gospodarczego i prawa pracy. Księgowa Radom potrafi doradzić naszym klientom jak założyć działalność gospodarczą, jaką wybrać formę opodatkowania, tak aby płacić niskie podatki, jak uniknąć pułapek podatkowych i jak bezpiecznie poruszać się w w gąszczu przepisów.
  Jeśli masz takie lub jeszcze inne problemy to zapraszamy do nas, a my postaramy się podołać zadaniom, które nam przekażesz. Skorzystanie z naszej usługi pozwoli przedsiębiorcy na spokojne zajęcie się swoją firmą. Zapraszamy do nas.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Istniejemy na rynku usług księgowych nieprzerwanie od roku 1991. Wiemy, że przepisy fiskalne ciągle się transformują dlatego i my dokształcając się podążamy za tego typu modyfikacjami. Kierujemy się profesjonalizmem i najwyższą jakością świadczonych usług. Wyświadczamy całościowe usługi księgowe. Posiadamy asekuracje OC z racji wykonywanej działalności w rozmiarze usług księgowych i consultingu finansowego. Co proponujemy: ułatwiony kontakt: łatwy dojazd i całkowicie darmowy prywatny parking w samym centrum miasta. Możność wybrania dokumentów od klienta. innowacyjność: wykorzystujemy nowatorskie rozwiązania: e- księgowość. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z usługami naszej firmy poszukując jej pod słowem: Biura rachunkowe Bydgoszcz. Jesteśmy na rynku usług rachunkowych od roku 1991. Jesteśmy świadomi, że przepisy fiskalne cięgiem się wymieniają dlatego i my edukując się podążamy za tymi zmianami. Kierujemy się rzetelnością i jedną z wyższych form świadczonych usług.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa Białołęka »

  Jednoroczne sprawozdania do Urzędu Skarbowego nie są już komplikacją, rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych też. Nader użytecznym wyjściem dla kilkuosobowych jednostek jest biuro księgowe. Kadry i płace, prowadzenie ksiąg rachunkowych, reprezentacja firmy, z których alternatyw skorzysta Twoja działalność gospodarcza ? Białołęckie działalności gospodarcze potrzebują naszego wsparcia, zajrzyj na witrynę www i napisz. Istnieje opcja prowadzenia księgowości w siedzibie spółki klienta, sprawdź, jakie to przydatne. Prowadzisz spółkę na Białołęce, zaś rachunkowość potrzebowałbyś mieć blisko, zajdź do nas. Teraz w biurze księgowym dostaniesz także porady prawne i skarbowe.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze szkolenia BHP w Bydgoszczy »

  Yellow Frog oferuje obsługę bhp i ppoż. Urządza sporadyczne szkolenia bhp dla robotników, dowodzących pracownikami jak również dla pracodawców. W ramach tych szkoleń BHP prowadzi naukę udzielania pomocy przedmedycznej. Propozycja spółki zawiera też usługi księgowe, prowadzenie kadr i testy otoczenia pracy. Do tych badań zalicza się pomiary hałasu, nasilenia oświetlenia i ciśnienia w hydrantach. Firma posiada właściwe Świadectwa i niezbędne ubezpieczenia. Wykaz dobrych ocen świadczy o zadowoleniu kontrahentów.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Lifo – biuro rachunkowe z Rzeszowa oferuje kompleksowe usługi obejmujące m.in.: prowadzenie ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji środków trwałych i wyposażenia, czy rejestrów VAT. Zapewnia przedsiębiorstwom pełną księgowość, w tym rozliczenia zgodnie z zapisami karty podatkowej i imiennych kart wynagrodzenia. Biuro uzyskało Licencję Ministra Finansów pozwalająca na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, potwierdzającą profesjonalizm pracowników i zachowanie najwyższych standardów.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - księgowa Warszawa »

  Usługi księgowe świadczone przez nasze biuro rachunkowe MAGFIN skierowane są dla małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw. Biuro Rachunkowe MAGFIN zajmuje się kompleksową obsługą osób prawnych i fizycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwoliło nam dostosować naszą ofertę idealnie pod potrzeby rynku i potencjalnych klientów. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy służą Państwu radą i pomocą. W razie chęci współpracy z nami serdecznie zachęcamy do wypełnienia formularza znajdującego się na naszej stronie, który pomoże nam przygotować ofertę dostosowaną specjalnie do Państwa potrzeb. Dzięki nam niestraszne będą Państwu urzędy skarbowe, a zmieniające się wciąż przepisy podatkowe będą łatwiejsze. Zadowolenie naszych Klientów oraz wieloletnia z nimi współpraca jest nasza najlepszą rekomendacją. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Na podstawie otrzymanych dokumentów źródłowych od Klienta za poprzednie okresy sprawozdawcze (miesiące, kwartały, lata) dokonujemy ponownego ich księgowania w oparciu o obowiązujące w tych okresach przepisy prawa podatkowego i bilansowego, sporządzania deklaracji podatkowych, sporządzania sprawozdań finansowych oraz rozliczeń rocznych w przypadku osób fizycznych. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami. Księgowość - to nie tylko wprowadzanie danych, ale wiedza, która przekłada się na sukces Państwa Firmy oraz finanse i spokojny sen. Z nami mają Państwo to zapewnione.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Nowy Sącz »

  Firma Proxima, która ma swoją siedzibę w Nowym Sączu od lat wykonuje różnorakie usługi związane z podatkami. Nasze biuro zapewnia Państwu fachowe oraz kompleksowe konsulting podatkowe, które umożliwi Państwu spełnić wszystkie zobowiązania podatkowe. Udzielane przez naszych pracowników porady podatkowe zostaną dopasowane do Państwa sytuacji tak, aby wykonywane działania podatkowe poprzedni dla Państwa, bardzo korzystne. W naszej firmie skorzystać można z wszystkich usług, jakie wiążą się z podatkami. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do klientów biznesowych, lecz także do klientów indywidualnych. Nasze urząd rozliczeniowe para się prowadzeniem księgowości wielu różnych firm a także przedsiębiorstw prowadzącym swoją aktywność nie tylko na terenie Nowego Sącza, lecz także okolic. Dzięki kompleksowości naszych usług gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie.

  Data dodania: 21 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • PETER GREEN »

  Nasze biuro rachunkowe, PETER GREEN zlokalizowane jest w Otwocku, w województwie mazowieckim. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest poprawne prowadzenie księgowości, dlatego też nieustannie się rozwijamy, aby świadczyć usługi o jak najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – zobacz, co mamy Ci do zaoferowania!

  Data dodania: 28 06 2018 · szczegóły wpisu »