Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'architektura wnętrz':

Sortuj po:

 • Projektowanie wnętrz Kraków »

  Jak już kupimy swoje wymarzone mieszkanie lub dom, to stajemy przed trudnym wyzwaniem, jak urządzić nasze cztery kąty? Jeśli nie mamy pomysłu lub też czasu to najlepiej zatrudnić dobrego projektanta wnętrz. Projektowanie wnętrz Kraków kierując się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz potrzebami swoich klientów urzeczywistnia ich wizje tworząc piękne, a zarazem funkcjonalne wnętrza o indywidualnym charakterze.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kapitalne projektowanie wnętrz w Rzeszowie »

  Jesteśmy kolektywem, jaki potrzebuje swoją żyłkę oraz chęć inwestować w którykolwiek przygotowany projekt. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz, nietrywialnie oraz ze stylem. W jakikolwiek schemat angażujemy wnętrze jak również każde nasze specjalności i całkowite zyskane do chwili obecnej doznanie. Każdy wzorzec rozpatrujemy bardzo specyficznie. Różni klienci mają rozmaite wyczekiwania, konieczności i wymagania. Staramy się je zrozumieć dodatkowo w zestawieniu z naszą wiedzą skonstruować jak najlepszą wizję przyszłego wnętrza. Architektura wnętrz gra znaczną rolę, natomiast znaczącą wagę przykładamy także do funkcjonalności, okazałości użytkowania, jakości materiałów oraz też założeń budżetowych.

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studio Akwadrat »

  Akwadrat jest studiem projektowym działającym w oparciu o innowacyjne rozwiązania w zakresie aranżacji poszczególnych wnętrz domowego użytku. W skład pełnej koncepcji wchodzi wykonanie odpowiednich wizualizacji komputerowych, projektów posadzek, sufitów podwieszanych, montaż sieci i wytwórstwo elementów meblowych. Oferujemy indywidualnie ustalone z poszczególnym Klientem. Prowadzimy nadzór autorski projektu na każdym etapie jego wdrażania. Dopasowujemy materiały wyposażenia wnętrz, sprzęt i dodatki. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami: http://www.akwadratstudio.pl/realizacje/domy-jednorodzinne.html http://www.akwadratstudio.pl/realizacje/kuchnie-jadalnie.html

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »