Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'bank':

Sortuj po:

 • Opinie Sygma »

  Opinie Klientów o naszym banku są dla nas najważniejsze. Z tego powodu stworzyliśmy witrynę, która pomoże w kontakcie Sygma Bank - Klienci. Witryna zawiera wszystkie możliwe kanały komunikacji. Sygma Bank opinie jest ucieleśnieniem dobrze funkcjonującej instytucji, dla której najbardziej istotne jest zaufanie oraz partnerstwo stworzone dzięki wyrażanym opiniom. Jako pierwsi na rynku Sygma Banque utworzyli funkcję Mediatora Klienta, dzięki której obsługa naszych Klientów będzie stała na najwyższym poziomie. Jeśli mają Państwo ochotę wyrażenia swojej opinii zapraszamy do kontaktu z Sygma Bank.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Robot Sygma Bank »

  Sygma-bank-awatar.pl to strona poświęcona zaprezentowaniu nowego oblicza Sygma Banque. Placówka ujawnia swoje aktualne logo, które stanowi Awatar Sygma Bank. Na stronie scharakteryzowany został cel zmodernizowania wizerunku Sygma Banku. Koncepcja wprowadzenia cyborga nazwanego Sygmą opiera się na przedstawieniu trwałej pozycji lidera na rynku kredytów konsumenckich. Robot Sygma Bank ma stanowić symbol otwartości względem konsumentów i komunikować nowoczesne nastawienie banku wobec kredytobiorców oraz zaznaczyć, że podczas zakupów zawsze można liczyć na Sygmę. Pozytywne opinie na temat Sygma Banku i jego nowej twarzy potwierdzają trafność zmiany wizerunku przez bank.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oddziały banków »

  W naszym serwisie prezentujemy adresy, a także wszelkiego rodzaju dane kontaktowe do placówek banków w Polsce. Staramy się na bieżąco aktualizować oraz stale rozszerzać naszą bazę, dzięki czemu można bez problemu odnaleźć wszystkie potrzebne nam informacje. Polecamy również nasz system komentarzy oraz ocen, który pozwala każdemy na zapoznanie się z obsługą, kolejakmi oraz innymi niespodziankami, które moga nas na miejscu spotkać.

  Data dodania: 18 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Znak »

  Głównym celem powstania strony www.brand-sygma-bank.pl jest zgromadzenie w jednym miejscu najczęściej stawianych przez klientów Sygma Bank Polska pytań oraz starannych i konkretnych odpowiedzi na nie. Zostaną Państwo poinformowani co kierowało właścicielami instytucji podczas wprowadzania modyfikacji zarówno wizerunku jak i loga. Sygma Banque jest jednym z największych dostawców kart kredytowych i świadczycieli usług w sektorze finansowym w Polsce. W razie zapotrzebowania na niespodziewany zastrzyk gotówki perfekcyjnym rozwiązaniem będzie przyglądnięcie się bliżej jego ofercie, z której skorzystało już mnóstwo Klientów.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »