Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'badania':

Sortuj po:

 • Public relations konferencja »

  Kongres Profesjonalistów to organizowane co roku przedsięwzięcie dotyczące tematyki public relations. To idealne miejsce do twórczych konwersacji, wymiany zdań czy prezentacji aktualnych tendencji poprzez badania public relations.Chcąc podążać za najświeższymi trendami, obecne spotkania to już nie tylko tematyka taka jak kształtowanie wizerunku czy efektywność działań PR ale także nowoczesne technologie internetowe takie jak np. Zero Moment of Truth oraz ich wykorzystywanie w procesie komunikacji. Dr Dariusz Tworzydło, główny inicjator Kongresu serdecznie zaprasza na kolejne edycje konferencji public relations wszystkich zatrudnionych w takich organizacjach jak agencja public relations, reklamowa czy interaktywna.

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biopsja »

  Na przedstawionej stronie dowiesz się masy bezcennych wiadomości na temat biopsji. Dowiedz się w jakim czasie czyniona może być biopsja, jakie to są przypadki. W niektórych miejscach realne jest opuszczenie łóżka szpitalnego zaraz po tylko jednym dniu. Zanim wykonasz biopsję winnaś zrobić parę innych istotnych badań. Biopsja jest badaniem dość inwazyjnym, przeto możesz pozostać w szpitalu na koło dwóch dni.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi archeologiczne »

  Centrum Archeologiczne oferuje usługi archeologiczne: -badania wykopaliskowe -nadzory archeologiczne -konsultacje -badania powierzchniowe. Firma działa głównie na terenie Mazowsza. Badania archeologiczne wykonywane są przed dużymi inwestycjami t. j. budowa dróg, torów kolejowych, magazynów oraz sklepów szeroko płaszczyznowych oraz przed małymi inwestycjami t. j. domy mieszkalne. Centrum Archeologiczne współpracuje z wieloma znanymi, dużymi firmami oraz instytucjami państwowymi (urzędy gmin, miasta). Badania archeologiczne (badania powierzchniowe, nadzory archeologiczne, badania wykopaliskowe) prowadzone są zgodnie z wytycznymi właściwego Konserwatora Zabytków. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychotechnika24.pl »

  Pracownia Psychologiczna - Badania psychotechniczne kierowców i operatorów - Warszawa. tel. 508 444 628
  Przeprowadzamy badania wstępne oraz okresowe.
  Kierowców: zawodowych, pojazdów uprzywilejowanych, pojazdów służbowych, do pracy instruktora / egzaminatora, uczestników wypadków drogowych, po zatrzymaniu prawa jazdy, po spożyciu alkoholu, po zatrzymaniu prawa jazdy, za przekroczenie limitu punktów karnych.
  Operatorów: wózków widłowych, wózków paletowych, suwnic, żurawi, dźwigów, sprzętu drogowego, sprzętu budowlanego, itp.
  Zapisy!

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cytologia »

  Jeśli boisz się iść sama na cytologię, pójdź tam razem z przyjaciółką. Rak szyjki macicy jest bardzo groźny, zatem powinno się mu załagodzić. Cytologia to badanie przesiewowe na temat występowania nowotworów w szyjce macicy. Cytologia jest badaniem, które może ocalić Cię przed rakiem szyjki macicy oraz trudnościami z nim związanymi. Kliknij na witrynę, a otrzymasz tam dużą ilość danych a propos badań cytologicznych. Każda dziewczyna może zachorować na raka szyjki macicy, lecz może tego uniknąć. Prędkie wykrycie raka zapewnia jego kompletne wyleczenie.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary hałasu, emisji, zanieczyszczeń »

  Nasza firma oferuje pomiary emisji zanieczyszczeń, pomiary hałasu, pomiary środowska pracy. Firma istnieje od 2008 roku. Posiadamy certyfikat akredytacji PCA.
  Oferujemy konkurencyjne ceny na rynku. Kwalifikacje i kompetencje personelu laboratorium, podnoszone są ciągle poprzez uczestnictwo w szkoleniach i potwierdzane w trakcie regularnego uczestnictwa w porównaniach międzylaboratoryjnych. Obecnie "LAB-SERWIS" zajmuje się pomiarami emisji pyłów i gazów do atmosfery, pomiarami czynników szkodliwych na stanowiskach pracy oraz pomiarami hałasu środowiskowego.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Testy ciążowe »

  Do sprawdzenia czy jest się w ciąży domowym testem potrzebna jest mała dawka moczu. Jeśli test da efekt pozytywny, winno się mimo wszystko zaaprobować go u ginekologa. Prosty test ciążowy można zakupić w każdej aptece bez recepty. Nie wykonuj testów ciążowych dostępnych w sieci, nie są one zbyt trafne.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Azotowanie stali »

  Nasza firma oprócz działaniami związanymi z produkcją maszyn, ich demontażem zajmuje się szeregiem badań technicznych. Zatrudniamy oczywiście najlepszych fachowców związanych z tymi zadaniami. Opracowujemy badania ndt czyli różnego rodzaju badania nie niszczące jak również badania właściwości mechanicznych. Ten drugi rodzaj badań wykonywany jest jedynie i tylko w laboratorium. Przygotowujemy próbę udarności, statyczną próbę rozciągania i kilka innych specjalistycznych badań. Do usług, które realizujemy zaliczamy też azotowanie jonowe i relokację maszyn. Zatrudniamy ze 100% pewnością tylko najlepszych fachowców, którzy wykonują powierzone im zadania z odpowiednim podejściem. Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszych usług. Relokacja maszyn wykonywana przeze mnie fachowców zawsze zostanie zrobiona zgodnie z waszymi oczekiwaniami.

  Data dodania: 08 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Geotechnika »

  W wypadku większych budów potrzebujemy sprawdzić miejsce, w którym ma się ono wyszukać. Jest to najważniejsze ponieważ od tego zależy tak naprawdę mniejsza albo większa stabilność budowli. Za każdym razem należy liczyć się z bezspornymi problemami jednakże istnieją sposoby na zminimalizowanie problemów z tym związanych. Są to zaawansowane badania terenu, które pozwalają określić jak bardzo trwałe jest miejsce, w którym posiada stanąć nasz budynek. Jednak powinno się pamiętać, że geolog wykonujący to zlecenie musi być najwyższej klasy i mieć odpowiednie praktykę do zaprojektowania tego zamówienia. Geotechnika to bardzo skomplikowana dziedzina a od jakości stworzenia tych usług zależy tak de fakto bezpieczeństwo wielu budów. Warto inwestować w jakość ponieważ jedynie dzięki temu będziesz pewny, że wszystko jest dobrze wykonane.

  Data dodania: 22 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Badania chemiczne »

  Jeżeli potrzebujesz fachowców, którzy zajmą się dla Ciebie przeprowadzeniem różnego rodzaju specjalistycznych badań to bardzo dobrze trafiłeś. Nasze laboratorium zatrudnia w osobistych szeregach jedynie jak również tylko fachowców, którzy mają wieloletnie doświadczenie. Istniejemy na rynku w obecnej formie od 2005 roku, natomiast jesteśmy spuścizną po laboratorium, które powstało w 1987 roku. Opracowujemy badania chemiczne, badania środowiska pracy, mikrobiologiczne, i dodatkowo robimy o znacznie więcej usług. O jakości usług, które robimy świadczy fakt, że nasze laboratorium otrzymuje mnóstwo różnych nagród. Świadczy to o o jakości oferowanych przez naszą firmę usług. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług znajdującą się na naszej stronie. Zapewniamy najwyższą jakość usług i doświadczenie.

  Data dodania: 13 06 2015 · szczegóły wpisu »