Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Kamery IP

Kamery IP

Kamery IP

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Obecnie w naszym codziennym życiu monitoring wizyjny stał się głównym czynnikiem, na uzyskanie statusu bezpieczeństwa ludzi oraz dobytku w danym miejscu jak, place zabaw, tereny rekreacyjne, miejsca publiczne lub w biurach, w firmach, w szkołach, w przedszkolach. Stwarza szansę na podgląd i rejestrację informacji na temat zdarzeń, które wymagają interwencji służb ochrony oraz instytucji odpowiedzialnych za spokój i bezpieczeństwo obywateli.
Nasza Firma jest czołową firmą w branży cctv. Projektujemy, wykonujemy i obsługujemy instalacje systemów, kontroli dostępu oraz telewizji dozorowej. Dostosowujemy usługi do indywidualnych potrzeb firm i każdego klienta.
Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w projektowaniu i wykonywaniu systemów telewizji przemysłowej w budynkach firm, biurach, mieszkaniach, placówkach handlowych jak i na terenach otwartych i innych pomieszczeniach. Oferujemy profesjonalny zakres usług zapewniający wszystkie właściwe techniczne środki dla utrzymania optymalnego poziomu zabezpieczenia obiektów i ludzi.
Nasi pracownicy są przeszkoleni w dziedzinie adaptacji i konfiguracji systemów telewizji przemysłowej
Istotnym uzupełnieniem nasze działalności jest prowadzenie sklepu wysyłkowego, w którym oferujemy wyjątkowo bogaty i różnorodny asortyment ponad 1600 artykułów i urządzeń oraz towarów
telewizji cctv. Nasz sklep wyposażony jest w urządzenia jak: kamery dzienno-nocne z promiennikami, rejestratory analogowe i rejestratory hybrydowe, monitory przemysłowe, obiektywy DC i megapikselowe, konwertery, wzmacniacze, systemy bezprzewodowe, wideoserwery, wtyki, zasilacze skrzynkowe i hermetyczne, kable, oraz najróżniejsze akcesoria. Jesteśmy przedstawicielami najlepszych firm tej branży .
www.telewizja-przemyslowa.plwww.sklep-monitoring.pl[url=http://]www.kamery-przemyslowe.com.pl[/url]

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: